OPENING DARULAMAN RC PARK FUN RACE JITRA KEDAH TASIK DARULAMAN JITRA KEDAH 16/05/2015
#46
Tech Elite
iTrader: (9)
GP
Name / Kit / Engine / State
1. Ismail /Black Magic/ Nova Rossi /Penang/PPRCC
2. Zullangkawi/Serpent 748/Picco/LRCT(Langkawi)
3. Zul 3/Serpent 748/Picco/LRCT(Langkawi)
4. Mail Kontraktor/Nt1/Nova/LRCT(Langkawi)
5. Anip /NT1/Sonic/Jitra
6. Bob / Serpent 733 /Os/Jitra
7. Dino Din /NT1 /Nova / Jitra
8. Miezo / Serpent 748 /Jitra
9. Jack / NT1/ Nova /Alor Setar
10.Jun Naruto/ NT1 /Picco / Jitra
11. Scott / TM / STS / ScotTuned Academy
12. Zali KS / NT1 / Nova / ScotTuned Academy
13. Syed Alwi /Serpent,Xray / Nova/Jitra
14. Sulaiman Aklaken /NT1 Xray/XRD/PT xxxxxx/PPRCC
15. mieG4 / TM G4+evo / Nova 353 / Sungai Petani
16. Haronsoo/NT1/Nova/LRCT(Langkawi)
17. Nik /NT1 2015/Nova/Myrcstation
18.
19.
20.
21.
22. Dr Munir/ NT1 /Nova/LRCT Langkawi
23. Dr Gee/ NT1 / Nova / LRCT Langkawi
24. Nana / NT1 / Nova / ScotTuned Academy
25.
26.
27. Wan tk/TM/Nova/no PT/PPRCC
28.
29.
30. Firas /NT1/Os speed/ pt xxxx/ PPRCC
31. Amirul Shafiq / NT1 / PT 5554747 / Trust hobby Racing Team
32. Amirul Rafiq /NT1 / PT / Trust hobby Racing Team
Stock 13.5t Turbo
Name / Kit / Motor / State
1. Sham PS/TRF 418/PS Team
2. Pitt t3 /Orca /LRCT Langkawi
3. Haji Ramli/BD 7/Orca/LRCT(Langkawi)
4. Ariff / Serpent s411 / Orca/ Jitra
5. Chedet / T4 / Tekin / MRCC Melaka
6. Syed Alwi /T4 /Orca / Jitra
7.Nik T4'15 /Dualsky/Myrcstation
8.
9.
10.
M-chasis
Name / Kit / Motor / State
1. Din / M05 / Speed Passion / Kedah /Astana Team
2. Lah / M05 / Tekin / Penang /PPRCC
3. Mcd / M05 / Tekin / Penang /PPRCC
4. Bang Shon / Speed Passion / Penang/PPRCC
5. Muzamy /Gambado/Speed Passion/Kedah/PPRCC
6. Cikguuu / Gambado/Sp/Kedah/Astana Team
7. Rizal /M05V2/ Tekin/Kedah/Astana Team
8. Gambado The Sam/Gambado/Sp/Perak/PPRCC
9. Kiezam /M05/Tekin/Kedah/PS Team
10. Ajiman/M05/Tekin/Kedah/Padang Sera Team
11. Sham The Steel/M05/Unknown Motor/Kedah/PPRCC
12. Zairul/M05/SP/Kedah/PS Team
13. Zam Koriang /M05/SP/Kedah/PS Team
14. Yon Unlimited Data Storage /M05/SP/Penang/PPRCC
15. Jon Passo Boon JDM/M05/Kedah/Kulim Speed Racing
16. Tok Moh The Greatest Dukun/M05/Undetect Motor/Kedah/Kulim Speed Racing
17. Wan Sulong Bin Wan Deraman / m05/SP/ Kulim Speed Racing
18. Syed Alwi /Mo5 /??/Jitra
19. mieG4 / M03 / TBA / Sungai Petani
20. Mat Jan /M05/SP/Gurun Kedah
21.Nik Mo5 / Dualsky/Myrcstation
22. Bond S.P / X-Evo / XX / Sg Petani
Name / Kit / Engine / State
1. Ismail /Black Magic/ Nova Rossi /Penang/PPRCC
2. Zullangkawi/Serpent 748/Picco/LRCT(Langkawi)
3. Zul 3/Serpent 748/Picco/LRCT(Langkawi)
4. Mail Kontraktor/Nt1/Nova/LRCT(Langkawi)
5. Anip /NT1/Sonic/Jitra
6. Bob / Serpent 733 /Os/Jitra
7. Dino Din /NT1 /Nova / Jitra
8. Miezo / Serpent 748 /Jitra
9. Jack / NT1/ Nova /Alor Setar
10.Jun Naruto/ NT1 /Picco / Jitra
11. Scott / TM / STS / ScotTuned Academy
12. Zali KS / NT1 / Nova / ScotTuned Academy
13. Syed Alwi /Serpent,Xray / Nova/Jitra
14. Sulaiman Aklaken /NT1 Xray/XRD/PT xxxxxx/PPRCC
15. mieG4 / TM G4+evo / Nova 353 / Sungai Petani
16. Haronsoo/NT1/Nova/LRCT(Langkawi)
17. Nik /NT1 2015/Nova/Myrcstation
18.
