Malaysian NAtional Championship 2014 - Round 4
#31
Touring Car - Modified
Name/Car/PT/Club/State
1. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
2. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
3. Norazam / ARC10 / PT**** / Team ARC Dualsky
4. Heikal / TRF418 / PT**** / Team TRF Malaysia
5. Michael Lo / A700 Evo / PT2222228 / Team Awesomatix ORCA
6. Wong KokWai / A700 Evo / PT****** / Team Awesomatix ORCA
7. Jacky Siow / T4'15 / PT****** / Team Xray ORCA
8. Siow WoonFong / Sakura XI / Team Sakura Powers
9. Michael Lim / T4'15 / Team Xray VIPER
10. Nandos / MR-4TC-BD / 4142724 / Team Scholarship PTPTN
11. Kay Ef Si / HPI RS4 PRO 2 / 2586951 / Team Scholarship PTPTN
12. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
13. Amir KR / T4 / PT8599485 / Team All Star RCNetwork
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Nana/Awesomatix/ptxxx/ircfc
2. Denggi/xray/ptxxx/ScotTuned Academy
3. Abg Tuan/spec R/ptxxx/ScotTuned Academy
4. Wan Toro/tm/ptxxx/ScotTuned Academy
5. Hafiz Navy/Team AE/Kaki RC
6. Akit/Xray/Ipoh
7. Ady Lee/ Yokomo / Kaki RC
8. HazlyneBoy / TD DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
9. Wiliam Tiong/CSO V3/Teampower MAS
10. Edwin/CSO V3/Penang
11. Alan Tham/CSO V3/Penang
12. Huzaiba / TRF418 / PT2403444 / Team TRF Malaysia
13. Haris / T4 Kopi / PTXXXXXXX / Takda Team
14. Kew SauGie / A700 Evo / Team Glenmarie
15. Adrian / DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
16. Aburn Ayamas / BD7 / PTXXXXXX / Team Scholarship PTPTN
17. Adigenki / BD7 /PTXXXXXXX/ Team Yokomo
18. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
19. Sham PS / Tamiya / PTxxxxxxx / PPRCC GPS TKG
20. Zam Warden / Xray / PTxxxxxx / PPRCC GPS TKG
21. Bob Etiqa / Xray T3 / PTxxxxxxx / Team KR (standby)
22. Louis Tan / A700 Evo / 7283317/ Team PJ
23. M. Hanis/bd7/pt 3704506/ parit buntar
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Bob Etiqa / Xray T3 / PT4040914 / Team KR
2. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR
4.
5.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Leman Toi / MO5 / IRCFC
2. Joe Aziz / M-05 / This is Geng Songkok
3. Wak Rose / M-05 / 4849413 / This is Geng Songkok
4. Halim Hafni / M-05 / 8051965 / This is Geng Songkok
5. Kay Ef Si / Traxxas Rally / 9652958 / Team Scholarship PTPTN
6. Lah / M05 / 4873549 / PPRCC GSJ MPR
7. Mekdi / M05 / xxxxxx / PPRCC GSJ MPR
8. Din /M05/xxxxx/ PPRCC Astana Modellista
9. Sam Smith / 5807542 / Geng Soalan Bocor UPSR
10.
11.
12.
Name/Car/PT/Club/State
1. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
2. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
3. Norazam / ARC10 / PT**** / Team ARC Dualsky
4. Heikal / TRF418 / PT**** / Team TRF Malaysia
5. Michael Lo / A700 Evo / PT2222228 / Team Awesomatix ORCA
6. Wong KokWai / A700 Evo / PT****** / Team Awesomatix ORCA
7. Jacky Siow / T4'15 / PT****** / Team Xray ORCA
8. Siow WoonFong / Sakura XI / Team Sakura Powers
9. Michael Lim / T4'15 / Team Xray VIPER
10. Nandos / MR-4TC-BD / 4142724 / Team Scholarship PTPTN
11. Kay Ef Si / HPI RS4 PRO 2 / 2586951 / Team Scholarship PTPTN
12. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
13. Amir KR / T4 / PT8599485 / Team All Star RCNetwork
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Nana/Awesomatix/ptxxx/ircfc
2. Denggi/xray/ptxxx/ScotTuned Academy
3. Abg Tuan/spec R/ptxxx/ScotTuned Academy
4. Wan Toro/tm/ptxxx/ScotTuned Academy
5. Hafiz Navy/Team AE/Kaki RC
6. Akit/Xray/Ipoh
7. Ady Lee/ Yokomo / Kaki RC
8. HazlyneBoy / TD DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
9. Wiliam Tiong/CSO V3/Teampower MAS
10. Edwin/CSO V3/Penang
11. Alan Tham/CSO V3/Penang
12. Huzaiba / TRF418 / PT2403444 / Team TRF Malaysia
13. Haris / T4 Kopi / PTXXXXXXX / Takda Team
14. Kew SauGie / A700 Evo / Team Glenmarie
15. Adrian / DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
16. Aburn Ayamas / BD7 / PTXXXXXX / Team Scholarship PTPTN
17. Adigenki / BD7 /PTXXXXXXX/ Team Yokomo
18. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
19. Sham PS / Tamiya / PTxxxxxxx / PPRCC GPS TKG
20. Zam Warden / Xray / PTxxxxxx / PPRCC GPS TKG
21. Bob Etiqa / Xray T3 / PTxxxxxxx / Team KR (standby)
22. Louis Tan / A700 Evo / 7283317/ Team PJ
23. M. Hanis/bd7/pt 3704506/ parit buntar
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Bob Etiqa / Xray T3 / PT4040914 / Team KR
2. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR
4.
5.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Leman Toi / MO5 / IRCFC
2. Joe Aziz / M-05 / This is Geng Songkok
3. Wak Rose / M-05 / 4849413 / This is Geng Songkok
4. Halim Hafni / M-05 / 8051965 / This is Geng Songkok
5. Kay Ef Si / Traxxas Rally / 9652958 / Team Scholarship PTPTN
6. Lah / M05 / 4873549 / PPRCC GSJ MPR
7. Mekdi / M05 / xxxxxx / PPRCC GSJ MPR
8. Din /M05/xxxxx/ PPRCC Astana Modellista
9. Sam Smith / 5807542 / Geng Soalan Bocor UPSR
10.
11.
12.
#32
Touring Car - Modified
Name/Car/PT/Club/State
1. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
2. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
3. Norazam / ARC10 / PT**** / Team ARC Dualsky
4. Heikal / TRF418 / PT**** / Team TRF Malaysia
5. Michael Lo / A700 Evo / PT2222228 / Team Awesomatix ORCA
6. Wong KokWai / A700 Evo / PT****** / Team Awesomatix ORCA
7. Jacky Siow / T4'15 / PT****** / Team Xray ORCA
8. Siow WoonFong / Sakura XI / Team Sakura Powers
9. Michael Lim / T4'15 / Team Xray VIPER
10. Nandos / MR-4TC-BD / 4142724 / Team Scholarship PTPTN
11. Kay Ef Si / HPI RS4 PRO 2 / 2586951 / Team Scholarship PTPTN
12. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
13. Amir KR / T4 / PT8599485 / Team All Star RCNetwork
14. Nilai Chong / T4 / PT****** / Team Dualsky
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Nana/Awesomatix/ptxxx/ircfc
2. Denggi/xray/ptxxx/ScotTuned Academy
3. Abg Tuan/spec R/ptxxx/ScotTuned Academy
4. Wan Toro/tm/ptxxx/ScotTuned Academy
5. Hafiz Navy/Team AE/Kaki RC
6. Akit/Xray/Ipoh
7. Ady Lee/ Yokomo / Kaki RC
8. HazlyneBoy / TD DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
9. Wiliam Tiong/CSO V3/Teampower MAS
10. Edwin/CSO V3/Penang
11. Alan Tham/CSO V3/Penang
12. Huzaiba / TRF418 / PT2403444 / Team TRF Malaysia
13. Haris / T4 Kopi / PTXXXXXXX / Takda Team
14. Kew SauGie / A700 Evo / Team Glenmarie
15. Adrian / DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
16. Aburn Ayamas / BD7 / PTXXXXXX / Team Scholarship PTPTN
17. Adigenki / BD7 /PTXXXXXXX/ Team Yokomo
18. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
19. Sham PS / Tamiya / PTxxxxxxx / PPRCC GPS TKG
20. Zam Warden / Xray / PTxxxxxx / PPRCC GPS TKG
21. Bob Etiqa / Xray T3 / PTxxxxxxx / Team KR (standby)
22. Louis Tan / A700 Evo / 7283317/ Team PJ
23. M. Hanis/bd7/pt 3704506/ parit buntar
24. CK LOO / T4 / PT7977635 / Team Dualsky
25. Ah Tong / T4 / PT****** / Team Dualsky
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Bob Etiqa / Xray T3 / PT4040914 / Team KR
2. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR
4.
5.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Leman Toi / MO5 / IRCFC
2. Joe Aziz / M-05 / This is Geng Songkok
3. Wak Rose / M-05 / 4849413 / This is Geng Songkok
4. Halim Hafni / M-05 / 8051965 / This is Geng Songkok
5. Kay Ef Si / Traxxas Rally / 9652958 / Team Scholarship PTPTN
6. Lah / M05 / 4873549 / PPRCC GSJ MPR
7. Mekdi / M05 / xxxxxx / PPRCC GSJ MPR
8. Din /M05/xxxxx/ PPRCC Astana Modellista
9. Sam Smith / 5807542 / Geng Soalan Bocor UPSR
10.
11.
12.
