MNC EP Touring and M Chassis 2015 - Round 2
#46
Tech Adept
Touring Car - Modified
Name/Car/PT/Club/State
1. Naz/BD7/PT 5150395
2. Heikal / TRF419 / PT***** / Team TAMIYA Aboo Motorsport*
3. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
4. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
5. Norazam / ARC10 / PT****** / Team ARC Underground (RCAC)
6. Riffat Hijazi / bd7 / PT4974770 / Kuching
7. Michael lim/Xray T4 15/Pt 6075988/Team Xray RC Planet
8. Hafiz Melaka/BD7 15/PT******/Team Yokomo Malaysia
9. Asmad /yok/2973895/KL
10. NAFE / BD7 / Pt ****** / Team Yokomo Malaysia HSRCC
11. Azman Azam / Team Durango DETC410 / PT******
12. Adrian / Team Durango DETC410 / PT*******
13. Arman / ARC R10 / PT**** / EP JB
14.
15.
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zul KKB/Xray/PT6972051/HSRCC/KKB
2. Ery KKB/xray/PT*******/HSRCC/KKB
3. Chedet/xray T4/PT9416558/Melaka
4. Mario muo/ tamiya trf/Pt******/Melaka
5. Haidah Hafni / bd7 / pt5858410 / Kuching
6. AdiGenki/bd7/ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
7. Suah /Xray T4 15/ ptxxxxx/Team Xray RC Planet
8. WandyMo/BD7lusuh/PTxxxxxx/Team Yokomo MRCC
9. Shahrul/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
10. Bana/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
11. Abg Bai/BD 5ive /ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
12. Akim/Xray T415/ptxxxxxx/team Xray MRCC
13. Awie/bD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
14. Boy Hazlene / Team Durango DETC410 / PT*******
15. Amm Melaka/Yokomo BD 7/PT 2170025/Team Yokomo Malaysia/MRCC
16. Nuar/BD7/PTxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
17. Nizam / ARC R10 / PT**** / EP JB
18. Ahmad JB / ARC R10 / PT**** / EP JB
19.
20.
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Ateromen SRCT/BD7/PT6605200/Sondol RC Team/KL
2. Shukri SRCT/BD7/PT3720780/Sondol RC Team/KL
3. Nabil SRCT/T4/PT5536688/Sondol RC Team/KL
4. Ajiq SRCT/T4/PT4359856/Sondol RC Team/KL
5. Alif SRCT/TC 6.2/PT Rent/Sondol RC Team/KL
6. Zack Uzaini/TRF418/PT4222421/HSRCC/KKB
7. Huda Hafiz/BD7/PT6431173/TeamYokomo MRCC/Melake
8. Azam Nordin/BD7/PT rent/ Team Sembang/ KL
9. Eiji/ T4 14/ PT rent/ Team Sembang / KL
10. Wazir HKL/ T4 14/ PTxxxxxxx/ Team Sembang/ KL
11. Kris / RGT / BD7 / PT3348689 / KL
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zaidi NS/Mo5V2/Pt*******/Team Kentang
2. Faizal Bush/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
3. Rozan/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
4. Amm Melaka/Tamiya M05/PT 3175977/Team MRCC Melaka
5. Lah /m05/PT****/Pprcc/MPR
6. Din /m05/PT******/DarulamanRC
7. Wak Rosaidi/M-05
8. Halim Hafni/M-05
9. Akmal/M05/PPRCC/PT******
10.
Name/Car/PT/Club/State
1. Naz/BD7/PT 5150395
2. Heikal / TRF419 / PT***** / Team TAMIYA Aboo Motorsport*
3. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
4. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
5. Norazam / ARC10 / PT****** / Team ARC Underground (RCAC)
6. Riffat Hijazi / bd7 / PT4974770 / Kuching
7. Michael lim/Xray T4 15/Pt 6075988/Team Xray RC Planet
8. Hafiz Melaka/BD7 15/PT******/Team Yokomo Malaysia
9. Asmad /yok/2973895/KL
10. NAFE / BD7 / Pt ****** / Team Yokomo Malaysia HSRCC
11. Azman Azam / Team Durango DETC410 / PT******
12. Adrian / Team Durango DETC410 / PT*******
13. Arman / ARC R10 / PT**** / EP JB
14.
15.
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zul KKB/Xray/PT6972051/HSRCC/KKB
2. Ery KKB/xray/PT*******/HSRCC/KKB
3. Chedet/xray T4/PT9416558/Melaka
4. Mario muo/ tamiya trf/Pt******/Melaka
5. Haidah Hafni / bd7 / pt5858410 / Kuching
6. AdiGenki/bd7/ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
7. Suah /Xray T4 15/ ptxxxxx/Team Xray RC Planet
8. WandyMo/BD7lusuh/PTxxxxxx/Team Yokomo MRCC
9. Shahrul/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
10. Bana/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
11. Abg Bai/BD 5ive /ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
12. Akim/Xray T415/ptxxxxxx/team Xray MRCC
13. Awie/bD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
14. Boy Hazlene / Team Durango DETC410 / PT*******
15. Amm Melaka/Yokomo BD 7/PT 2170025/Team Yokomo Malaysia/MRCC
16. Nuar/BD7/PTxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
17. Nizam / ARC R10 / PT**** / EP JB
18. Ahmad JB / ARC R10 / PT**** / EP JB
19.
20.
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Ateromen SRCT/BD7/PT6605200/Sondol RC Team/KL
2. Shukri SRCT/BD7/PT3720780/Sondol RC Team/KL
3. Nabil SRCT/T4/PT5536688/Sondol RC Team/KL
4. Ajiq SRCT/T4/PT4359856/Sondol RC Team/KL
5. Alif SRCT/TC 6.2/PT Rent/Sondol RC Team/KL
6. Zack Uzaini/TRF418/PT4222421/HSRCC/KKB
7. Huda Hafiz/BD7/PT6431173/TeamYokomo MRCC/Melake
8. Azam Nordin/BD7/PT rent/ Team Sembang/ KL
9. Eiji/ T4 14/ PT rent/ Team Sembang / KL
10. Wazir HKL/ T4 14/ PTxxxxxxx/ Team Sembang/ KL
11. Kris / RGT / BD7 / PT3348689 / KL
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zaidi NS/Mo5V2/Pt*******/Team Kentang
2. Faizal Bush/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
3. Rozan/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
4. Amm Melaka/Tamiya M05/PT 3175977/Team MRCC Melaka
5. Lah /m05/PT****/Pprcc/MPR
6. Din /m05/PT******/DarulamanRC
7. Wak Rosaidi/M-05
8. Halim Hafni/M-05
9. Akmal/M05/PPRCC/PT******
10.