19.
20.
21.
22. Dr Munir/ NT1 /Nova/LRCT Langkawi
23. Dr Gee/ NT1 / Nova / LRCT Langkawi
24. Nana / NT1 / Nova / ScotTuned Academy
25.
26.
27. Wan tk/TM/Nova/no PT/PPRCC
28.
29.
30. Firas /NT1/Os speed/ pt xxxx/ PPRCC
31. Amirul Shafiq / NT1 / PT 5554747 / Trust hobby Racing Team
32. Amirul Rafiq /NT1 / PT / Trust hobby Racing Team
Stock 13.5t Turbo
Name / Kit / Motor / State
1. Sham PS/TRF 418/PS Team
2. Pitt t3 /Orca /LRCT Langkawi
3. Haji Ramli/BD 7/Orca/LRCT(Langkawi)
4. Ariff / Serpent s411 / Orca/ Jitra
5. Chedet / T4 / Tekin / MRCC Melaka
6. Syed Alwi /T4 /Orca / Jitra
7.Nik T4'15 /Dualsky/Myrcstation
8.
9.
10.
M-chasis
Name / Kit / Motor / State
1. Din / M05 / Speed Passion / Kedah /Astana Team
2. Lah / M05 / Tekin / Penang /PPRCC
3. Mcd / M05 / Tekin / Penang /PPRCC
4. Bang Shon / Speed Passion / Penang/PPRCC
5. Muzamy /Gambado/Speed Passion/Kedah/PPRCC
6. Cikguuu / Gambado/Sp/Kedah/Astana Team
7. Rizal /M05V2/ Tekin/Kedah/Astana Team
8. Gambado The Sam/Gambado/Sp/Perak/PPRCC
9. Kiezam /M05/Tekin/Kedah/PS Team
10. Ajiman/M05/Tekin/Kedah/Padang Sera Team
11. Sham The Steel/M05/Unknown Motor/Kedah/PPRCC
12. Zairul/M05/SP/Kedah/PS Team
13. Zam Koriang /M05/SP/Kedah/PS Team
14. Yon Unlimited Data Storage /M05/SP/Penang/PPRCC
15. Jon Passo Boon JDM/M05/Kedah/Kulim Speed Racing
16. Tok Moh The Greatest Dukun/M05/Undetect Motor/Kedah/Kulim Speed Racing
17. Wan Sulong Bin Wan Deraman / m05/SP/ Kulim Speed Racing
18. Syed Alwi /Mo5 /??/Jitra
19. mieG4 / M03 / TBA / Sungai Petani
20. Mat Jan /M05/SP/Gurun Kedah
21.Nik Mo5 / Dualsky/Myrcstation
22. Bond S.P / X-Evo / XX / Sg Petani
#47
GP
Name / Kit / Engine / State
1. Ismail /Black Magic/ Nova Rossi /Penang/PPRCC
2. Zullangkawi/Serpent 748/Picco/LRCT(Langkawi)
3. Zul 3/Serpent 748/Picco/LRCT(Langkawi)
4. Mail Kontraktor/Nt1/Nova/LRCT(Langkawi)
5. Anip /NT1/Sonic/Jitra
6. Bob / Serpent 733 /Os/Jitra
7. Dino Din /NT1 /Nova / Jitra
8. Miezo / Serpent 748 /Jitra