Name/Car/PT/Club/State
1. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
2. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
3. Norazam / ARC10 / PT**** / Team ARC Dualsky
4. Heikal / TRF418 / PT**** / Team TRF Malaysia
5. Michael Lo / A700 Evo / PT2222228 / Team Awesomatix ORCA
6. Wong KokWai / A700 Evo / PT****** / Team Awesomatix ORCA
7. Jacky Siow / T4'15 / PT****** / Team Xray ORCA
8. Siow WoonFong / Sakura XI / Team Sakura Powers
9. Michael Lim / T4'15 / Team Xray VIPER
10. Nandos / MR-4TC-BD / 4142724 / Team Scholarship PTPTN
11. Kay Ef Si / HPI RS4 PRO 2 / 2586951 / Team Scholarship PTPTN
12. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
13. Amir KR / T4 / PT8599485 / Team All Star RCNetwork
14. Nilai Chong / T4 / PT****** / Team Dualsky
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Nana/Awesomatix/ptxxx/ircfc
2. Denggi/xray/ptxxx/ScotTuned Academy
3. Abg Tuan/spec R/ptxxx/ScotTuned Academy
4. Wan Toro/tm/ptxxx/ScotTuned Academy
5. Hafiz Navy/Team AE/Kaki RC
6. Akit/Xray/Ipoh
7. Ady Lee/ Yokomo / Kaki RC
8. HazlyneBoy / TD DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
9. Wiliam Tiong/CSO V3/Teampower MAS
10. Edwin/CSO V3/Penang
11. Alan Tham/CSO V3/Penang
12. Huzaiba / TRF418 / PT2403444 / Team TRF Malaysia
13. Haris / T4 Kopi / PTXXXXXXX / Takda Team
14. Kew SauGie / A700 Evo / Team Glenmarie
15. Adrian / DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
16. Aburn Ayamas / BD7 / PTXXXXXX / Team Scholarship PTPTN
17. Adigenki / BD7 /PTXXXXXXX/ Team Yokomo
18. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
19. Sham PS / Tamiya / PTxxxxxxx / PPRCC GPS TKG
20. Zam Warden / Xray / PTxxxxxx / PPRCC GPS TKG
21. Bob Etiqa / Xray T3 / PTxxxxxxx / Team KR (standby)
22. Louis Tan / A700 Evo / 7283317/ Team PJ
23. M. Hanis/bd7/pt 3704506/ parit buntar
24. CK LOO / T4 / PT7977635 / Team Dualsky
25. Ah Tong / T4 / PT****** / Team Dualsky
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Bob Etiqa / Xray T3 / PT4040914 / Team KR
2. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR
4.
5.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Leman Toi / MO5 / IRCFC
2. Joe Aziz / M-05 / This is Geng Songkok
3. Wak Rose / M-05 / 4849413 / This is Geng Songkok
4. Halim Hafni / M-05 / 8051965 / This is Geng Songkok
5. Kay Ef Si / Traxxas Rally / 9652958 / Team Scholarship PTPTN
6. Lah / M05 / 4873549 / PPRCC GSJ MPR
7. Mekdi / M05 / xxxxxx / PPRCC GSJ MPR
8. Din /M05/xxxxx/ PPRCC Astana Modellista
9. Sam Smith / 5807542 / Geng Soalan Bocor UPSR
10.
11.
12.
#33
Touring Car - Modified
Name/Car/PT/Club/State
1. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
2. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
3. Norazam / ARC10 / PT**** / Team ARC Dualsky
4. Heikal / TRF418 / PT**** / Team TRF Malaysia
5. Michael Lo / A700 Evo / PT2222228 / Team Awesomatix ORCA
6. Wong KokWai / A700 Evo / PT****** / Team Awesomatix ORCA
7. Jacky Siow / T4'15 / PT****** / Team Xray ORCA
8. Siow WoonFong / Sakura XI / Team Sakura Powers
9. Michael Lim / T4'15 / Team Xray VIPER
10. Nandos / MR-4TC-BD / 4142724 / Team Scholarship PTPTN
11. Kay Ef Si / HPI RS4 PRO 2 / 2586951 / Team Scholarship PTPTN
12. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
13. Amir KR / T4 / PT8599485 / Team All Star RCNetwork
14. Nilai Chong / T4 / PT****** / Team Dualsky
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Nana/Awesomatix/ptxxx/ircfc
2. Denggi/xray/ptxxx/ScotTuned Academy
3. Abg Tuan/spec R/ptxxx/ScotTuned Academy
4. Wan Toro/tm/ptxxx/ScotTuned Academy
5. Hafiz Navy/Team AE/Kaki RC
6. Akit/Xray/Ipoh
7. Ady Lee/ Yokomo / Kaki RC
8. HazlyneBoy / TD DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
9. Wiliam Tiong/CSO V3/Teampower MAS
10. Edwin/CSO V3/Penang
11. Alan Tham/CSO V3/Penang
12. Huzaiba / TRF418 / PT2403444 / Team TRF Malaysia
13. Haris / T4 Kopi / PTXXXXXXX / Takda Team
14. Kew SauGie / A700 Evo / Team Glenmarie
15. Adrian / DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
16. Aburn Ayamas / BD7 / PTXXXXXX / Team Scholarship PTPTN
17. Adigenki / BD7 /PTXXXXXXX/ Team Yokomo
18. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
19. Sham PS / Tamiya / PTxxxxxxx / PPRCC GPS TKG
20. Zam Warden / Xray / PTxxxxxx / PPRCC GPS TKG
21. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR (standby)
22. Louis Tan / A700 Evo / 7283317/ Team PJ
23. M. Hanis/bd7/pt 3704506/ parit buntar
24. CK LOO / T4 / PT7977635 / Team Dualsky
25. Ah Tong / T4 / PT****** / Team Dualsky
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Bob Etiqa / Xray T3 / PT4040914 / Team KR
2. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR
4.
5.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Leman Toi / MO5 / IRCFC
2. Joe Aziz / M-05 / This is Geng Songkok
3. Wak Rose / M-05 / 4849413 / This is Geng Songkok
4. Halim Hafni / M-05 / 8051965 / This is Geng Songkok
5. Kay Ef Si / Traxxas Rally / 9652958 / Team Scholarship PTPTN
6. Lah / M05 / 4873549 / PPRCC GSJ MPR
7. Mekdi / M05 / xxxxxx / PPRCC GSJ MPR
8. Din /M05/xxxxx/ PPRCC Astana Modellista
9. Sam Smith / 5807542 / Geng Soalan Bocor UPSR
10.
11.
12.
Name/Car/PT/Club/State
1. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
2. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
3. Norazam / ARC10 / PT**** / Team ARC Dualsky
4. Heikal / TRF418 / PT**** / Team TRF Malaysia
5. Michael Lo / A700 Evo / PT2222228 / Team Awesomatix ORCA
6. Wong KokWai / A700 Evo / PT****** / Team Awesomatix ORCA
7. Jacky Siow / T4'15 / PT****** / Team Xray ORCA
8. Siow WoonFong / Sakura XI / Team Sakura Powers
9. Michael Lim / T4'15 / Team Xray VIPER
10. Nandos / MR-4TC-BD / 4142724 / Team Scholarship PTPTN
11. Kay Ef Si / HPI RS4 PRO 2 / 2586951 / Team Scholarship PTPTN
12. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
13. Amir KR / T4 / PT8599485 / Team All Star RCNetwork
14. Nilai Chong / T4 / PT****** / Team Dualsky
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Nana/Awesomatix/ptxxx/ircfc
2. Denggi/xray/ptxxx/ScotTuned Academy
3. Abg Tuan/spec R/ptxxx/ScotTuned Academy
4. Wan Toro/tm/ptxxx/ScotTuned Academy
5. Hafiz Navy/Team AE/Kaki RC
6. Akit/Xray/Ipoh
7. Ady Lee/ Yokomo / Kaki RC
8. HazlyneBoy / TD DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
9. Wiliam Tiong/CSO V3/Teampower MAS
10. Edwin/CSO V3/Penang
11. Alan Tham/CSO V3/Penang
12. Huzaiba / TRF418 / PT2403444 / Team TRF Malaysia
13. Haris / T4 Kopi / PTXXXXXXX / Takda Team
14. Kew SauGie / A700 Evo / Team Glenmarie
15. Adrian / DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
16. Aburn Ayamas / BD7 / PTXXXXXX / Team Scholarship PTPTN
17. Adigenki / BD7 /PTXXXXXXX/ Team Yokomo
18. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
19. Sham PS / Tamiya / PTxxxxxxx / PPRCC GPS TKG
20. Zam Warden / Xray / PTxxxxxx / PPRCC GPS TKG
21. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR (standby)
22. Louis Tan / A700 Evo / 7283317/ Team PJ
23. M. Hanis/bd7/pt 3704506/ parit buntar
24. CK LOO / T4 / PT7977635 / Team Dualsky
25. Ah Tong / T4 / PT****** / Team Dualsky
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Bob Etiqa / Xray T3 / PT4040914 / Team KR
2. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR
4.
5.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Leman Toi / MO5 / IRCFC
2. Joe Aziz / M-05 / This is Geng Songkok
3. Wak Rose / M-05 / 4849413 / This is Geng Songkok
4. Halim Hafni / M-05 / 8051965 / This is Geng Songkok
5. Kay Ef Si / Traxxas Rally / 9652958 / Team Scholarship PTPTN
6. Lah / M05 / 4873549 / PPRCC GSJ MPR
7. Mekdi / M05 / xxxxxx / PPRCC GSJ MPR
8. Din /M05/xxxxx/ PPRCC Astana Modellista
9. Sam Smith / 5807542 / Geng Soalan Bocor UPSR
10.
11.
12.