#47
Touring Car - Modified
Name/Car/PT/Club/State
1. Naz/BD7/PT 5150395
2. Heikal / TRF419 / PT***** / Team TAMIYA Aboo Motorsport*
3. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
4. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
5. Norazam / ARC10 / PT****** / Team ARC Underground (RCAC)
6. Riffat Hijazi / bd7 / PT4974770 / Kuching
7. Michael lim/Xray T4 15/Pt 6075988/Team Xray RC Planet
8. Hafiz Melaka/BD7 15/PT******/Team Yokomo Malaysia
9. Asmad /yok/2973895/KL
10. NAFE / BD7 / Pt ****** / Team Yokomo Malaysia HSRCC
11. Azman Azam / Team Durango DETC410 / PT******
12. Adrian / Team Durango DETC410 / PT*******
13. Arman / ARC R10 / PT**** / EP JB
14. Man Kola/BD715/PT4142723/PPRCC
15.
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zul KKB/Xray/PT6972051/HSRCC/KKB
2. Ery KKB/xray/PT*******/HSRCC/KKB
3. Chedet/xray T4/PT9416558/Melaka
4. Mario muo/ tamiya trf/Pt******/Melaka
5. Haidah Hafni / bd7 / pt5858410 / Kuching
6. AdiGenki/bd7/ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
7. Suah /Xray T4 15/ ptxxxxx/Team Xray RC Planet
8. WandyMo/BD7lusuh/PTxxxxxx/Team Yokomo MRCC
9. Shahrul/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
10. Bana/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
11. Abg Bai/BD 5ive /ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
12. Akim/Xray T415/ptxxxxxx/team Xray MRCC
13. Awie/bD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
14. Boy Hazlene / Team Durango DETC410 / PT*******
15. Amm Melaka/Yokomo BD 7/PT 2170025/Team Yokomo Malaysia/MRCC
16. Nuar/BD7/PTxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
17. Nizam / ARC R10 / PT**** / EP JB
18. Ahmad JB / ARC R10 / PT**** / EP JB
19.
20.
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Ateromen SRCT/BD7/PT6605200/Sondol RC Team/KL
2. Shukri SRCT/BD7/PT3720780/Sondol RC Team/KL
3. Nabil SRCT/T4/PT5536688/Sondol RC Team/KL
4. Ajiq SRCT/T4/PT4359856/Sondol RC Team/KL
5. Alif SRCT/TC 6.2/PT Rent/Sondol RC Team/KL
6. Zack Uzaini/TRF418/PT4222421/HSRCC/KKB
7. Huda Hafiz/BD7/PT6431173/TeamYokomo MRCC/Melake
8. Azam Nordin/BD7/PT rent/ Team Sembang/ KL
9. Eiji/ T4 14/ PT rent/ Team Sembang / KL
10. Wazir HKL/ T4 14/ PTxxxxxxx/ Team Sembang/ KL
11. Kris / RGT / BD7 / PT3348689 / KL
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zaidi NS/Mo5V2/Pt*******/Team Kentang
2. Faizal Bush/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
3. Rozan/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
4. Amm Melaka/Tamiya M05/PT 3175977/Team MRCC Melaka
5. Lah /m05/PT****/Pprcc/MPR
6. Din /m05/PT******/DarulamanRC
7. Wak Rosaidi/M-05
8. Halim Hafni/M-05
9. Akmal/M05/PPRCC/PT******
10. Man Cobra/Gambado/PPRCC/PT6092040
Name/Car/PT/Club/State
1. Naz/BD7/PT 5150395
2. Heikal / TRF419 / PT***** / Team TAMIYA Aboo Motorsport*
3. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
4. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
5. Norazam / ARC10 / PT****** / Team ARC Underground (RCAC)
6. Riffat Hijazi / bd7 / PT4974770 / Kuching
7. Michael lim/Xray T4 15/Pt 6075988/Team Xray RC Planet
8. Hafiz Melaka/BD7 15/PT******/Team Yokomo Malaysia
9. Asmad /yok/2973895/KL
10. NAFE / BD7 / Pt ****** / Team Yokomo Malaysia HSRCC
11. Azman Azam / Team Durango DETC410 / PT******
12. Adrian / Team Durango DETC410 / PT*******
13. Arman / ARC R10 / PT**** / EP JB
14. Man Kola/BD715/PT4142723/PPRCC
15.
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zul KKB/Xray/PT6972051/HSRCC/KKB
2. Ery KKB/xray/PT*******/HSRCC/KKB
3. Chedet/xray T4/PT9416558/Melaka
4. Mario muo/ tamiya trf/Pt******/Melaka
5. Haidah Hafni / bd7 / pt5858410 / Kuching
6. AdiGenki/bd7/ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
7. Suah /Xray T4 15/ ptxxxxx/Team Xray RC Planet
8. WandyMo/BD7lusuh/PTxxxxxx/Team Yokomo MRCC
9. Shahrul/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
10. Bana/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
11. Abg Bai/BD 5ive /ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
12. Akim/Xray T415/ptxxxxxx/team Xray MRCC
13. Awie/bD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
14. Boy Hazlene / Team Durango DETC410 / PT*******
15. Amm Melaka/Yokomo BD 7/PT 2170025/Team Yokomo Malaysia/MRCC
16. Nuar/BD7/PTxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
17. Nizam / ARC R10 / PT**** / EP JB
18. Ahmad JB / ARC R10 / PT**** / EP JB
19.
20.
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Ateromen SRCT/BD7/PT6605200/Sondol RC Team/KL
2. Shukri SRCT/BD7/PT3720780/Sondol RC Team/KL
3. Nabil SRCT/T4/PT5536688/Sondol RC Team/KL
4. Ajiq SRCT/T4/PT4359856/Sondol RC Team/KL
5. Alif SRCT/TC 6.2/PT Rent/Sondol RC Team/KL
6. Zack Uzaini/TRF418/PT4222421/HSRCC/KKB
7. Huda Hafiz/BD7/PT6431173/TeamYokomo MRCC/Melake
8. Azam Nordin/BD7/PT rent/ Team Sembang/ KL
9. Eiji/ T4 14/ PT rent/ Team Sembang / KL
10. Wazir HKL/ T4 14/ PTxxxxxxx/ Team Sembang/ KL
11. Kris / RGT / BD7 / PT3348689 / KL
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zaidi NS/Mo5V2/Pt*******/Team Kentang
2. Faizal Bush/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
3. Rozan/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
4. Amm Melaka/Tamiya M05/PT 3175977/Team MRCC Melaka
5. Lah /m05/PT****/Pprcc/MPR
6. Din /m05/PT******/DarulamanRC
7. Wak Rosaidi/M-05
8. Halim Hafni/M-05
9. Akmal/M05/PPRCC/PT******
10. Man Cobra/Gambado/PPRCC/PT6092040
#48
Tech Adept
Touring Car - Modified
Name/Car/PT/Club/State
1. Naz/BD7/PT 5150395
2. Heikal / TRF419 / PT***** / Team TAMIYA Aboo Motorsport*
3. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
4. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
5. Norazam / ARC10 / PT****** / Team ARC Underground (RCAC)
6. Riffat Hijazi / bd7 / PT4974770 / Kuching
7. Michael lim/Xray T4 15/Pt 6075988/Team Xray RC Planet
8. Hafiz Melaka/BD7 15/PT******/Team Yokomo Malaysia
9. Asmad /yok/2973895/KL
10. NAFE / BD7 / Pt ****** / Team Yokomo Malaysia HSRCC
11. Azman Azam / Team Durango DETC410 / PT******
12. Adrian / Team Durango DETC410 / PT*******
13. Man Kola/BD715/PT4142723/PPRCC
14.