9. Jack / NT1/ Nova /Alor Setar
10.Jun Naruto/ NT1 /Picco / Jitra
11. Scott / TM / STS / ScotTuned Academy
12. Zali KS / NT1 / Nova / ScotTuned Academy
13. Syed Alwi /Serpent,Xray / Nova/Jitra
14. Sulaiman Aklaken /NT1 Xray/XRD/PT xxxxxx/PPRCC
15. mieG4 / TM G4+evo / Nova 353 / Sungai Petani
16. Haronsoo/NT1/Nova/LRCT(Langkawi)
17. Nik /NT1 2015/Nova/Myrcstation
18. ZiD/capricorn Co3/LEGEND R/PT2283007/crew-X(50/50)kehadiran
19. crew-X
20. crew-X
21. crew-x
22. Dr Munir/ NT1 /Nova/LRCT Langkawi
23. Dr Gee/ NT1 / Nova / LRCT Langkawi
24. Nana / NT1 / Nova / ScotTuned Academy
25. Wan tk/TM/Nova/no PT/PPRCC
26. Firas /NT1/Os speed/ pt xxxx/ PPRCC
27. Amirul Shafiq / NT1 / PT 5554747 / Trust hobby Racing Team
28. Amirul Rafiq /NT1 / PT / Trust hobby Racing Team
29.
30.
31.
32.
Stock 13.5t Turbo
Name / Kit / Motor / State
1. Sham PS/TRF 418/PS Team
2. Pitt t3 /Orca /LRCT Langkawi
3. Haji Ramli/BD 7/Orca/LRCT(Langkawi)
4. Ariff / Serpent s411 / Orca/ Jitra
5. Chedet / T4 / Tekin / MRCC Melaka
6. Syed Alwi /T4 /Orca / Jitra
7.Nik T4'15 /Dualsky/Myrcstation
8.
9.
10.
M-chasis
Name / Kit / Motor / State
1. Din / M05 / Speed Passion / Kedah /Astana Team
2. Lah / M05 / Tekin / Penang /PPRCC
3. Mcd / M05 / Tekin / Penang /PPRCC
4. Bang Shon / Speed Passion / Penang/PPRCC
5. Muzamy /Gambado/Speed Passion/Kedah/PPRCC
6. Cikguuu / Gambado/Sp/Kedah/Astana Team
7. Nik Mo5 / Dualsky/Myrcstation
8. Gambado The Sam/Gambado/Sp/Perak/PPRCC
9. Kiezam /M05/Tekin/Kedah/PS Team
10. Ajiman/M05/Tekin/Kedah/Padang Sera Team
11. Sham The Steel/M05/Unknown Motor/Kedah/PPRCC
12. Zairul/M05/SP/Kedah/PS Team
13. Zam Koriang /M05/SP/Kedah/PS Team
14. Yon Unlimited Data Storage /M05/SP/Penang/PPRCC
15. Jon Passo Boon JDM/M05/Kedah/Kulim Speed Racing
16. Tok Moh The Greatest Dukun/M05/Undetect Motor/Kedah/Kulim Speed Racing
17. Wan Sulong Bin Wan Deraman / m05/SP/ Kulim Speed Racing
18. Syed Alwi /Mo5 /??/Jitra
19. Mat Jan /M05/SP/Gurun Kedah
20.
21.