#34
Tech Master
iTrader: (16)
Touring Car - Modified
Name/Car/PT/Club/State
1. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
2. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
3. Norazam / ARC10 / PT**** / Team ARC Dualsky
4. Heikal / TRF418 / PT**** / Team TRF Malaysia
5. Michael Lo / A700 Evo / PT2222228 / Team Awesomatix ORCA
6. Wong KokWai / A700 Evo / PT****** / Team Awesomatix ORCA
7. Jacky Siow / T4'15 / PT****** / Team Xray ORCA
8. Siow WoonFong / Sakura XI / Team Sakura Powers
9. Michael Lim / T4'15 / Team Xray VIPER
10. Nandos / MR-4TC-BD / 4142724 / Team Scholarship PTPTN
11. Kay Ef Si / HPI RS4 PRO 2 / 2586951 / Team Scholarship PTPTN
12. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
13. Amir KR / T4 / PT8599485 / Team All Star RCNetwork
14. Nilai Chong / T4 / PT****** / Team Dualsky
15.Wiliam Tiong/CSO V3/Teampower
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Nana/Awesomatix/ptxxx/ircfc
2. Denggi/xray/ptxxx/ScotTuned Academy
3. Abg Tuan/spec R/ptxxx/ScotTuned Academy
4. Wan Toro/tm/ptxxx/ScotTuned Academy
5. Hafiz Navy/Team AE/Kaki RC
6. Akit/Xray/Ipoh
7. Ady Lee/ Yokomo / Kaki RC
8. HazlyneBoy / TD DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
9.
10. Edwin/CSO V3/Penang
11. Alan Tham/CSO V3/Penang
12. Huzaiba / TRF418 / PT2403444 / Team TRF Malaysia
13. Haris / T4 Kopi / PTXXXXXXX / Takda Team
14. Kew SauGie / A700 Evo / Team Glenmarie
15. Adrian / DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
16. Aburn Ayamas / BD7 / PTXXXXXX / Team Scholarship PTPTN
17. Adigenki / BD7 /PTXXXXXXX/ Team Yokomo
18. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
19. Sham PS / Tamiya / PTxxxxxxx / PPRCC GPS TKG
20. Zam Warden / Xray / PTxxxxxx / PPRCC GPS TKG
21. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR (standby)
22. Louis Tan / A700 Evo / 7283317/ Team PJ
23. M. Hanis/bd7/pt 3704506/ parit buntar
24. CK LOO / T4 / PT7977635 / Team Dualsky
25. Ah Tong / T4 / PT****** / Team Dualsky
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Bob Etiqa / Xray T3 / PT4040914 / Team KR
2. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR
4.
5.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Leman Toi / MO5 / IRCFC
2. Joe Aziz / M-05 / This is Geng Songkok
3. Wak Rose / M-05 / 4849413 / This is Geng Songkok
4. Halim Hafni / M-05 / 8051965 / This is Geng Songkok
5. Kay Ef Si / Traxxas Rally / 9652958 / Team Scholarship PTPTN
6. Lah / M05 / 4873549 / PPRCC GSJ MPR
7. Mekdi / M05 / xxxxxx / PPRCC GSJ MPR
8. Din /M05/xxxxx/ PPRCC Astana Modellista
9. Sam Smith / 5807542 / Geng Soalan Bocor UPSR
10.
11.
12
Name/Car/PT/Club/State
1. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
2. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
3. Norazam / ARC10 / PT**** / Team ARC Dualsky
4. Heikal / TRF418 / PT**** / Team TRF Malaysia
5. Michael Lo / A700 Evo / PT2222228 / Team Awesomatix ORCA
6. Wong KokWai / A700 Evo / PT****** / Team Awesomatix ORCA
7. Jacky Siow / T4'15 / PT****** / Team Xray ORCA
8. Siow WoonFong / Sakura XI / Team Sakura Powers
9. Michael Lim / T4'15 / Team Xray VIPER
10. Nandos / MR-4TC-BD / 4142724 / Team Scholarship PTPTN
11. Kay Ef Si / HPI RS4 PRO 2 / 2586951 / Team Scholarship PTPTN
12. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
13. Amir KR / T4 / PT8599485 / Team All Star RCNetwork
14. Nilai Chong / T4 / PT****** / Team Dualsky
15.Wiliam Tiong/CSO V3/Teampower
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Nana/Awesomatix/ptxxx/ircfc
2. Denggi/xray/ptxxx/ScotTuned Academy
3. Abg Tuan/spec R/ptxxx/ScotTuned Academy
4. Wan Toro/tm/ptxxx/ScotTuned Academy
5. Hafiz Navy/Team AE/Kaki RC
6. Akit/Xray/Ipoh
7. Ady Lee/ Yokomo / Kaki RC
8. HazlyneBoy / TD DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
9.
10. Edwin/CSO V3/Penang
11. Alan Tham/CSO V3/Penang
12. Huzaiba / TRF418 / PT2403444 / Team TRF Malaysia
13. Haris / T4 Kopi / PTXXXXXXX / Takda Team
14. Kew SauGie / A700 Evo / Team Glenmarie
15. Adrian / DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
16. Aburn Ayamas / BD7 / PTXXXXXX / Team Scholarship PTPTN
17. Adigenki / BD7 /PTXXXXXXX/ Team Yokomo
18. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
19. Sham PS / Tamiya / PTxxxxxxx / PPRCC GPS TKG
20. Zam Warden / Xray / PTxxxxxx / PPRCC GPS TKG
21. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR (standby)
22. Louis Tan / A700 Evo / 7283317/ Team PJ
23. M. Hanis/bd7/pt 3704506/ parit buntar
24. CK LOO / T4 / PT7977635 / Team Dualsky
25. Ah Tong / T4 / PT****** / Team Dualsky
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Bob Etiqa / Xray T3 / PT4040914 / Team KR
2. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR
4.
5.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Leman Toi / MO5 / IRCFC
2. Joe Aziz / M-05 / This is Geng Songkok
3. Wak Rose / M-05 / 4849413 / This is Geng Songkok
4. Halim Hafni / M-05 / 8051965 / This is Geng Songkok
5. Kay Ef Si / Traxxas Rally / 9652958 / Team Scholarship PTPTN
6. Lah / M05 / 4873549 / PPRCC GSJ MPR
7. Mekdi / M05 / xxxxxx / PPRCC GSJ MPR
8. Din /M05/xxxxx/ PPRCC Astana Modellista
9. Sam Smith / 5807542 / Geng Soalan Bocor UPSR
10.
11.
12
#35
Hotel & Homestay nearby
Clearwater Sanctuary Golf Resort Batu Gajah.
tel : 05-3667433
Hotel station 18
tel : 05-328 2828
Hotel Bumi Gajah
Tel : 05-3655142
Homestay santai corner
H/P 017-5906572
Homestay (Ahmad sibi)
H/P 0173148001
Homesytay (Saiful Bahri)
H/P 0165336671
D'Ayu Homestay
H/P 0195412722 / 0194739155
Clearwater Sanctuary Golf Resort Batu Gajah.
tel : 05-3667433
Hotel station 18
tel : 05-328 2828
Hotel Bumi Gajah
Tel : 05-3655142
Homestay santai corner
H/P 017-5906572
Homestay (Ahmad sibi)
H/P 0173148001
Homesytay (Saiful Bahri)
H/P 0165336671
D'Ayu Homestay
H/P 0195412722 / 0194739155
#36
Touring Car - Modified
Name/Car/PT/Club/State
1. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
2. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
3. Norazam / ARC10 / PT**** / Team ARC Dualsky
4. Heikal / TRF418 / PT**** / Team TRF Malaysia
5. Michael Lo / A700 Evo / PT2222228 / Team Awesomatix ORCA
6. Wong KokWai / A700 Evo / PT****** / Team Awesomatix ORCA
7. Jacky Siow / T4'15 / PT****** / Team Xray ORCA
8. Siow WoonFong / Sakura XI / Team Sakura Powers
9. Michael Lim / T4'15 / Team Xray VIPER
10. Nott / BD7 / 4142724 / PPRCC GEN X
11. Aaron / T4 / 2586951 / PPRCC GEN X
12. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
13. Amir KR / T4 / PT8599485 / Team All Star RCNetwork
14. Nilai Chong / T4 / PT****** / Team Dualsky
15.Wiliam Tiong/CSO V3/Teampower
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Nana/Awesomatix/ptxxx/ircfc
2. Denggi/xray/ptxxx/ScotTuned Academy
3. Abg Tuan/spec R/ptxxx/ScotTuned Academy
4. Wan Toro/tm/ptxxx/ScotTuned Academy
5. Hafiz Navy/Team AE/Kaki RC
6. Akit/Xray/Ipoh
7. Ady Lee/ Yokomo / Kaki RC
8. HazlyneBoy / TD DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
9.
10. Edwin/CSO V3/Penang
11. Alan Tham/CSO V3/Penang
12. Huzaiba / TRF418 / PT2403444 / Team TRF Malaysia
13. Haris / T4 Kopi / PTXXXXXXX / Takda Team
14. Kew SauGie / A700 Evo / Team Glenmarie
15. Adrian / DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
16. Aburn Ayamas / BD7 / PTXXXXXX / PPRCC GEN X
17. Adigenki / BD7 /PTXXXXXXX/ Team Yokomo
18. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
19. Sham PS / Tamiya / PTxxxxxxx / PPRCC GPS TKG
20. Zam Warden / Xray / PTxxxxxx / PPRCC GPS TKG
21. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR (standby)
22. Louis Tan / A700 Evo / 7283317/ Team PJ
23. M. Hanis/bd7/pt 3704506/ parit buntar
24. CK LOO / T4 / PT7977635 / Team Dualsky
25. Ah Tong / T4 / PT****** / Team Dualsky
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Bob Etiqa / Xray T3 / PT4040914 / Team KR
2. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR
4.