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zul KKB/Xray/PT6972051/HSRCC/KKB
2. Ery KKB/xray/PT*******/HSRCC/KKB
3. Chedet/xray T4/PT9416558/Melaka
4. Mario muo/ tamiya trf/Pt******/Melaka
5. Haidah Hafni / bd7 / pt5858410 / Kuching
6. AdiGenki/bd7/ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
7. Suah /Xray T4 15/ ptxxxxx/Team Xray RC Planet
8. WandyMo/BD7lusuh/PTxxxxxx/Team Yokomo MRCC
9. Shahrul/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
10. Bana/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
11. Abg Bai/BD 5ive /ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
12. Akim/Xray T415/ptxxxxxx/team Xray MRCC
13. Awie/bD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
14. Boy Hazlene / Team Durango DETC410 / PT*******
15. Amm Melaka/Yokomo BD 7/PT 2170025/Team Yokomo Malaysia/MRCC
16. Nuar/BD7/PTxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
17. Nizam / ARC R10 / PT**** / EP JB
18. Ahmad JB / ARC R10 / PT**** / EP JB
19. Arman / ARC R10 / PT****/EP JB
20.
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Ateromen SRCT/BD7/PT6605200/Sondol RC Team/KL
2. Shukri SRCT/BD7/PT3720780/Sondol RC Team/KL
3. Nabil SRCT/T4/PT5536688/Sondol RC Team/KL
4. Ajiq SRCT/T4/PT4359856/Sondol RC Team/KL
5. Alif SRCT/TC 6.2/PT Rent/Sondol RC Team/KL
6. Zack Uzaini/TRF418/PT4222421/HSRCC/KKB
7. Huda Hafiz/BD7/PT6431173/TeamYokomo MRCC/Melake
8. Azam Nordin/BD7/PT rent/ Team Sembang/ KL
9. Eiji/ T4 14/ PT rent/ Team Sembang / KL
10. Wazir HKL/ T4 14/ PTxxxxxxx/ Team Sembang/ KL
11. Kris / RGT / BD7 / PT3348689 / KL
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zaidi NS/Mo5V2/Pt*******/Team Kentang
2. Faizal Bush/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
3. Rozan/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
4. Amm Melaka/Tamiya M05/PT 3175977/Team MRCC Melaka
5. Lah /m05/PT****/Pprcc/MPR
6. Din /m05/PT******/DarulamanRC
7. Wak Rosaidi/M-05
8. Halim Hafni/M-05
9. Akmal/M05/PPRCC/PT******
10. Man Cobra/Gambado/PPRCC/PT6092040
Name/Car/PT/Club/State
1. Naz/BD7/PT 5150395
2. Heikal / TRF419 / PT***** / Team TAMIYA Aboo Motorsport*
3. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
4. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
5. Norazam / ARC10 / PT****** / Team ARC Underground (RCAC)
6. Riffat Hijazi / bd7 / PT4974770 / Kuching
7. Michael lim/Xray T4 15/Pt 6075988/Team Xray RC Planet
8. Hafiz Melaka/BD7 15/PT******/Team Yokomo Malaysia
9. Asmad /yok/2973895/KL
10. NAFE / BD7 / Pt ****** / Team Yokomo Malaysia HSRCC
11. Azman Azam / Team Durango DETC410 / PT******
12. Adrian / Team Durango DETC410 / PT*******
13. Man Kola/BD715/PT4142723/PPRCC
14.
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zul KKB/Xray/PT6972051/HSRCC/KKB
2. Ery KKB/xray/PT*******/HSRCC/KKB
3. Chedet/xray T4/PT9416558/Melaka
4. Mario muo/ tamiya trf/Pt******/Melaka
5. Haidah Hafni / bd7 / pt5858410 / Kuching
6. AdiGenki/bd7/ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
7. Suah /Xray T4 15/ ptxxxxx/Team Xray RC Planet
8. WandyMo/BD7lusuh/PTxxxxxx/Team Yokomo MRCC
9. Shahrul/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
10. Bana/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
11. Abg Bai/BD 5ive /ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
12. Akim/Xray T415/ptxxxxxx/team Xray MRCC
13. Awie/bD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
14. Boy Hazlene / Team Durango DETC410 / PT*******
15. Amm Melaka/Yokomo BD 7/PT 2170025/Team Yokomo Malaysia/MRCC
16. Nuar/BD7/PTxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
17. Nizam / ARC R10 / PT**** / EP JB
18. Ahmad JB / ARC R10 / PT**** / EP JB
19. Arman / ARC R10 / PT****/EP JB
20.
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Ateromen SRCT/BD7/PT6605200/Sondol RC Team/KL
2. Shukri SRCT/BD7/PT3720780/Sondol RC Team/KL
3. Nabil SRCT/T4/PT5536688/Sondol RC Team/KL
4. Ajiq SRCT/T4/PT4359856/Sondol RC Team/KL
5. Alif SRCT/TC 6.2/PT Rent/Sondol RC Team/KL
6. Zack Uzaini/TRF418/PT4222421/HSRCC/KKB
7. Huda Hafiz/BD7/PT6431173/TeamYokomo MRCC/Melake
8. Azam Nordin/BD7/PT rent/ Team Sembang/ KL
9. Eiji/ T4 14/ PT rent/ Team Sembang / KL
10. Wazir HKL/ T4 14/ PTxxxxxxx/ Team Sembang/ KL
11. Kris / RGT / BD7 / PT3348689 / KL
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zaidi NS/Mo5V2/Pt*******/Team Kentang
2. Faizal Bush/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
3. Rozan/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
4. Amm Melaka/Tamiya M05/PT 3175977/Team MRCC Melaka
5. Lah /m05/PT****/Pprcc/MPR
6. Din /m05/PT******/DarulamanRC
7. Wak Rosaidi/M-05
8. Halim Hafni/M-05
9. Akmal/M05/PPRCC/PT******
10. Man Cobra/Gambado/PPRCC/PT6092040
#49
Tech Apprentice
Touring Car - Modified
Name/Car/PT/Club/State
1. Naz/BD7/PT 5150395
2. Heikal / TRF419 / PT***** / Team TAMIYA Aboo Motorsport*
3. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
4. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
5. Norazam / ARC10 / PT****** / Team ARC Underground (RCAC)
6. Riffat Hijazi / bd7 / PT4974770 / Kuching
7. Michael lim/Xray T4 15/Pt 6075988/Team Xray RC Planet
8. Hafiz Melaka/BD7 15/PT******/Team Yokomo Malaysia
9. Asmad /yok/2973895/KL
10. NAFE / BD7 / Pt ****** / Team Yokomo Malaysia HSRCC
11. Azman Azam / Team Durango DETC410 / PT******
12. Adrian / Team Durango DETC410 / PT*******
13. Man Kola/BD715/PT4142723/PPRCC
14.