Name / Kit / Engine / State
1. Ismail /Black Magic/ Nova Rossi /Penang/PPRCC
2. Zullangkawi/Serpent 748/Picco/LRCT(Langkawi)
3. Zul 3/Serpent 748/Picco/LRCT(Langkawi)
4. Mail Kontraktor/Nt1/Nova/LRCT(Langkawi)
5. Anip /NT1/Sonic/Jitra
6. Bob / Serpent 733 /Os/Jitra
7. Dino Din /NT1 /Nova / Jitra
8. Miezo / Serpent 748 /Jitra
9. Jack / NT1/ Nova /Alor Setar
10.Jun Naruto/ NT1 /Picco / Jitra
11. Scott / TM / STS / ScotTuned Academy
12. Zali KS / NT1 / Nova / ScotTuned Academy
13. Syed Alwi /Serpent,Xray / Nova/Jitra
14. Sulaiman Aklaken /NT1 Xray/XRD/PT xxxxxx/PPRCC
15. mieG4 / TM G4+evo / Nova 353 / Sungai Petani
16. Haronsoo/NT1/Nova/LRCT(Langkawi)
17. Nik /NT1 2015/Nova/Myrcstation
18. ZiD/capricorn Co3/LEGEND R/PT2283007/crew-X(50/50)kehadiran
19. crew-X
20. crew-X
21. crew-x
22. Dr Munir/ NT1 /Nova/LRCT Langkawi
23. Dr Gee/ NT1 / Nova / LRCT Langkawi
24. Nana / NT1 / Nova / ScotTuned Academy
25. Wan tk/TM/Nova/no PT/PPRCC
26. Firas /NT1/Os speed/ pt xxxx/ PPRCC
27. Amirul Shafiq / NT1 / PT 5554747 / Trust hobby Racing Team
28. Amirul Rafiq /NT1 / PT / Trust hobby Racing Team
29.
30.
31.
32.
Stock 13.5t Turbo
Name / Kit / Motor / State
1. Sham PS/TRF 418/PS Team
2. Pitt t3 /Orca /LRCT Langkawi
3. Haji Ramli/BD 7/Orca/LRCT(Langkawi)
4. Ariff / Serpent s411 / Orca/ Jitra
5. Chedet / T4 / Tekin / MRCC Melaka
6. Syed Alwi /T4 /Orca / Jitra
7.Nik T4'15 /Dualsky/Myrcstation
8.
9.
10.
M-chasis
Name / Kit / Motor / State
1. Din / M05 / Speed Passion / Kedah /Astana Team
2. Lah / M05 / Tekin / Penang /PPRCC
3. Mcd / M05 / Tekin / Penang /PPRCC
4. Bang Shon / Speed Passion / Penang/PPRCC
5. Muzamy /Gambado/Speed Passion/Kedah/PPRCC
6. Cikguuu / Gambado/Sp/Kedah/Astana Team
7. Nik Mo5 / Dualsky/Myrcstation
8. Gambado The Sam/Gambado/Sp/Perak/PPRCC
9. Kiezam /M05/Tekin/Kedah/PS Team
10. Ajiman/M05/Tekin/Kedah/Padang Sera Team
11. Sham The Steel/M05/Unknown Motor/Kedah/PPRCC
12. Zairul/M05/SP/Kedah/PS Team
13. Zam Koriang /M05/SP/Kedah/PS Team
14. Yon Unlimited Data Storage /M05/SP/Penang/PPRCC
15. Jon Passo Boon JDM/M05/Kedah/Kulim Speed Racing
16. Tok Moh The Greatest Dukun/M05/Undetect Motor/Kedah/Kulim Speed Racing
17. Wan Sulong Bin Wan Deraman / m05/SP/ Kulim Speed Racing
18. Syed Alwi /Mo5 /??/Jitra
19. Mat Jan /M05/SP/Gurun Kedah
20.
21.
#48
Tech Regular
GP
Name / Kit / Engine / State
1. Ismail /Black Magic/ Nova Rossi /Penang/PPRCC
2. Zullangkawi/Serpent 748/Picco/LRCT(Langkawi)
3. Zul 3/Serpent 748/Picco/LRCT(Langkawi)
4. Mail Kontraktor/Nt1/Nova/LRCT(Langkawi)
5. Anip /NT1/Sonic/Jitra
6. Bob / Serpent 733 /Os/Jitra
7. Dino Din /NT1 /Nova / Jitra
8. Miezo / Serpent 748 /Jitra
9. Jack / NT1/ Nova /Alor Setar
10.Jun Naruto/ NT1 /Picco / Jitra
11. Scott / TM / STS / ScotTuned Academy
12. Zali KS / NT1 / Nova / ScotTuned Academy
13. Syed Alwi /Serpent,Xray / Nova/Jitra
14. Sulaiman Aklaken /NT1 Xray/XRD/PT xxxxxx/PPRCC
15. mieG4 / TM G4+evo / Nova 353 / Sungai Petani
16. Haronsoo/NT1/Nova/LRCT(Langkawi)
17. Nik /NT1 2015/Nova/Myrcstation
18. ZiD/capricorn Co3/LEGEND R/PT2283007/crew-X(50/50)kehadiran
19. crew-X
20. crew-X
21. crew-x
22. Dr Munir/ NT1 /Nova/LRCT Langkawi
23. Dr Gee/ NT1 / Nova / LRCT Langkawi
24. Nana / NT1 / Nova / ScotTuned Academy
25. Wan tk/TM/Nova/no PT/PPRCC
26. Firas /NT1/Os speed/ pt xxxx/ PPRCC
27.