5.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Leman Toi / MO5 / IRCFC
2. Joe Aziz / M-05 / This is Geng Songkok
3. Wak Rose / M-05 / 4849413 / This is Geng Songkok
4. Halim Hafni / M-05 / 8051965 / This is Geng Songkok
5. Aaron / M05 / 9652958 / PPRCC GEN X
6. Lah / M05 / 4873549 / PPRCC GSJ MPR
7. Mekdi / M05 / xxxxxx / PPRCC GSJ MPR
8. Din /M05/xxxxx/ PPRCC Astana Modellista
9. Sam Smith / 5807542 / Geng Soalan Bocor UPSR
10.
11.
Name/Car/PT/Club/State
1. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
2. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
3. Norazam / ARC10 / PT**** / Team ARC Dualsky
4. Heikal / TRF418 / PT**** / Team TRF Malaysia
5. Michael Lo / A700 Evo / PT2222228 / Team Awesomatix ORCA
6. Wong KokWai / A700 Evo / PT****** / Team Awesomatix ORCA
7. Jacky Siow / T4'15 / PT****** / Team Xray ORCA
8. Siow WoonFong / Sakura XI / Team Sakura Powers
9. Michael Lim / T4'15 / Team Xray VIPER
10. Nott / BD7 / 4142724 / PPRCC GEN X
11. Aaron / T4 / 2586951 / PPRCC GEN X
12. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
13. Amir KR / T4 / PT8599485 / Team All Star RCNetwork
14. Nilai Chong / T4 / PT****** / Team Dualsky
15.Wiliam Tiong/CSO V3/Teampower
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Nana/Awesomatix/ptxxx/ircfc
2. Denggi/xray/ptxxx/ScotTuned Academy
3. Abg Tuan/spec R/ptxxx/ScotTuned Academy
4. Wan Toro/tm/ptxxx/ScotTuned Academy
5. Hafiz Navy/Team AE/Kaki RC
6. Akit/Xray/Ipoh
7. Ady Lee/ Yokomo / Kaki RC
8. HazlyneBoy / TD DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
9.
10. Edwin/CSO V3/Penang
11. Alan Tham/CSO V3/Penang
12. Huzaiba / TRF418 / PT2403444 / Team TRF Malaysia
13. Haris / T4 Kopi / PTXXXXXXX / Takda Team
14. Kew SauGie / A700 Evo / Team Glenmarie
15. Adrian / DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
16. Aburn Ayamas / BD7 / PTXXXXXX / PPRCC GEN X
17. Adigenki / BD7 /PTXXXXXXX/ Team Yokomo
18. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
19. Sham PS / Tamiya / PTxxxxxxx / PPRCC GPS TKG
20. Zam Warden / Xray / PTxxxxxx / PPRCC GPS TKG
21. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR (standby)
22. Louis Tan / A700 Evo / 7283317/ Team PJ
23. M. Hanis/bd7/pt 3704506/ parit buntar
24. CK LOO / T4 / PT7977635 / Team Dualsky
25. Ah Tong / T4 / PT****** / Team Dualsky
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Bob Etiqa / Xray T3 / PT4040914 / Team KR
2. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR
4.
5.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Leman Toi / MO5 / IRCFC
2. Joe Aziz / M-05 / This is Geng Songkok
3. Wak Rose / M-05 / 4849413 / This is Geng Songkok
4. Halim Hafni / M-05 / 8051965 / This is Geng Songkok
5. Aaron / M05 / 9652958 / PPRCC GEN X
6. Lah / M05 / 4873549 / PPRCC GSJ MPR
7. Mekdi / M05 / xxxxxx / PPRCC GSJ MPR
8. Din /M05/xxxxx/ PPRCC Astana Modellista
9. Sam Smith / 5807542 / Geng Soalan Bocor UPSR
10.
11.
Last edited by sakura_nott; 10-12-2014 at 10:09 PM.
#37
Touring Car - Modified
Name/Car/PT/Club/State
1. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
2. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
3. Norazam / ARC10 / PT**** / Team ARC Dualsky
4. Heikal / TRF418 / PT**** / Team TRF Malaysia
5. Michael Lo / A700 Evo / PT2222228 / Team Awesomatix ORCA
6. Wong KokWai / A700 Evo / PT****** / Team Awesomatix ORCA
7. Jacky Siow / T4'15 / PT****** / Team Xray ORCA
8. Siow WoonFong / Sakura XI / Team Sakura Powers
9. Michael Lim / T4'15 / Team Xray VIPER
10. Nott / BD7 / 4142724 / PPRCC GEN X
11. Aaron / T4 / 2586951 / PPRCC GEN X
12. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
13. Amir KR / T4 / PT8599485 / Team All Star RCNetwork
14. Nilai Chong / T4 / PT****** / Team Dualsky
15.Wiliam Tiong/CSO V3/Teampower
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Nana/Awesomatix/ptxxx/ircfc
2. Denggi/xray/ptxxx/ScotTuned Academy
3. Abg Tuan/spec R/ptxxx/ScotTuned Academy
4. Wan Toro/tm/ptxxx/ScotTuned Academy
5. Hafiz Navy/Team AE/Kaki RC
6. Akit/Xray/Ipoh
7. Ady Lee/ Yokomo / Kaki RC
8. HazlyneBoy / TD DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
9.
10. Edwin/CSO V3/Penang
11. Alan Tham/CSO V3/Penang
12. Huzaiba / TRF418 / PT2403444 / Team TRF Malaysia
13. Haris / T4 Kopi / PTXXXXXXX / Takda Team
14. Kew SauGie / A700 Evo / Team Glenmarie
15. Adrian / DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
16. Aburn Ayamas / BD7 / PTXXXXXX / PPRCC GEN X
17. Adigenki / BD7 /PTXXXXXXX/ Team Yokomo
18. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
19. Sham PS / Tamiya / PTxxxxxxx / PPRCC GPS TKG
20. Zam Warden / Xray / PTxxxxxx / PPRCC GPS TKG
21. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR (standby)
22. Louis Tan / A700 Evo / 7283317/ Team PJ
23. M. Hanis/bd7/pt 3704506/ parit buntar
24. CK LOO / T4 / PT7977635 / Team Dualsky
25. Ah Tong / T4 / PT****** / Team Dualsky
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Bob Etiqa / Xray T3 / PT4040914 / Team KR
2. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR
4.
5.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Leman Toi / MO5 / IRCFC
2. Joe Aziz / M-05 / This is Geng Songkok
3. Wak Rose / M-05 / 4849413 / This is Geng Songkok
4. Halim Hafni / M-05 / 8051965 / This is Geng Songkok
5. Aaron / M05 / 9652958 / PPRCC GEN X
6. Lah / M05 / 4873549 / PPRCC GSJ MPR
7. Mekdi / M05 / xxxxxx / PPRCC GSJ MPR
8. Din /M05/xxxxx/ PPRCC Astana Modellista
9. Sam Smith / 5807542 / Geng Soalan Bocor UPSR
10.
11.
Name/Car/PT/Club/State
1. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
2. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
3. Norazam / ARC10 / PT**** / Team ARC Dualsky
4. Heikal / TRF418 / PT**** / Team TRF Malaysia
5. Michael Lo / A700 Evo / PT2222228 / Team Awesomatix ORCA
6. Wong KokWai / A700 Evo / PT****** / Team Awesomatix ORCA
7. Jacky Siow / T4'15 / PT****** / Team Xray ORCA
8. Siow WoonFong / Sakura XI / Team Sakura Powers
9. Michael Lim / T4'15 / Team Xray VIPER
10. Nott / BD7 / 4142724 / PPRCC GEN X
11. Aaron / T4 / 2586951 / PPRCC GEN X
12. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
13. Amir KR / T4 / PT8599485 / Team All Star RCNetwork
14. Nilai Chong / T4 / PT****** / Team Dualsky
15.Wiliam Tiong/CSO V3/Teampower
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Nana/Awesomatix/ptxxx/ircfc
2. Denggi/xray/ptxxx/ScotTuned Academy
3. Abg Tuan/spec R/ptxxx/ScotTuned Academy
4. Wan Toro/tm/ptxxx/ScotTuned Academy
5. Hafiz Navy/Team AE/Kaki RC
6. Akit/Xray/Ipoh
7. Ady Lee/ Yokomo / Kaki RC
8. HazlyneBoy / TD DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
9.
10. Edwin/CSO V3/Penang
11. Alan Tham/CSO V3/Penang
12. Huzaiba / TRF418 / PT2403444 / Team TRF Malaysia
13. Haris / T4 Kopi / PTXXXXXXX / Takda Team
14. Kew SauGie / A700 Evo / Team Glenmarie
15. Adrian / DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
16. Aburn Ayamas / BD7 / PTXXXXXX / PPRCC GEN X
17. Adigenki / BD7 /PTXXXXXXX/ Team Yokomo
18. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
19. Sham PS / Tamiya / PTxxxxxxx / PPRCC GPS TKG
20. Zam Warden / Xray / PTxxxxxx / PPRCC GPS TKG
21. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR (standby)
22. Louis Tan / A700 Evo / 7283317/ Team PJ
23. M. Hanis/bd7/pt 3704506/ parit buntar
24. CK LOO / T4 / PT7977635 / Team Dualsky
25. Ah Tong / T4 / PT****** / Team Dualsky
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Bob Etiqa / Xray T3 / PT4040914 / Team KR
2. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR
4.
5.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Leman Toi / MO5 / IRCFC
2. Joe Aziz / M-05 / This is Geng Songkok
3. Wak Rose / M-05 / 4849413 / This is Geng Songkok
4. Halim Hafni / M-05 / 8051965 / This is Geng Songkok
5. Aaron / M05 / 9652958 / PPRCC GEN X
6. Lah / M05 / 4873549 / PPRCC GSJ MPR
7. Mekdi / M05 / xxxxxx / PPRCC GSJ MPR
8. Din /M05/xxxxx/ PPRCC Astana Modellista
9. Sam Smith / 5807542 / Geng Soalan Bocor UPSR
10.