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zul KKB/Xray/PT6972051/HSRCC/KKB
2. Ery KKB/xray/PT*******/HSRCC/KKB
3. Chedet/xray T4/PT9416558/Melaka
4. Mario muo/ tamiya trf/Pt******/Melaka
5. Haidah Hafni / bd7 / pt5858410 / Kuching
6. AdiGenki/bd7/ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
7. Suah /Xray T4 15/ ptxxxxx/Team Xray RC Planet
8. WandyMo/BD7lusuh/PTxxxxxx/Team Yokomo MRCC
9. Shahrul/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
10. Bana/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
11. Abg Bai/BD 5ive /ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
12. Akim/Xray T415/ptxxxxxx/team Xray MRCC
13. Awie/bD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
14. Boy Hazlene / Team Durango DETC410 / PT*******
15. Amm Melaka/Yokomo BD 7/PT 2170025/Team Yokomo Malaysia/MRCC
16. Nuar/BD7/PTxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
17. Nizam / ARC R10 / PT**** / EP JB
18. Ahmad JB / ARC R10 / PT**** / EP JB
19. Arman / ARC R10 / PT****/EP JB
20.
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Ateromen SRCT/BD7/PT6605200/Sondol RC Team/KL
2. Shukri SRCT/BD7/PT3720780/Sondol RC Team/KL
3. Nabil SRCT/T4/PT5536688/Sondol RC Team/KL
4. Ajiq SRCT/T4/PT4359856/Sondol RC Team/KL
5. Alif SRCT/TC 6.2/PT Rent/Sondol RC Team/KL
6. Zack Uzaini/TRF418/PT4222421/HSRCC/KKB
7. Huda Hafiz/BD7/PT6431173/TeamYokomo MRCC/Melake
8. Azam Nordin/BD7/PT rent/ Team Sembang/ KL
9. Eiji/ T4 14/ PT rent/ Team Sembang / KL
10. Wazir HKL/ T4 14/ PTxxxxxxx/ Team Sembang/ KL
11. Kris / RGT / BD7 / PT3348689 / KL
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zaidi NS/Mo5V2/Pt*******/Team Kentang
2. Faizal Bush/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
3. Rozan/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
4. Amm Melaka/Tamiya M05/PT 3175977/Team MRCC Melaka
5. Lah /m05/PT****/Pprcc/MPR
6. Din /m05/PT******/DarulamanRC
7. Wak Rosaidi/M-05
8. Halim Hafni/M-05
9. Akmal/M05/PPRCC/PT******
10. Man Cobra/Gambado/PPRCC/PT6092040
11.Joe Aziz / M-05 / PT5441397 / Geng Songkok TITIWANGSA
Name/Car/PT/Club/State
1. Naz/BD7/PT 5150395
2. Heikal / TRF419 / PT***** / Team TAMIYA Aboo Motorsport*
3. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
4. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
5. Norazam / ARC10 / PT****** / Team ARC Underground (RCAC)
6. Riffat Hijazi / bd7 / PT4974770 / Kuching
7. Michael lim/Xray T4 15/Pt 6075988/Team Xray RC Planet
8. Hafiz Melaka/BD7 15/PT******/Team Yokomo Malaysia
9. Asmad /yok/2973895/KL
10. NAFE / BD7 / Pt ****** / Team Yokomo Malaysia HSRCC
11. Azman Azam / Team Durango DETC410 / PT******
12. Adrian / Team Durango DETC410 / PT*******
13. Man Kola/BD715/PT4142723/PPRCC
14.
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zul KKB/Xray/PT6972051/HSRCC/KKB
2. Ery KKB/xray/PT*******/HSRCC/KKB
3. Chedet/xray T4/PT9416558/Melaka
4. Mario muo/ tamiya trf/Pt******/Melaka
5. Haidah Hafni / bd7 / pt5858410 / Kuching
6. AdiGenki/bd7/ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
7. Suah /Xray T4 15/ ptxxxxx/Team Xray RC Planet
8. WandyMo/BD7lusuh/PTxxxxxx/Team Yokomo MRCC
9. Shahrul/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
10. Bana/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
11. Abg Bai/BD 5ive /ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
12. Akim/Xray T415/ptxxxxxx/team Xray MRCC
13. Awie/bD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
14. Boy Hazlene / Team Durango DETC410 / PT*******
15. Amm Melaka/Yokomo BD 7/PT 2170025/Team Yokomo Malaysia/MRCC
16. Nuar/BD7/PTxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
17. Nizam / ARC R10 / PT**** / EP JB
18. Ahmad JB / ARC R10 / PT**** / EP JB
19. Arman / ARC R10 / PT****/EP JB
20.
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Ateromen SRCT/BD7/PT6605200/Sondol RC Team/KL
2. Shukri SRCT/BD7/PT3720780/Sondol RC Team/KL
3. Nabil SRCT/T4/PT5536688/Sondol RC Team/KL
4. Ajiq SRCT/T4/PT4359856/Sondol RC Team/KL
5. Alif SRCT/TC 6.2/PT Rent/Sondol RC Team/KL
6. Zack Uzaini/TRF418/PT4222421/HSRCC/KKB
7. Huda Hafiz/BD7/PT6431173/TeamYokomo MRCC/Melake
8. Azam Nordin/BD7/PT rent/ Team Sembang/ KL
9. Eiji/ T4 14/ PT rent/ Team Sembang / KL
10. Wazir HKL/ T4 14/ PTxxxxxxx/ Team Sembang/ KL
11. Kris / RGT / BD7 / PT3348689 / KL
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zaidi NS/Mo5V2/Pt*******/Team Kentang
2. Faizal Bush/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
3. Rozan/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
4. Amm Melaka/Tamiya M05/PT 3175977/Team MRCC Melaka
5. Lah /m05/PT****/Pprcc/MPR
6. Din /m05/PT******/DarulamanRC
7. Wak Rosaidi/M-05
8. Halim Hafni/M-05
9. Akmal/M05/PPRCC/PT******
10. Man Cobra/Gambado/PPRCC/PT6092040
11.Joe Aziz / M-05 / PT5441397 / Geng Songkok TITIWANGSA
#50
Touring Car - Modified
Name/Car/PT/Club/State
1. Naz/BD7/PT 5150395
2. Heikal / TRF419 / PT***** / Team TAMIYA Aboo Motorsport*
3. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
4. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
5. Norazam / ARC10 / PT****** / Team ARC Underground (RCAC)
6. Riffat Hijazi / bd7 / PT4974770 / Kuching
7. Michael lim/Xray T4 15/Pt 6075988/Team Xray RC Planet
8. Hafiz Melaka/BD7 15/PT******/Team Yokomo Malaysia
9. Asmad /yok/2973895/KL
10. NAFE / BD7 / Pt ****** / Team Yokomo Malaysia HSRCC
11. Azman Azam / Team Durango DETC410 / PT******
12. Adrian / Team Durango DETC410 / PT*******
13. Man Kola/BD715/PT4142723/PPRCC
14.