28.
29.
30.
31.
32.
Stock 13.5t Turbo
Name / Kit / Motor / State
1. Sham PS/TRF 418/PS Team
2. Pitt t3 /Orca /LRCT Langkawi
3. Haji Ramli/BD 7/Orca/LRCT(Langkawi)
4. Ariff / Serpent s411 / Orca/ Jitra
5. Chedet / T4 / Tekin / MRCC Melaka
6. Syed Alwi /T4 /Orca / Jitra
7.Nik T4'15 /Dualsky/Myrcstation
8.
9.
10.
M-chasis
Name / Kit / Motor / State
1. Din / M05 / Speed Passion / Kedah /Astana Team
2. Lah / M05 / Tekin / Penang /PPRCC
3. Mcd / M05 / Tekin / Penang /PPRCC
4. Bang Shon / Speed Passion / Penang/PPRCC
5. Muzamy /Gambado/Speed Passion/Kedah/PPRCC
6. Cikguuu / Gambado/Sp/Kedah/Astana Team
7. Nik Mo5 / Dualsky/Myrcstation
8. Gambado The Sam/Gambado/Sp/Perak/PPRCC
9. Kiezam /M05/Tekin/Kedah/PS Team
10. Ajiman/M05/Tekin/Kedah/Padang Sera Team
11. Sham The Steel/M05/Unknown Motor/Kedah/PPRCC
12. Zairul/M05/SP/Kedah/PS Team
13. Zam Koriang /M05/SP/Kedah/PS Team
14. Yon Unlimited Data Storage /M05/SP/Penang/PPRCC
15. Jon Passo Boon JDM/M05/Kedah/Kulim Speed Racing
16. Tok Moh The Greatest Dukun/M05/Undetect Motor/Kedah/Kulim Speed Racing
17. Wan Sulong Bin Wan Deraman / m05/SP/ Kulim Speed Racing
18. Syed Alwi /Mo5 /??/Jitra
19. Mat Jan /M05/SP/Gurun Kedah
20.
21.[/QUOTE]
Name / Kit / Engine / State
1. Ismail /Black Magic/ Nova Rossi /Penang/PPRCC
2. Zullangkawi/Serpent 748/Picco/LRCT(Langkawi)
3. Zul 3/Serpent 748/Picco/LRCT(Langkawi)
4. Mail Kontraktor/Nt1/Nova/LRCT(Langkawi)
5. Anip /NT1/Sonic/Jitra
6. Bob / Serpent 733 /Os/Jitra
7. Dino Din /NT1 /Nova / Jitra
8. Miezo / Serpent 748 /Jitra
9. Jack / NT1/ Nova /Alor Setar
10.Jun Naruto/ NT1 /Picco / Jitra
11. Scott / TM / STS / ScotTuned Academy
12. Zali KS / NT1 / Nova / ScotTuned Academy
13. Syed Alwi /Serpent,Xray / Nova/Jitra
14. Sulaiman Aklaken /NT1 Xray/XRD/PT xxxxxx/PPRCC
15. mieG4 / TM G4+evo / Nova 353 / Sungai Petani
16. Haronsoo/NT1/Nova/LRCT(Langkawi)
17. Nik /NT1 2015/Nova/Myrcstation
18. ZiD/capricorn Co3/LEGEND R/PT2283007/crew-X(50/50)kehadiran
19. crew-X
20. crew-X
21. crew-x
22. Dr Munir/ NT1 /Nova/LRCT Langkawi
23. Dr Gee/ NT1 / Nova / LRCT Langkawi
24. Nana / NT1 / Nova / ScotTuned Academy
25. Wan tk/TM/Nova/no PT/PPRCC
26. Firas /NT1/Os speed/ pt xxxx/ PPRCC
27.