11.
#38
please refer attached pic for a track layout
Last edited by PintuJamban; 10-15-2014 at 12:14 AM.
#39
Dear racers,
Memandangkan sambutan untuk kategori Stock 13.5t non-boost agak tidak memuaskan, RCAC akan tunggu sehingga hari Rabu (15hb) untuk melihat samada cukup 5 orang utk kekalkan kategori ini.
Sekiranya tidak mencukupi, kategori ni akan dibatalkan.
Andai kata kategori ini dibatalkan, racers yang telah mendaftar digalakkan berlumba suka sama suka di dalam kategori SuperStock.
Shahrin
RCAC EP Committee
Memandangkan sambutan untuk kategori Stock 13.5t non-boost agak tidak memuaskan, RCAC akan tunggu sehingga hari Rabu (15hb) untuk melihat samada cukup 5 orang utk kekalkan kategori ini.
Sekiranya tidak mencukupi, kategori ni akan dibatalkan.
Andai kata kategori ini dibatalkan, racers yang telah mendaftar digalakkan berlumba suka sama suka di dalam kategori SuperStock.
Shahrin
RCAC EP Committee
#40
Touring Car - Modified
Name/Car/PT/Club/State
1. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
2. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
3. Norazam / ARC10 / PT**** / Team ARC Dualsky
4. Heikal / TRF418 / PT**** / Team TRF Malaysia
5. Michael Lo / A700 Evo / PT2222228 / Team Awesomatix ORCA
6. Wong KokWai / A700 Evo / PT****** / Team Awesomatix ORCA
7. Jacky Siow / T4'15 / PT****** / Team Xray ORCA
8. Siow WoonFong / Sakura XI / Team Sakura Powers
9. Michael Lim / T4'15 / Team Xray VIPER
10. Nott / BD7 / 4142724 / PPRCC GEN X
11. Aaron / T4 / 2586951 / PPRCC GEN X
12. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
13. Amir KR / T4 / PT8599485 / Team All Star RCNetwork
14. Nilai Chong / T4 / PT****** / Team Dualsky
15.Wiliam Tiong/CSO V3/Teampower
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Nana/Awesomatix/ptxxx/ircfc
2. Denggi/xray/ptxxx/ScotTuned Academy
3. Abg Tuan/spec R/ptxxx/ScotTuned Academy
4. Wan Toro/tm/ptxxx/ScotTuned Academy
5. Hafiz Navy/Team AE/Kaki RC
6. Akit/Xray/Ipoh
7. Ady Lee/ Yokomo / Kaki RC
8. HazlyneBoy / TD DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
9. Max Teo / A700 / pT7349131 / Team Cheras
10. Edwin/CSO V3/Penang
11. Alan Tham/CSO V3/Penang
12. Huzaiba / TRF418 / PT2403444 / Team TRF Malaysia
13. Haris / T4 Kopi / PTXXXXXXX / Takda Team
14. Kew SauGie / A700 Evo / Team Glenmarie
15. Adrian / DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
16. Aburn Ayamas / BD7 / PTXXXXXX / PPRCC GEN X
17. Adigenki / BD7 /PTXXXXXXX/ Team Yokomo
18. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
19. Sham PS / Tamiya / PTxxxxxxx / PPRCC GPS TKG
20. Zam Warden / Xray / PTxxxxxx / PPRCC GPS TKG
21. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR (standby)
22. Louis Tan / A700 Evo / 7283317/ Team PJ
23. M. Hanis/bd7/pt 3704506/ parit buntar
24. CK LOO / T4 / PT7977635 / Team Dualsky
25. Ah Tong / T4 / PT****** / Team Dualsky
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Bob Etiqa / Xray T3 / PT4040914 / Team KR
2. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR
4.
5.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Leman Toi / MO5 / IRCFC
2. Joe Aziz / M-05 / This is Geng Songkok
3. Wak Rose / M-05 / 4849413 / This is Geng Songkok
4. Halim Hafni / M-05 / 8051965 / This is Geng Songkok
5. Aaron / M05 / 9652958 / PPRCC GEN X
6. Lah / M05 / 4873549 / PPRCC GSJ MPR
7. Mekdi / M05 / xxxxxx / PPRCC GSJ MPR
8. Din /M05/xxxxx/ PPRCC Astana Modellista
9. Sam Smith / 5807542 / Geng Soalan Bocor UPSR
10.
11.
Name/Car/PT/Club/State
1. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
2. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
3. Norazam / ARC10 / PT**** / Team ARC Dualsky
4. Heikal / TRF418 / PT**** / Team TRF Malaysia
5. Michael Lo / A700 Evo / PT2222228 / Team Awesomatix ORCA
6. Wong KokWai / A700 Evo / PT****** / Team Awesomatix ORCA
7. Jacky Siow / T4'15 / PT****** / Team Xray ORCA
8. Siow WoonFong / Sakura XI / Team Sakura Powers
9. Michael Lim / T4'15 / Team Xray VIPER
10. Nott / BD7 / 4142724 / PPRCC GEN X
11. Aaron / T4 / 2586951 / PPRCC GEN X
12. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
13. Amir KR / T4 / PT8599485 / Team All Star RCNetwork
14. Nilai Chong / T4 / PT****** / Team Dualsky
15.Wiliam Tiong/CSO V3/Teampower
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Nana/Awesomatix/ptxxx/ircfc
2. Denggi/xray/ptxxx/ScotTuned Academy
3. Abg Tuan/spec R/ptxxx/ScotTuned Academy
4. Wan Toro/tm/ptxxx/ScotTuned Academy
5. Hafiz Navy/Team AE/Kaki RC
6. Akit/Xray/Ipoh
7. Ady Lee/ Yokomo / Kaki RC
8. HazlyneBoy / TD DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
9. Max Teo / A700 / pT7349131 / Team Cheras
10. Edwin/CSO V3/Penang
11. Alan Tham/CSO V3/Penang
12. Huzaiba / TRF418 / PT2403444 / Team TRF Malaysia
13. Haris / T4 Kopi / PTXXXXXXX / Takda Team
14. Kew SauGie / A700 Evo / Team Glenmarie
15. Adrian / DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
16. Aburn Ayamas / BD7 / PTXXXXXX / PPRCC GEN X
17. Adigenki / BD7 /PTXXXXXXX/ Team Yokomo
18. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
19. Sham PS / Tamiya / PTxxxxxxx / PPRCC GPS TKG
20. Zam Warden / Xray / PTxxxxxx / PPRCC GPS TKG
21. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR (standby)
22. Louis Tan / A700 Evo / 7283317/ Team PJ
23. M. Hanis/bd7/pt 3704506/ parit buntar
24. CK LOO / T4 / PT7977635 / Team Dualsky
25. Ah Tong / T4 / PT****** / Team Dualsky
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Bob Etiqa / Xray T3 / PT4040914 / Team KR
2. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR
4.
5.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Leman Toi / MO5 / IRCFC
2. Joe Aziz / M-05 / This is Geng Songkok
3. Wak Rose / M-05 / 4849413 / This is Geng Songkok
4. Halim Hafni / M-05 / 8051965 / This is Geng Songkok
5. Aaron / M05 / 9652958 / PPRCC GEN X
6. Lah / M05 / 4873549 / PPRCC GSJ MPR
7. Mekdi / M05 / xxxxxx / PPRCC GSJ MPR
8. Din /M05/xxxxx/ PPRCC Astana Modellista
9. Sam Smith / 5807542 / Geng Soalan Bocor UPSR
10.
11.
#41
Points Standing (after Rd 4)
Attached pls find the latest Championship Points Standing after Rd 4.
A summary of current 3 top positions is as below -
Modified Class
1) Wong Kok Wai
2) Heikal Bahrin
3) Norazam
SuperStock Class
1) Adrian Khaw
2) Kew Sau Gie
3) Amm Melaka
Stock Class
1) Adik Haikal
2) Dino
3) Bob Etiqa
Mini 2WD
1) Wak Rosaidi
2) McD
3) Aaron
A summary of current 3 top positions is as below -
Modified Class
1) Wong Kok Wai
2) Heikal Bahrin
3) Norazam
SuperStock Class
1) Adrian Khaw
2) Kew Sau Gie
3) Amm Melaka
Stock Class
1) Adik Haikal
2) Dino
3) Bob Etiqa
Mini 2WD
1) Wak Rosaidi
2) McD
3) Aaron
#42
Tech Apprentice
Touring Car - Modified
Name/Car/PT/Club/State
1. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
2. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
3. Norazam / ARC10 / PT**** / Team ARC Dualsky
4. Heikal / TRF418 / PT**** / Team TRF Malaysia
5. Michael Lo / A700 Evo / PT2222228 / Team Awesomatix ORCA
6. Wong KokWai / A700 Evo / PT****** / Team Awesomatix ORCA
7. Jacky Siow / T4'15 / PT****** / Team Xray ORCA
8. Siow WoonFong / Sakura XI / Team Sakura Powers
9. Michael Lim / T4'15 / Team Xray VIPER
10. Nott / BD7 / 4142724 / PPRCC GEN X
11. Aaron / T4 / 2586951 / PPRCC GEN X
12. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
13. Amir KR / T4 / PT8599485 / Team All Star RCNetwork
14. Nilai Chong / T4 / PT****** / Team Dualsky
15.Wiliam Tiong/CSO V3/Teampower
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Nana/Awesomatix/ptxxx/ircfc
2. Denggi/xray/ptxxx/ScotTuned Academy
3. Abg Tuan/spec R/ptxxx/ScotTuned Academy
4. Wan Toro/tm/ptxxx/ScotTuned Academy
5. Hafiz Navy/Team AE/Kaki RC
6. Akit/Xray/Ipoh
7. Ady Lee/ Yokomo / Kaki RC
8. HazlyneBoy / TD DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
9. Max Teo / A700 / pT7349131 / Team Cheras
10. Edwin/CSO V3/Penang
11. Alan Tham/CSO V3/Penang
12. Huzaiba / TRF418 / PT2403444 / Team TRF Malaysia
13. Haris / T4 Kopi / PTXXXXXXX / Takda Team
14. Kew SauGie / A700 Evo / Team Glenmarie
15. Adrian / DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
16. Aburn Ayamas / BD7 / PTXXXXXX / PPRCC GEN X
17. Adigenki / BD7 /PTXXXXXXX/ Team Yokomo
18. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
19. Sham PS / Tamiya / PTxxxxxxx / PPRCC GPS TKG
20. Zam Warden / Xray / PTxxxxxx / PPRCC GPS TKG
21. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR (standby)
22. Louis Tan / A700 Evo / 7283317/ Team PJ
23. M. Hanis/bd7/pt 3704506/ parit buntar
24. CK LOO / T4 / PT7977635 / Team Dualsky
25. Ah Tong / T4 / PT****** / Team Dualsky
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Bob Etiqa / Xray T3 / PT4040914 / Team KR
2. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR
4.