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zul KKB/Xray/PT6972051/HSRCC/KKB
2. Ery KKB/xray/PT*******/HSRCC/KKB
3. Chedet/xray T4/PT9416558/Melaka
4. Mario muo/ tamiya trf/Pt******/Melaka
5. Haidah Hafni / bd7 / pt5858410 / Kuching
6. AdiGenki/bd7/ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
7. Suah /Xray T4 15/ ptxxxxx/Team Xray RC Planet
8. WandyMo/BD7lusuh/PTxxxxxx/Team Yokomo MRCC
9. Shahrul/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
10. Bana/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
11. Abg Bai/BD 5ive /ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
12. Akim/Xray T415/ptxxxxxx/team Xray MRCC
13. Awie/bD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
14. Boy Hazlene / Team Durango DETC410 / PT*******
15. Amm Melaka/Yokomo BD 7/PT 2170025/Team Yokomo Malaysia/MRCC
16. Nuar/BD7/PTxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
17. Nizam / ARC R10 / PT**** / EP JB
18. Ahmad JB / ARC R10 / PT**** / EP JB
19. Arman / ARC R10 / PT****/EP JB
20.
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Ateromen SRCT/BD7/PT6605200/Sondol RC Team/KL
2. Shukri SRCT/BD7/PT3720780/Sondol RC Team/KL
3. Nabil SRCT/T4/PT5536688/Sondol RC Team/KL
4. Ajiq SRCT/T4/PT4359856/Sondol RC Team/KL
5. Alif SRCT/TC 6.2/PT Rent/Sondol RC Team/KL
6. Zack Uzaini/TRF418/PT4222421/HSRCC/KKB
7. Huda Hafiz/BD7/PT6431173/TeamYokomo MRCC/Melake
8. Azam Nordin/BD7/PT rent/ Team Sembang/ KL
9. Eiji/ T4 14/ PT rent/ Team Sembang / KL
10. Wazir HKL/ T4 14/ PTxxxxxxx/ Team Sembang/ KL
11. Kris / RGT / BD7 / PT3348689 / KL
12.Yazid/BD7/6244726/PPRCC
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zaidi NS/Mo5V2/Pt*******/Team Kentang
2. Faizal Bush/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
3. Rozan/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
4. Amm Melaka/Tamiya M05/PT 3175977/Team MRCC Melaka
5. Lah /m05/PT****/Pprcc/MPR
6. Din /m05/PT******/DarulamanRC
7. Wak Rosaidi/M-05
8. Halim Hafni/M-05
9. Akmal/M05/PPRCC/PT******
10. Man Cobra/Gambado/PPRCC/PT6092040
11.Joe Aziz / M-05 / PT5441397 / Geng Songkok TITIWANGSA
Name/Car/PT/Club/State
1. Naz/BD7/PT 5150395
2. Heikal / TRF419 / PT***** / Team TAMIYA Aboo Motorsport*
3. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
4. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
5. Norazam / ARC10 / PT****** / Team ARC Underground (RCAC)
6. Riffat Hijazi / bd7 / PT4974770 / Kuching
7. Michael lim/Xray T4 15/Pt 6075988/Team Xray RC Planet
8. Hafiz Melaka/BD7 15/PT******/Team Yokomo Malaysia
9. Asmad /yok/2973895/KL
10. NAFE / BD7 / Pt ****** / Team Yokomo Malaysia HSRCC
11. Azman Azam / Team Durango DETC410 / PT******
12. Adrian / Team Durango DETC410 / PT*******
13. Man Kola/BD715/PT4142723/PPRCC
14.
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zul KKB/Xray/PT6972051/HSRCC/KKB
2. Ery KKB/xray/PT*******/HSRCC/KKB
3. Chedet/xray T4/PT9416558/Melaka
4. Mario muo/ tamiya trf/Pt******/Melaka
5. Haidah Hafni / bd7 / pt5858410 / Kuching
6. AdiGenki/bd7/ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
7. Suah /Xray T4 15/ ptxxxxx/Team Xray RC Planet
8. WandyMo/BD7lusuh/PTxxxxxx/Team Yokomo MRCC
9. Shahrul/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
10. Bana/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
11. Abg Bai/BD 5ive /ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
12. Akim/Xray T415/ptxxxxxx/team Xray MRCC
13. Awie/bD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
14. Boy Hazlene / Team Durango DETC410 / PT*******
15. Amm Melaka/Yokomo BD 7/PT 2170025/Team Yokomo Malaysia/MRCC
16. Nuar/BD7/PTxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
17. Nizam / ARC R10 / PT**** / EP JB
18. Ahmad JB / ARC R10 / PT**** / EP JB
19. Arman / ARC R10 / PT****/EP JB
20.
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Ateromen SRCT/BD7/PT6605200/Sondol RC Team/KL
2. Shukri SRCT/BD7/PT3720780/Sondol RC Team/KL
3. Nabil SRCT/T4/PT5536688/Sondol RC Team/KL
4. Ajiq SRCT/T4/PT4359856/Sondol RC Team/KL
5. Alif SRCT/TC 6.2/PT Rent/Sondol RC Team/KL
6. Zack Uzaini/TRF418/PT4222421/HSRCC/KKB
7. Huda Hafiz/BD7/PT6431173/TeamYokomo MRCC/Melake
8. Azam Nordin/BD7/PT rent/ Team Sembang/ KL
9. Eiji/ T4 14/ PT rent/ Team Sembang / KL
10. Wazir HKL/ T4 14/ PTxxxxxxx/ Team Sembang/ KL
11. Kris / RGT / BD7 / PT3348689 / KL
12.Yazid/BD7/6244726/PPRCC
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zaidi NS/Mo5V2/Pt*******/Team Kentang
2. Faizal Bush/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
3. Rozan/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
4. Amm Melaka/Tamiya M05/PT 3175977/Team MRCC Melaka
5. Lah /m05/PT****/Pprcc/MPR
6. Din /m05/PT******/DarulamanRC
7. Wak Rosaidi/M-05
8. Halim Hafni/M-05
9. Akmal/M05/PPRCC/PT******
10. Man Cobra/Gambado/PPRCC/PT6092040
11.Joe Aziz / M-05 / PT5441397 / Geng Songkok TITIWANGSA
#51
Touring Car - Modified
Name/Car/PT/Club/State
1. Naz/BD7/PT 5150395
2. Heikal / TRF419 / PT***** / Team TAMIYA Aboo Motorsport*
3. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
4. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
5. Norazam / ARC10 / PT****** / Team ARC Underground (RCAC)
6. Riffat Hijazi / bd7 / PT4974770 / Kuching
7. Michael lim/Xray T4 15/Pt 6075988/Team Xray RC Planet
8. Hafiz Melaka/BD7 15/PT******/Team Yokomo Malaysia
9. Asmad /yok/2973895/KL
10. Nik Ehzan / BD7 / Pt ****** / Team Yokomo Malaysia HSRCC
11. Azman Azam / Team Durango DETC410 / PT******
12. Adrian / Team Durango DETC410 / PT*******
13. Man Kola/BD715/PT4142723/PPRCC
14.