28.
29.
30.
31.
32.
Stock 13.5t Turbo
Name / Kit / Motor / State
1. Sham PS/TRF 418/PS Team
2. Pitt t3 /Orca /LRCT Langkawi
3. Haji Ramli/BD 7/Orca/LRCT(Langkawi)
4. Ariff / Serpent s411 / Orca/ Jitra
5. Chedet / T4 / Tekin / MRCC Melaka
6. Syed Alwi /T4 /Orca / Jitra
7.Nik T4'15 /Dualsky/Myrcstation
8.
9.
10.
M-chasis
Name / Kit / Motor / State
1. Din / M05 / Speed Passion / Kedah /Astana Team
2. Lah / M05 / Tekin / Penang /PPRCC
3. Mcd / M05 / Tekin / Penang /PPRCC
4. Bang Shon / Speed Passion / Penang/PPRCC
5. Muzamy /Gambado/Speed Passion/Kedah/PPRCC
6. Cikguuu / Gambado/Sp/Kedah/Astana Team
7. Nik Mo5 / Dualsky/Myrcstation
8. Gambado The Sam/Gambado/Sp/Perak/PPRCC
9. Kiezam /M05/Tekin/Kedah/PS Team
10. Ajiman/M05/Tekin/Kedah/Padang Sera Team
11. Sham The Steel/M05/Unknown Motor/Kedah/PPRCC
12. Zairul/M05/SP/Kedah/PS Team
13. Zam Koriang /M05/SP/Kedah/PS Team
14. Yon Unlimited Data Storage /M05/SP/Penang/PPRCC
15. Jon Passo Boon JDM/M05/Kedah/Kulim Speed Racing
16. Tok Moh The Greatest Dukun/M05/Undetect Motor/Kedah/Kulim Speed Racing
17. Wan Sulong Bin Wan Deraman / m05/SP/ Kulim Speed Racing
18. Syed Alwi /Mo5 /??/Jitra
19. Mat Jan /M05/SP/Gurun Kedah
20.
21.[/QUOTE]
#49
Saya bagi pihak penganjur ingin mengucapkan ribuan terima kasih atas sokongan rakan2 driver n crew semua. Tanpa penglibatan kalian maka tiadalah funrace ini.
Tak lupa juga buat rakan2 serta marshal yg membantu mrnjayakan funrace kali ini.
Sebarang kekurangan saya mohon ribuan kemaafan. Insyaallah kita akan perbaiki setiap kekurangan tu di masa hadapan. Ini sbgi permulaan.
akhir sekali tahniah buat para pemenang dan yg xberjaya naik podium insyaallah peluang masih terbuka luas dimasa masa mendatang.
tq.
Tak lupa juga buat rakan2 serta marshal yg membantu mrnjayakan funrace kali ini.
Sebarang kekurangan saya mohon ribuan kemaafan. Insyaallah kita akan perbaiki setiap kekurangan tu di masa hadapan. Ini sbgi permulaan.
akhir sekali tahniah buat para pemenang dan yg xberjaya naik podium insyaallah peluang masih terbuka luas dimasa masa mendatang.
tq.
#50
Saya bagi pihak penganjur ingin mengucapkan ribuan terima kasih atas sokongan rakan2 driver n crew semua. Tanpa penglibatan kalian maka tiadalah funrace ini.
Tak lupa juga buat rakan2 serta marshal yg membantu mrnjayakan funrace kali ini.
Sebarang kekurangan saya mohon ribuan kemaafan. Insyaallah kita akan perbaiki setiap kekurangan tu di masa hadapan. Ini sbgi permulaan.
akhir sekali tahniah buat para pemenang dan yg xberjaya naik podium insyaallah peluang masih terbuka luas dimasa masa mendatang.
tq.
Tak lupa juga buat rakan2 serta marshal yg membantu mrnjayakan funrace kali ini.
Sebarang kekurangan saya mohon ribuan kemaafan. Insyaallah kita akan perbaiki setiap kekurangan tu di masa hadapan. Ini sbgi permulaan.
akhir sekali tahniah buat para pemenang dan yg xberjaya naik podium insyaallah peluang masih terbuka luas dimasa masa mendatang.
tq.
#51
#52
huhuhu