5.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Leman Toi / MO5 / IRCFC
2. Joe Aziz / M-05 / PT 5441397 / This is Geng Songkok UK
3. Wak Rose / M-05 / 4849413 / This is Geng Songkok TU
4. Halim Hafni / M-05 / 8051965 / This is Geng Songkok TRF
5. Aaron / M05 / 9652958 / PPRCC GEN X
6. Lah / Gambado/ 4873549 / PPRCC GSJ MPR
7. Mekdi / Gambado / xxxxxx / PPRCC GSJ MPR
8. Din /M05/xxxxx/ PPRCC Astana Modellista
9. Sam Smith / 5807542 / Geng Soalan Bocor UPSR
10. Mamat /Gambado / PTxxxxx /PPRCC GSJ MPR
11. Dato Rostam / Gambado /PT xxxxx / Champ Geng Songkok UK
12. Ropi Yeng / Gambado / Ptxxxx / Captain Geng Songkok Penchala
Name/Car/PT/Club/State
1. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
2. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
3. Norazam / ARC10 / PT**** / Team ARC Dualsky
4. Heikal / TRF418 / PT**** / Team TRF Malaysia
5. Michael Lo / A700 Evo / PT2222228 / Team Awesomatix ORCA
6. Wong KokWai / A700 Evo / PT****** / Team Awesomatix ORCA
7. Jacky Siow / T4'15 / PT****** / Team Xray ORCA
8. Siow WoonFong / Sakura XI / Team Sakura Powers
9. Michael Lim / T4'15 / Team Xray VIPER
10. Nott / BD7 / 4142724 / PPRCC GEN X
11. Aaron / T4 / 2586951 / PPRCC GEN X
12. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
13. Amir KR / T4 / PT8599485 / Team All Star RCNetwork
14. Nilai Chong / T4 / PT****** / Team Dualsky
15.Wiliam Tiong/CSO V3/Teampower
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Nana/Awesomatix/ptxxx/ircfc
2. Denggi/xray/ptxxx/ScotTuned Academy
3. Abg Tuan/spec R/ptxxx/ScotTuned Academy
4. Wan Toro/tm/ptxxx/ScotTuned Academy
5. Hafiz Navy/Team AE/Kaki RC
6. Akit/Xray/Ipoh
7. Ady Lee/ Yokomo / Kaki RC
8. HazlyneBoy / TD DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
9. Max Teo / A700 / pT7349131 / Team Cheras
10. Edwin/CSO V3/Penang
11. Alan Tham/CSO V3/Penang
12. Huzaiba / TRF418 / PT2403444 / Team TRF Malaysia
13. Haris / T4 Kopi / PTXXXXXXX / Takda Team
14. Kew SauGie / A700 Evo / Team Glenmarie
15. Adrian / DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
16. Aburn Ayamas / BD7 / PTXXXXXX / PPRCC GEN X
17. Adigenki / BD7 /PTXXXXXXX/ Team Yokomo
18. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
19. Sham PS / Tamiya / PTxxxxxxx / PPRCC GPS TKG
20. Zam Warden / Xray / PTxxxxxx / PPRCC GPS TKG
21. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR (standby)
22. Louis Tan / A700 Evo / 7283317/ Team PJ
23. M. Hanis/bd7/pt 3704506/ parit buntar
24. CK LOO / T4 / PT7977635 / Team Dualsky
25. Ah Tong / T4 / PT****** / Team Dualsky
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Bob Etiqa / Xray T3 / PT4040914 / Team KR
2. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR
4.
5.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Leman Toi / MO5 / IRCFC
2. Joe Aziz / M-05 / PT 5441397 / This is Geng Songkok UK
3. Wak Rose / M-05 / 4849413 / This is Geng Songkok TU
4. Halim Hafni / M-05 / 8051965 / This is Geng Songkok TRF
5. Aaron / M05 / 9652958 / PPRCC GEN X
6. Lah / Gambado/ 4873549 / PPRCC GSJ MPR
7. Mekdi / Gambado / xxxxxx / PPRCC GSJ MPR
8. Din /M05/xxxxx/ PPRCC Astana Modellista
9. Sam Smith / 5807542 / Geng Soalan Bocor UPSR
10. Mamat /Gambado / PTxxxxx /PPRCC GSJ MPR
11. Dato Rostam / Gambado /PT xxxxx / Champ Geng Songkok UK
12. Ropi Yeng / Gambado / Ptxxxx / Captain Geng Songkok Penchala
#43
Touring Car - Modified
Name/Car/PT/Club/State
1. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
2. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
3. Norazam / ARC10 / PT**** / Team ARC Dualsky
4. Heikal / TRF418 / PT**** / Team TRF Malaysia
5. Michael Lo / A700 Evo / PT2222228 / Team Awesomatix ORCA
6. Wong KokWai / A700 Evo / PT****** / Team Awesomatix ORCA
7. Jacky Siow / T4'15 / PT****** / Team Xray ORCA
8. Siow WoonFong / Sakura XI / Team Sakura Powers
9. Michael Lim / T4'15 / Team Xray VIPER
10. Nott / BD7 / 4142724 / PPRCC GEN X
11. Aaron / T4 / 2586951 / PPRCC GEN X
12. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
13. Amir KR / T4 / PT8599485 / Team All Star RCNetwork
14. Nilai Chong / T4 / PT****** / Team Dualsky
15.Wiliam Tiong/CSO V3/Teampower
16. Nik Ehzan / BD7 / PTxxxxxx / Team Yokomo Malaysia
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Nana/Awesomatix/ptxxx/ircfc
2. Denggi/xray/ptxxx/ScotTuned Academy
3. Abg Tuan/spec R/ptxxx/ScotTuned Academy
4. Wan Toro/tm/ptxxx/ScotTuned Academy
5. Hafiz Navy/Team AE/Kaki RC
6. Akit/Xray/Ipoh
7. Ady Lee/ Yokomo / Kaki RC
8. HazlyneBoy / TD DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
9. Max Teo / A700 / pT7349131 / Team Cheras
10. Edwin/CSO V3/Penang
11. Alan Tham/CSO V3/Penang
12. Huzaiba / TRF418 / PT2403444 / Team TRF Malaysia
13. Haris / T4 Kopi / PTXXXXXXX / Takda Team
14. Kew SauGie / A700 Evo / Team Glenmarie
15. Adrian / DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
16. Aburn Ayamas / BD7 / PTXXXXXX / PPRCC GEN X
17. Adigenki / BD7 /PTXXXXXXX/ Team Yokomo
18. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
19. Sham PS / Tamiya / PTxxxxxxx / PPRCC GPS TKG
20. Zam Warden / Xray / PTxxxxxx / PPRCC GPS TKG
21. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR (standby)
22. Louis Tan / A700 Evo / 7283317/ Team PJ
23. M. Hanis/bd7/pt 3704506/ parit buntar
24. CK LOO / T4 / PT7977635 / Team Dualsky
25. Ah Tong / T4 / PT****** / Team Dualsky
26. ZulKKB / T3 / PT6972051 / Team Hsrcc Selangor
27. Hairi BK / RGT / PTxxxxxxx / Team Hsrcc Selangor
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Bob Etiqa / Xray T3 / PT4040914 / Team KR
2. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR
4.