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zul KKB/Xray/PT6972051/HSRCC/KKB
2. Ery KKB/xray/PT*******/HSRCC/KKB
3. Chedet/xray T4/PT9416558/Melaka
4. Mario muo/ tamiya trf/Pt******/Melaka
5. Haidah Hafni / bd7 / pt5858410 / Kuching
6. AdiGenki/bd7/ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
7. Suah /Xray T4 15/ ptxxxxx/Team Xray RC Planet
8. WandyMo/BD7lusuh/PTxxxxxx/Team Yokomo MRCC
9. Shahrul/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
10. Bana/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
11. Abg Bai/BD 5ive /ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
12. Akim/Xray T415/ptxxxxxx/team Xray MRCC
13. Awie/bD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
14. Boy Hazlene / Team Durango DETC410 / PT*******
15. Amm Melaka/Yokomo BD 7/PT 2170025/Team Yokomo Malaysia/MRCC
16. Nuar/BD7/PTxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
17. Nizam / ARC R10 / PT**** / EP JB
18. Ahmad JB / ARC R10 / PT**** / EP JB
19. Arman / ARC R10 / PT****/EP JB
20.
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Ateromen SRCT/BD7/PT6605200/Sondol RC Team/KL
2. Shukri SRCT/BD7/PT3720780/Sondol RC Team/KL
3. Nabil SRCT/T4/PT5536688/Sondol RC Team/KL
4. Ajiq SRCT/T4/PT4359856/Sondol RC Team/KL
5. Alif SRCT/TC 6.2/PT Rent/Sondol RC Team/KL
6. Zack Uzaini/TRF418/PT4222421/HSRCC/KKB
7. Huda Hafiz/BD7/PT6431173/TeamYokomo MRCC/Melake
8. Azam Nordin/BD7/PT rent/ Team Sembang/ KL
9. Eiji/ T4 14/ PT rent/ Team Sembang / KL
10. Wazir HKL/ T4 14/ PTxxxxxxx/ Team Sembang/ KL
11. Kris / RGT / BD7 / PT3348689 / KL
12.Yazid/BD7/6244726/PPRCC
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zaidi NS/Mo5V2/Pt*******/Team Kentang
2. Faizal Bush/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
3. Rozan/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
4. Amm Melaka/Tamiya M05/PT 3175977/Team MRCC Melaka
5. Lah /m05/PT****/Pprcc/MPR
6. Din /m05/PT******/DarulamanRC
7. Wak Rosaidi/M-05
8. Halim Hafni/M-05
9. Akmal/M05/PPRCC/PT******
10. Man Cobra/Gambado/PPRCC/PT6092040
11.Joe Aziz / M-05 / PT5441397 / Geng Songkok TITIWANGSA
Name/Car/PT/Club/State
1. Naz/BD7/PT 5150395
2. Heikal / TRF419 / PT***** / Team TAMIYA Aboo Motorsport*
3. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
4. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
5. Norazam / ARC10 / PT****** / Team ARC Underground (RCAC)
6. Riffat Hijazi / bd7 / PT4974770 / Kuching
7. Michael lim/Xray T4 15/Pt 6075988/Team Xray RC Planet
8. Hafiz Melaka/BD7 15/PT******/Team Yokomo Malaysia
9. Asmad /yok/2973895/KL
10. Nik Ehzan / BD7 / Pt ****** / Team Yokomo Malaysia HSRCC
11. Azman Azam / Team Durango DETC410 / PT******
12. Adrian / Team Durango DETC410 / PT*******
13. Man Kola/BD715/PT4142723/PPRCC
14.
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zul KKB/Xray/PT6972051/HSRCC/KKB
2. Ery KKB/xray/PT*******/HSRCC/KKB
3. Chedet/xray T4/PT9416558/Melaka
4. Mario muo/ tamiya trf/Pt******/Melaka
5. Haidah Hafni / bd7 / pt5858410 / Kuching
6. AdiGenki/bd7/ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
7. Suah /Xray T4 15/ ptxxxxx/Team Xray RC Planet
8. WandyMo/BD7lusuh/PTxxxxxx/Team Yokomo MRCC
9. Shahrul/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
10. Bana/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
11. Abg Bai/BD 5ive /ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
12. Akim/Xray T415/ptxxxxxx/team Xray MRCC
13. Awie/bD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
14. Boy Hazlene / Team Durango DETC410 / PT*******
15. Amm Melaka/Yokomo BD 7/PT 2170025/Team Yokomo Malaysia/MRCC
16. Nuar/BD7/PTxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
17. Nizam / ARC R10 / PT**** / EP JB
18. Ahmad JB / ARC R10 / PT**** / EP JB
19. Arman / ARC R10 / PT****/EP JB
20.
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Ateromen SRCT/BD7/PT6605200/Sondol RC Team/KL
2. Shukri SRCT/BD7/PT3720780/Sondol RC Team/KL
3. Nabil SRCT/T4/PT5536688/Sondol RC Team/KL
4. Ajiq SRCT/T4/PT4359856/Sondol RC Team/KL
5. Alif SRCT/TC 6.2/PT Rent/Sondol RC Team/KL
6. Zack Uzaini/TRF418/PT4222421/HSRCC/KKB
7. Huda Hafiz/BD7/PT6431173/TeamYokomo MRCC/Melake
8. Azam Nordin/BD7/PT rent/ Team Sembang/ KL
9. Eiji/ T4 14/ PT rent/ Team Sembang / KL
10. Wazir HKL/ T4 14/ PTxxxxxxx/ Team Sembang/ KL
11. Kris / RGT / BD7 / PT3348689 / KL
12.Yazid/BD7/6244726/PPRCC
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zaidi NS/Mo5V2/Pt*******/Team Kentang
2. Faizal Bush/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
3. Rozan/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
4. Amm Melaka/Tamiya M05/PT 3175977/Team MRCC Melaka
5. Lah /m05/PT****/Pprcc/MPR
6. Din /m05/PT******/DarulamanRC
7. Wak Rosaidi/M-05
8. Halim Hafni/M-05
9. Akmal/M05/PPRCC/PT******
10. Man Cobra/Gambado/PPRCC/PT6092040
11.Joe Aziz / M-05 / PT5441397 / Geng Songkok TITIWANGSA
#52
Tech Apprentice
Touring Car - Modified
Name/Car/PT/Club/State
1. Naz/BD7/PT 5150395
2. Heikal / TRF419 / PT***** / Team TAMIYA Aboo Motorsport*
3. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
4. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
5. Norazam / ARC10 / PT****** / Team ARC Underground (RCAC)
6. Riffat Hijazi / bd7 / PT4974770 / Kuching
7. Michael lim/Xray T4 15/Pt 6075988/Team Xray RC Planet
8. Hafiz Melaka/BD7 15/PT******/Team Yokomo Malaysia
9. Asmad /yok/2973895/KL
10. Nik Ehzan / BD7 / Pt ****** / Team Yokomo Malaysia HSRCC
11. Azman Azam / Team Durango DETC410 / PT******
12. Adrian / Team Durango DETC410 / PT*******
13. Man Kola/BD715/PT4142723/PPRCC
14.
