R/C Tech Forums - Conversation Between Donat and dixon82

Go Back  R/C Tech Forums > Donat
Reload this Page >

Conversation Between Donat and dixon82

Conversation Between Donat and dixon82
Showing Visitor Messages 1 to 2 of 2
 1. dixon82
  12-20-2018 12:36 PM - permalink
  Ciekaw jestem twojego zdania na ten cały powyższy temat jak i zrobienie własnego paliwa, choć to chyba u nas dość ciężkie jest do zrobienia (rozmawiałem z wieloma osobami z rc u nas o tym, i każdy mówił że nie ma to sensu i lepiej kupić gotowe paliwo).
 2. dixon82
  12-20-2018 12:35 PM - permalink
  Hej,
  Widziałem kilka twoich postów tutaj w temacie paliwa. Też kilka słów tu wrzuciłem, bo trochę ciężki temat* nas w polsce jest z paliwem rc. Każdy z kim bym się nie spotkał, poznał etc. mówi "swoje". Znany w waszawie dość mocno sklep - modelarnia i Pan "Rysio" w nim pracujący chwali bardzo mocno to co mają w sprzedaży tj. modeltechnics, które to znowu wielu u nas ludzi uważa za siki i totalne gówno. Inni chwalą rapicon, jeszcze inni meccamo. Nie mówię tu specjalnie o merlinie, byronie, tornado itp. bo te są w innej cenie od np. takie mt. Jeździłem na wszystkich tańszych w/w , ale jak widać z opinii m.in. tutaj, to najlepiej kupować u nas merlina (najlepszy stosunek ceny do jakości) . Wrzuciłem tutaj też kilka słów o oleju castrol, którego polecił mi jeden dość znany zawodnik z piaseczna. Mówił mi aby wlać 150 ml leju castrol na 5 litrów paliwa, chwalił to dość mocno. Natomiast tutaj średnio się wypowiadają o mieszaniu tego oleju z paliwem.

Contact Us - Archive - Advertising - Cookie Policy - Privacy Statement - Terms of Service - Your Privacy Choices -

Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.