5.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Leman Toi / MO5 / IRCFC
2. Joe Aziz / M-05 / PT 5441397 / This is Geng Songkok UK
3. Wak Rose / M-05 / 4849413 / This is Geng Songkok TU
4. Halim Hafni / M-05 / 8051965 / This is Geng Songkok TRF
5. Aaron / M05 / 9652958 / PPRCC GEN X
6. Lah / Gambado/ 4873549 / PPRCC GSJ MPR
7. Mekdi / Gambado / xxxxxx / PPRCC GSJ MPR
8. Din /M05/xxxxx/ PPRCC Astana Modellista
9. Sam Smith / 5807542 / Geng Soalan Bocor UPSR
10. Mamat /Gambado / PTxxxxx /PPRCC GSJ MPR
11. Dato Rostam / Gambado /PT xxxxx / Champ Geng Songkok UK
12. Ropi Yeng / Gambado / Ptxxxx / Captain Geng Songkok Penchala
13. Nik Ehzan / M-O5 / PTxxxxxx / TEAM Blue
Name/Car/PT/Club/State
1. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
2. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
3. Norazam / ARC10 / PT**** / Team ARC Dualsky
4. Heikal / TRF418 / PT**** / Team TRF Malaysia
5. Michael Lo / A700 Evo / PT2222228 / Team Awesomatix ORCA
6. Wong KokWai / A700 Evo / PT****** / Team Awesomatix ORCA
7. Jacky Siow / T4'15 / PT****** / Team Xray ORCA
8. Siow WoonFong / Sakura XI / Team Sakura Powers
9. Michael Lim / T4'15 / Team Xray VIPER
10. Nott / BD7 / 4142724 / PPRCC GEN X
11. Aaron / T4 / 2586951 / PPRCC GEN X
12. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
13. Amir KR / T4 / PT8599485 / Team All Star RCNetwork
14. Nilai Chong / T4 / PT****** / Team Dualsky
15.Wiliam Tiong/CSO V3/Teampower
16. Nik Ehzan / BD7 / PTxxxxxx / Team Yokomo Malaysia
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Nana/Awesomatix/ptxxx/ircfc
2. Denggi/xray/ptxxx/ScotTuned Academy
3. Abg Tuan/spec R/ptxxx/ScotTuned Academy
4. Wan Toro/tm/ptxxx/ScotTuned Academy
5. Hafiz Navy/Team AE/Kaki RC
6. Akit/Xray/Ipoh
7. Ady Lee/ Yokomo / Kaki RC
8. HazlyneBoy / TD DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
9. Max Teo / A700 / pT7349131 / Team Cheras
10. Edwin/CSO V3/Penang
11. Alan Tham/CSO V3/Penang
12. Huzaiba / TRF418 / PT2403444 / Team TRF Malaysia
13. Haris / T4 Kopi / PTXXXXXXX / Takda Team
14. Kew SauGie / A700 Evo / Team Glenmarie
15. Adrian / DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
16. Aburn Ayamas / BD7 / PTXXXXXX / PPRCC GEN X
17. Adigenki / BD7 /PTXXXXXXX/ Team Yokomo
18. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
19. Sham PS / Tamiya / PTxxxxxxx / PPRCC GPS TKG
20. Zam Warden / Xray / PTxxxxxx / PPRCC GPS TKG
21. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR (standby)
22. Louis Tan / A700 Evo / 7283317/ Team PJ
23. M. Hanis/bd7/pt 3704506/ parit buntar
24. CK LOO / T4 / PT7977635 / Team Dualsky
25. Ah Tong / T4 / PT****** / Team Dualsky
26. ZulKKB / T3 / PT6972051 / Team Hsrcc Selangor
27. Hairi BK / RGT / PTxxxxxxx / Team Hsrcc Selangor
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Bob Etiqa / Xray T3 / PT4040914 / Team KR
2. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR
4.
5.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Leman Toi / MO5 / IRCFC
2. Joe Aziz / M-05 / PT 5441397 / This is Geng Songkok UK
3. Wak Rose / M-05 / 4849413 / This is Geng Songkok TU
4. Halim Hafni / M-05 / 8051965 / This is Geng Songkok TRF
5. Aaron / M05 / 9652958 / PPRCC GEN X
6. Lah / Gambado/ 4873549 / PPRCC GSJ MPR
7. Mekdi / Gambado / xxxxxx / PPRCC GSJ MPR
8. Din /M05/xxxxx/ PPRCC Astana Modellista
9. Sam Smith / 5807542 / Geng Soalan Bocor UPSR
10. Mamat /Gambado / PTxxxxx /PPRCC GSJ MPR
11. Dato Rostam / Gambado /PT xxxxx / Champ Geng Songkok UK
12. Ropi Yeng / Gambado / Ptxxxx / Captain Geng Songkok Penchala
13. Nik Ehzan / M-O5 / PTxxxxxx / TEAM Blue
#44
Tech Master
iTrader: (1)
Touring Car - Modified
Name/Car/PT/Club/State
1. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
2. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
3. Norazam / ARC10 / PT**** / Team ARC Dualsky
4. Heikal / TRF418 / PT**** / Team TRF Malaysia
5. Michael Lo / A700 Evo / PT2222228 / Team Awesomatix ORCA
6. Wong KokWai / A700 Evo / PT****** / Team Awesomatix ORCA
7. Jacky Siow / T4'15 / PT****** / Team Xray ORCA
8. Siow WoonFong / Sakura XI / Team Sakura Powers
9. Michael Lim / T4'15 / Team Xray VIPER
10. Nott / BD7 / 4142724 / PPRCC GEN X
11. Aaron / T4 / 2586951 / PPRCC GEN X
12. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
13. Amir KR / T4 / PT8599485 / Team All Star RCNetwork
14. Nilai Chong / T4 / PT****** / Team Dualsky
15.Wiliam Tiong/CSO V3/Teampower
16. Nik Ehzan / BD7 / PTxxxxxx / Team Yokomo Malaysia
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Nana/Awesomatix/ptxxx/ircfc
2. Denggi/xray/ptxxx/ScotTuned Academy
3. Abg Tuan/spec R/ptxxx/ScotTuned Academy
4. Wan Toro/tm/ptxxx/ScotTuned Academy
5. Hafiz Navy/Team AE/Kaki RC
6. Akit/Xray/Ipoh
7. Ady Lee/ Yokomo / Kaki RC
8. HazlyneBoy / TD DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
9. Max Teo / A700 / pT7349131 / Team Cheras
10. Edwin/CSO V3/Penang
11. Alan Tham/CSO V3/Penang
12. Huzaiba / TRF418 / PT2403444 / Team TRF Malaysia
13. Haris / T4 Kopi / PTXXXXXXX / Takda Team
14. Kew SauGie / A700 Evo / Team Glenmarie
15. Adrian / DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
16. Aburn Ayamas / BD7 / PTXXXXXX / PPRCC GEN X
17. Adigenki / BD7 /PTXXXXXXX/ Team Yokomo
18. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
19. Sham PS / Tamiya / PTxxxxxxx / PPRCC GPS TKG
20. Zam Warden / Xray / PTxxxxxx / PPRCC GPS TKG
21. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR (standby)
22. Louis Tan / A700 Evo / 7283317/ Team PJ
23. M. Hanis/bd7/pt 3704506/ parit buntar
24. CK LOO / T4 / PT7977635 / Team Dualsky
25. Ah Tong / T4 / PT****** / Team Dualsky
26. ZulKKB / T3 / PT6972051 / Team Hsrcc Selangor
27. Hairi BK / RGT / PTxxxxxxx / Team Hsrcc Selangor
28. Dato Rostam / TRF418 /PT xxxxx / Champ Geng Songkok UK
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Bob Etiqa / Xray T3 / PT4040914 / Team KR
2. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR
4.
5.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Leman Toi / MO5 / IRCFC
2. Joe Aziz / M-05 / PT 5441397 / This is Geng Songkok UK
3. Wak Rose / M-05 / 4849413 / This is Geng Songkok TU
4. Halim Hafni / M-05 / 8051965 / This is Geng Songkok TRF
5. Aaron / M05 / 9652958 / PPRCC GEN X
6. Lah / Gambado/ 4873549 / PPRCC GSJ MPR
7. Mekdi / Gambado / xxxxxx / PPRCC GSJ MPR
8. Din /M05/xxxxx/ PPRCC Astana Modellista
9. Sam Smith / 5807542 / Geng Soalan Bocor UPSR
10. Mamat /Gambado / PTxxxxx /PPRCC GSJ MPR
11. Dato Rostam / Gambado /PT xxxxx / Champ Geng Songkok UK
12. Ropi Yeng / Gambado / Ptxxxx / Captain Geng Songkok Penchala
13. Nik Ehzan / M-O5 / PTxxxxxx / TEAM Blue[/QUOTE]
Name/Car/PT/Club/State
1. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
2. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
3. Norazam / ARC10 / PT**** / Team ARC Dualsky
4. Heikal / TRF418 / PT**** / Team TRF Malaysia
5. Michael Lo / A700 Evo / PT2222228 / Team Awesomatix ORCA
6. Wong KokWai / A700 Evo / PT****** / Team Awesomatix ORCA
7. Jacky Siow / T4'15 / PT****** / Team Xray ORCA
8. Siow WoonFong / Sakura XI / Team Sakura Powers
9. Michael Lim / T4'15 / Team Xray VIPER
10. Nott / BD7 / 4142724 / PPRCC GEN X
11. Aaron / T4 / 2586951 / PPRCC GEN X
12. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
13. Amir KR / T4 / PT8599485 / Team All Star RCNetwork
14. Nilai Chong / T4 / PT****** / Team Dualsky
15.Wiliam Tiong/CSO V3/Teampower
16. Nik Ehzan / BD7 / PTxxxxxx / Team Yokomo Malaysia
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Nana/Awesomatix/ptxxx/ircfc
2. Denggi/xray/ptxxx/ScotTuned Academy
3. Abg Tuan/spec R/ptxxx/ScotTuned Academy
4. Wan Toro/tm/ptxxx/ScotTuned Academy
5. Hafiz Navy/Team AE/Kaki RC
6. Akit/Xray/Ipoh
7. Ady Lee/ Yokomo / Kaki RC
8. HazlyneBoy / TD DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
9. Max Teo / A700 / pT7349131 / Team Cheras
10. Edwin/CSO V3/Penang
11. Alan Tham/CSO V3/Penang
12. Huzaiba / TRF418 / PT2403444 / Team TRF Malaysia
13. Haris / T4 Kopi / PTXXXXXXX / Takda Team
14. Kew SauGie / A700 Evo / Team Glenmarie
15. Adrian / DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
16. Aburn Ayamas / BD7 / PTXXXXXX / PPRCC GEN X
17. Adigenki / BD7 /PTXXXXXXX/ Team Yokomo
18. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
19. Sham PS / Tamiya / PTxxxxxxx / PPRCC GPS TKG
20. Zam Warden / Xray / PTxxxxxx / PPRCC GPS TKG
21. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR (standby)
22. Louis Tan / A700 Evo / 7283317/ Team PJ
23. M. Hanis/bd7/pt 3704506/ parit buntar
24. CK LOO / T4 / PT7977635 / Team Dualsky
25. Ah Tong / T4 / PT****** / Team Dualsky
26. ZulKKB / T3 / PT6972051 / Team Hsrcc Selangor
27. Hairi BK / RGT / PTxxxxxxx / Team Hsrcc Selangor
28. Dato Rostam / TRF418 /PT xxxxx / Champ Geng Songkok UK
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Bob Etiqa / Xray T3 / PT4040914 / Team KR
2. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR
4.