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zul KKB/Xray/PT6972051/HSRCC/KKB
2. Ery KKB/xray/PT*******/HSRCC/KKB
3. Chedet/xray T4/PT9416558/Melaka
4. Mario muo/ tamiya trf/Pt******/Melaka
5. Haidah Hafni / bd7 / pt5858410 / Kuching
6. AdiGenki/bd7/ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
7. Suah /Xray T4 15/ ptxxxxx/Team Xray RC Planet
8. WandyMo/BD7lusuh/PTxxxxxx/Team Yokomo MRCC
9. Shahrul/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
10. Bana/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
11. Abg Bai/BD 5ive /ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
12. Akim/Xray T415/ptxxxxxx/team Xray MRCC
13. Awie/bD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
14. Boy Hazlene / Team Durango DETC410 / PT*******
15. Amm Melaka/Yokomo BD 7/PT 2170025/Team Yokomo Malaysia/MRCC
16. Nuar/BD7/PTxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
17. Nizam / ARC R10 / PT**** / EP JB
18. Ahmad JB / ARC R10 / PT**** / EP JB
19. Arman / ARC R10 / PT****/EP JB
20. Adik Haikal / T4/PTxxxxx/Kotaraja.
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Ateromen SRCT/BD7/PT6605200/Sondol RC Team/KL
2. Shukri SRCT/BD7/PT3720780/Sondol RC Team/KL
3. Nabil SRCT/T4/PT5536688/Sondol RC Team/KL
4. Ajiq SRCT/T4/PT4359856/Sondol RC Team/KL
5. Alif SRCT/TC 6.2/PT Rent/Sondol RC Team/KL
6. Zack Uzaini/TRF418/PT4222421/HSRCC/KKB
7. Huda Hafiz/BD7/PT6431173/TeamYokomo MRCC/Melake
8. Azam Nordin/BD7/PT rent/ Team Sembang/ KL
9. Eiji/ T4 14/ PT rent/ Team Sembang / KL
10. Wazir HKL/ T4 14/ PTxxxxxxx/ Team Sembang/ KL
11. Kris / RGT / BD7 / PT3348689 / KL
12.Yazid/BD7/6244726/PPRCC
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zaidi NS/Mo5V2/Pt*******/Team Kentang
2. Faizal Bush/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
3. Rozan/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
4. Amm Melaka/Tamiya M05/PT 3175977/Team MRCC Melaka
5. Lah /m05/PT****/Pprcc/MPR
6. Din /m05/PT******/DarulamanRC
7. Wak Rosaidi/M-05
8. Halim Hafni/M-05
9. Akmal/M05/PPRCC/PT******
10. Man Cobra/Gambado/PPRCC/PT6092040
11.Joe Aziz / M-05 / PT5441397 / Geng Songkok TITIWANGSA
Name/Car/PT/Club/State
1. Naz/BD7/PT 5150395
2. Heikal / TRF419 / PT***** / Team TAMIYA Aboo Motorsport*
3. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
4. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
5. Norazam / ARC10 / PT****** / Team ARC Underground (RCAC)
6. Riffat Hijazi / bd7 / PT4974770 / Kuching
7. Michael lim/Xray T4 15/Pt 6075988/Team Xray RC Planet
8. Hafiz Melaka/BD7 15/PT******/Team Yokomo Malaysia
9. Asmad /yok/2973895/KL
10. Nik Ehzan / BD7 / Pt ****** / Team Yokomo Malaysia HSRCC
11. Azman Azam / Team Durango DETC410 / PT******
12. Adrian / Team Durango DETC410 / PT*******
13. Man Kola/BD715/PT4142723/PPRCC
14.
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zul KKB/Xray/PT6972051/HSRCC/KKB
2. Ery KKB/xray/PT*******/HSRCC/KKB
3. Chedet/xray T4/PT9416558/Melaka
4. Mario muo/ tamiya trf/Pt******/Melaka
5. Haidah Hafni / bd7 / pt5858410 / Kuching
6. AdiGenki/bd7/ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
7. Suah /Xray T4 15/ ptxxxxx/Team Xray RC Planet
8. WandyMo/BD7lusuh/PTxxxxxx/Team Yokomo MRCC
9. Shahrul/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
10. Bana/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
11. Abg Bai/BD 5ive /ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
12. Akim/Xray T415/ptxxxxxx/team Xray MRCC
13. Awie/bD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
14. Boy Hazlene / Team Durango DETC410 / PT*******
15. Amm Melaka/Yokomo BD 7/PT 2170025/Team Yokomo Malaysia/MRCC
16. Nuar/BD7/PTxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
17. Nizam / ARC R10 / PT**** / EP JB
18. Ahmad JB / ARC R10 / PT**** / EP JB
19. Arman / ARC R10 / PT****/EP JB
20. Adik Haikal / T4/PTxxxxx/Kotaraja.
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Ateromen SRCT/BD7/PT6605200/Sondol RC Team/KL
2. Shukri SRCT/BD7/PT3720780/Sondol RC Team/KL
3. Nabil SRCT/T4/PT5536688/Sondol RC Team/KL
4. Ajiq SRCT/T4/PT4359856/Sondol RC Team/KL
5. Alif SRCT/TC 6.2/PT Rent/Sondol RC Team/KL
6. Zack Uzaini/TRF418/PT4222421/HSRCC/KKB
7. Huda Hafiz/BD7/PT6431173/TeamYokomo MRCC/Melake
8. Azam Nordin/BD7/PT rent/ Team Sembang/ KL
9. Eiji/ T4 14/ PT rent/ Team Sembang / KL
10. Wazir HKL/ T4 14/ PTxxxxxxx/ Team Sembang/ KL
11. Kris / RGT / BD7 / PT3348689 / KL
12.Yazid/BD7/6244726/PPRCC
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zaidi NS/Mo5V2/Pt*******/Team Kentang
2. Faizal Bush/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
3. Rozan/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
4. Amm Melaka/Tamiya M05/PT 3175977/Team MRCC Melaka
5. Lah /m05/PT****/Pprcc/MPR
6. Din /m05/PT******/DarulamanRC
7. Wak Rosaidi/M-05
8. Halim Hafni/M-05
9. Akmal/M05/PPRCC/PT******
10. Man Cobra/Gambado/PPRCC/PT6092040
11.Joe Aziz / M-05 / PT5441397 / Geng Songkok TITIWANGSA
#53
Round 2
Touring Car - Modified
Name/Car/PT/Club/State
1. Naz/BD7/PT 5150395
2. Heikal / TRF419 / PT***** / Team TAMIYA Aboo Motorsport*
3. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
4. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
5. Norazam / ARC10 / PT****** / Team ARC Underground (RCAC)
6. Riffat Hijazi / bd7 / PT4974770 / Kuching
7. Michael lim/Xray T4 15/Pt 6075988/Team Xray RC Planet
8. Hafiz Melaka/BD7 15/PT******/Team Yokomo Malaysia
9. Asmad /yok/2973895/KL
10. Nik Ehzan / BD7 / Pt ****** / Team Yokomo Malaysia HSRCC
11. Azman Azam / Team Durango DETC410 / PT******
12. Adrian / Team Durango DETC410 / PT*******
13. Man Kola/BD715/PT4142723/PPRCC
14.