5.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Leman Toi / MO5 / IRCFC
2. Joe Aziz / M-05 / PT 5441397 / This is Geng Songkok UK
3. Wak Rose / M-05 / 4849413 / This is Geng Songkok TU
4. Halim Hafni / M-05 / 8051965 / This is Geng Songkok TRF
5. Aaron / M05 / 9652958 / PPRCC GEN X
6. Lah / Gambado/ 4873549 / PPRCC GSJ MPR
7. Mekdi / Gambado / xxxxxx / PPRCC GSJ MPR
8. Din /M05/xxxxx/ PPRCC Astana Modellista
9. Sam Smith / 5807542 / Geng Soalan Bocor UPSR
10. Mamat /Gambado / PTxxxxx /PPRCC GSJ MPR
11. Dato Rostam / Gambado /PT xxxxx / Champ Geng Songkok UK
12. Ropi Yeng / Gambado / Ptxxxx / Captain Geng Songkok Penchala
13. Nik Ehzan / M-O5 / PTxxxxxx / TEAM Blue[/QUOTE]
#45
Touring Car - Modified
Name/Car/PT/Club/State
1. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
2. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
3. Norazam / ARC10 / PT**** / Team ARC Dualsky
4. Heikal / TRF418 / PT**** / Team TRF Malaysia
5. Michael Lo / A700 Evo / PT2222228 / Team Awesomatix ORCA
6. Wong KokWai / A700 Evo / PT****** / Team Awesomatix ORCA
7. Jacky Siow / T4'15 / PT****** / Team Xray ORCA
8. Siow WoonFong / Sakura XI / Team Sakura Powers
9. Michael Lim / T4'15 / Team Xray VIPER
10. Nott / BD7 / 4142724 / PPRCC GEN X
11. Aaron / T4 / 2586951 / PPRCC GEN X
12. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
13. Amir KR / T4 / PT8599485 / Team All Star RCNetwork
14. Nilai Chong / T4 / PT****** / Team Dualsky
15.Wiliam Tiong/CSO V3/Teampower
16. Nik Ehzan / BD7 / PTxxxxxx / Team Yokomo Malaysia
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Nana/Awesomatix/ptxxx/ircfc
2. Denggi/xray/ptxxx/ScotTuned Academy
3. Abg Tuan/spec R/ptxxx/ScotTuned Academy
4. Wan Toro/tm/ptxxx/ScotTuned Academy
5. Hafiz Navy/Team AE/Kaki RC
6. Akit/Xray/Ipoh
7. Ady Lee/ Yokomo / Kaki RC
8. HazlyneBoy / TD DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
9. Max Teo / A700 / pT7349131 / Team Cheras
10. Edwin/CSO V3/Penang
11. Alan Tham/CSO V3/Penang
12. Huzaiba / TRF418 / PT2403444 / Team TRF Malaysia
13. Haris / T4 Kopi / PTXXXXXXX / Takda Team
14. Kew SauGie / A700 Evo / Team Glenmarie
15. Adrian / DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
16. Aburn Ayamas / BD7 / PTXXXXXX / PPRCC GEN X
17. Adigenki / BD7 /PTXXXXXXX/ Team Yokomo
18. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
19. Sham PS / Tamiya / PTxxxxxxx / PPRCC GPS TKG
20. Zam Warden / Xray / PTxxxxxx / PPRCC GPS TKG
21. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR (standby)
22. Louis Tan / A700 Evo / 7283317/ Team PJ
23. M. Hanis/bd7/pt 3704506/ parit buntar
24. CK LOO / T4 / PT7977635 / Team Dualsky
25. Ah Tong / T4 / PT****** / Team Dualsky
26. ZulKKB / T3 / PT6972051 / Team Hsrcc Selangor
27. Hairi BK / RGT / PTxxxxxxx / Team Hsrcc Selangor
28. Dato Rostam / TRF418 /PT xxxxx / Champ Geng Songkok UK
29. Asmad / BD7 / PT2973895 / KL
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Bob Etiqa / Xray T3 / PT4040914 / Team KR
2. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR
4.
5.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Leman Toi / MO5 / IRCFC
2. Joe Aziz / M-05 / PT 5441397 / This is Geng Songkok UK
3. Wak Rose / M-05 / 4849413 / This is Geng Songkok TU
4. Halim Hafni / M-05 / 8051965 / This is Geng Songkok TRF
5. Aaron / M05 / 9652958 / PPRCC GEN X
6. Lah / Gambado/ 4873549 / PPRCC GSJ MPR
7. Mekdi / Gambado / xxxxxx / PPRCC GSJ MPR
8. Din /M05/xxxxx/ PPRCC Astana Modellista
9. Sam Smith / 5807542 / Geng Soalan Bocor UPSR
10. Mamat /Gambado / PTxxxxx /PPRCC GSJ MPR
11. Dato Rostam / Gambado /PT xxxxx / Champ Geng Songkok UK
12. Ropi Yeng / Gambado / Ptxxxx / Captain Geng Songkok Penchala
13. Nik Ehzan / M-O5 / PTxxxxxx / TEAM Blue[/quote]
Name/Car/PT/Club/State
1. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
2. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
3. Norazam / ARC10 / PT**** / Team ARC Dualsky
4. Heikal / TRF418 / PT**** / Team TRF Malaysia
5. Michael Lo / A700 Evo / PT2222228 / Team Awesomatix ORCA
6. Wong KokWai / A700 Evo / PT****** / Team Awesomatix ORCA
7. Jacky Siow / T4'15 / PT****** / Team Xray ORCA
8. Siow WoonFong / Sakura XI / Team Sakura Powers
9. Michael Lim / T4'15 / Team Xray VIPER
10. Nott / BD7 / 4142724 / PPRCC GEN X
11. Aaron / T4 / 2586951 / PPRCC GEN X
12. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
13. Amir KR / T4 / PT8599485 / Team All Star RCNetwork
14. Nilai Chong / T4 / PT****** / Team Dualsky
15.Wiliam Tiong/CSO V3/Teampower
16. Nik Ehzan / BD7 / PTxxxxxx / Team Yokomo Malaysia
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Nana/Awesomatix/ptxxx/ircfc
2. Denggi/xray/ptxxx/ScotTuned Academy
3. Abg Tuan/spec R/ptxxx/ScotTuned Academy
4. Wan Toro/tm/ptxxx/ScotTuned Academy
5. Hafiz Navy/Team AE/Kaki RC
6. Akit/Xray/Ipoh
7. Ady Lee/ Yokomo / Kaki RC
8. HazlyneBoy / TD DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
9. Max Teo / A700 / pT7349131 / Team Cheras
10. Edwin/CSO V3/Penang
11. Alan Tham/CSO V3/Penang
12. Huzaiba / TRF418 / PT2403444 / Team TRF Malaysia
13. Haris / T4 Kopi / PTXXXXXXX / Takda Team
14. Kew SauGie / A700 Evo / Team Glenmarie
15. Adrian / DETC410 / Team Durango AllStar Mambo Racing
16. Aburn Ayamas / BD7 / PTXXXXXX / PPRCC GEN X
17. Adigenki / BD7 /PTXXXXXXX/ Team Yokomo
18. Hafiz Melaka/BD7/PTxxxxxx/Team Yokomo Malaysia
19. Sham PS / Tamiya / PTxxxxxxx / PPRCC GPS TKG
20. Zam Warden / Xray / PTxxxxxx / PPRCC GPS TKG
21. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR (standby)
22. Louis Tan / A700 Evo / 7283317/ Team PJ
23. M. Hanis/bd7/pt 3704506/ parit buntar
24. CK LOO / T4 / PT7977635 / Team Dualsky
25. Ah Tong / T4 / PT****** / Team Dualsky
26. ZulKKB / T3 / PT6972051 / Team Hsrcc Selangor
27. Hairi BK / RGT / PTxxxxxxx / Team Hsrcc Selangor
28. Dato Rostam / TRF418 /PT xxxxx / Champ Geng Songkok UK
29. Asmad / BD7 / PT2973895 / KL
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Bob Etiqa / Xray T3 / PT4040914 / Team KR
2. Adik Haikal / Xray T4 / PT54377033 / Team KR
4.
5.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Leman Toi / MO5 / IRCFC
2. Joe Aziz / M-05 / PT 5441397 / This is Geng Songkok UK
3. Wak Rose / M-05 / 4849413 / This is Geng Songkok TU
4. Halim Hafni / M-05 / 8051965 / This is Geng Songkok TRF
5. Aaron / M05 / 9652958 / PPRCC GEN X
6. Lah / Gambado/ 4873549 / PPRCC GSJ MPR
7. Mekdi / Gambado / xxxxxx / PPRCC GSJ MPR
8. Din /M05/xxxxx/ PPRCC Astana Modellista
9. Sam Smith / 5807542 / Geng Soalan Bocor UPSR
10. Mamat /Gambado / PTxxxxx /PPRCC GSJ MPR
11. Dato Rostam / Gambado /PT xxxxx / Champ Geng Songkok UK
12. Ropi Yeng / Gambado / Ptxxxx / Captain Geng Songkok Penchala
13. Nik Ehzan / M-O5 / PTxxxxxx / TEAM Blue[/quote]