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zul KKB/Xray/PT6972051/HSRCC/KKB
2. Ery KKB/xray/PT*******/HSRCC/KKB
3. Chedet/xray T4/PT9416558/Melaka
4. Mario muo/ tamiya trf/Pt******/Melaka
5. Haidah Hafni / bd7 / pt5858410 / Kuching
6. AdiGenki/bd7/ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
7. Suah /Xray T4 15/ ptxxxxx/Team Xray RC Planet
8. WandyMo/BD7lusuh/PTxxxxxx/Team Yokomo MRCC
9. Shahrul/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
10. Bana/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
11. Abg Bai/BD 5ive /ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
12. Akim/Xray T415/ptxxxxxx/team Xray MRCC
13. Awie/bD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
14. Boy Hazlene / Team Durango DETC410 / PT*******
15. Amm Melaka/Yokomo BD 7/PT 2170025/Team Yokomo Malaysia/MRCC
16. Nuar/BD7/PTxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
17. Nizam / ARC R10 / PT**** / EP JB
18. Ahmad JB / ARC R10 / PT**** / EP JB
19. Arman / ARC R10 / PT****/EP JB
20. Adik Haikal / T4/PTxxxxx/Kotaraja.
21.Nanashanana/ awesomatix/pt*****/ scotuner ipoh
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Ateromen SRCT/BD7/PT6605200/Sondol RC Team/KL
2. Shukri SRCT/BD7/PT3720780/Sondol RC Team/KL
3. Nabil SRCT/T4/PT5536688/Sondol RC Team/KL
4. Ajiq SRCT/T4/PT4359856/Sondol RC Team/KL
5. Alif SRCT/TC 6.2/PT Rent/Sondol RC Team/KL
6. Zack Uzaini/TRF418/PT4222421/HSRCC/KKB
7. Huda Hafiz/BD7/PT6431173/TeamYokomo MRCC/Melake
8. Azam Nordin/BD7/PT rent/ Team Sembang/ KL
9. Eiji/ T4 14/ PT rent/ Team Sembang / KL
10. Wazir HKL/ T4 14/ PTxxxxxxx/ Team Sembang/ KL
11. Kris / RGT / BD7 / PT3348689 / KL
12.Yazid/BD7/6244726/PPRCC
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zaidi NS/Mo5V2/Pt*******/Team Kentang
2. Faizal Bush/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
3. Rozan/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
4. Amm Melaka/Tamiya M05/PT 3175977/Team MRCC Melaka
5. Lah /m05/PT****/Pprcc/MPR
6. Din /m05/PT******/DarulamanRC
7. Wak Rosaidi/M-05
8. Halim Hafni/M-05
9. Akmal/M05/PPRCC/PT******
10. Man Cobra/Gambado/PPRCC/PT6092040
11.Joe Aziz / M-05 / PT5441397 / Geng Songkok TITIWANGSA
Name/Car/PT/Club/State
1. Naz/BD7/PT 5150395
2. Heikal / TRF419 / PT***** / Team TAMIYA Aboo Motorsport*
3. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
4. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
5. Norazam / ARC10 / PT****** / Team ARC Underground (RCAC)
6. Riffat Hijazi / bd7 / PT4974770 / Kuching
7. Michael lim/Xray T4 15/Pt 6075988/Team Xray RC Planet
8. Hafiz Melaka/BD7 15/PT******/Team Yokomo Malaysia
9. Asmad /yok/2973895/KL
10. Nik Ehzan / BD7 / Pt ****** / Team Yokomo Malaysia HSRCC
11. Azman Azam / Team Durango DETC410 / PT******
12. Adrian / Team Durango DETC410 / PT*******
13. Man Kola/BD715/PT4142723/PPRCC
14.
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zul KKB/Xray/PT6972051/HSRCC/KKB
2. Ery KKB/xray/PT*******/HSRCC/KKB
3. Chedet/xray T4/PT9416558/Melaka
4. Mario muo/ tamiya trf/Pt******/Melaka
5. Haidah Hafni / bd7 / pt5858410 / Kuching
6. AdiGenki/bd7/ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
7. Suah /Xray T4 15/ ptxxxxx/Team Xray RC Planet
8. WandyMo/BD7lusuh/PTxxxxxx/Team Yokomo MRCC
9. Shahrul/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
10. Bana/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
11. Abg Bai/BD 5ive /ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
12. Akim/Xray T415/ptxxxxxx/team Xray MRCC
13. Awie/bD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
14. Boy Hazlene / Team Durango DETC410 / PT*******
15. Amm Melaka/Yokomo BD 7/PT 2170025/Team Yokomo Malaysia/MRCC
16. Nuar/BD7/PTxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
17. Nizam / ARC R10 / PT**** / EP JB
18. Ahmad JB / ARC R10 / PT**** / EP JB
19. Arman / ARC R10 / PT****/EP JB
20. Adik Haikal / T4/PTxxxxx/Kotaraja.
21.Nanashanana/ awesomatix/pt*****/ scotuner ipoh
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Ateromen SRCT/BD7/PT6605200/Sondol RC Team/KL
2. Shukri SRCT/BD7/PT3720780/Sondol RC Team/KL
3. Nabil SRCT/T4/PT5536688/Sondol RC Team/KL
4. Ajiq SRCT/T4/PT4359856/Sondol RC Team/KL
5. Alif SRCT/TC 6.2/PT Rent/Sondol RC Team/KL
6. Zack Uzaini/TRF418/PT4222421/HSRCC/KKB
7. Huda Hafiz/BD7/PT6431173/TeamYokomo MRCC/Melake
8. Azam Nordin/BD7/PT rent/ Team Sembang/ KL
9. Eiji/ T4 14/ PT rent/ Team Sembang / KL
10. Wazir HKL/ T4 14/ PTxxxxxxx/ Team Sembang/ KL
11. Kris / RGT / BD7 / PT3348689 / KL
12.Yazid/BD7/6244726/PPRCC
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zaidi NS/Mo5V2/Pt*******/Team Kentang
2. Faizal Bush/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
3. Rozan/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
4. Amm Melaka/Tamiya M05/PT 3175977/Team MRCC Melaka
5. Lah /m05/PT****/Pprcc/MPR
6. Din /m05/PT******/DarulamanRC
7. Wak Rosaidi/M-05
8. Halim Hafni/M-05
9. Akmal/M05/PPRCC/PT******
10. Man Cobra/Gambado/PPRCC/PT6092040
11.Joe Aziz / M-05 / PT5441397 / Geng Songkok TITIWANGSA
#54
Touring Car - Modified
Name/Car/PT/Club/State
1. Naz/BD7/PT 5150395
2. Heikal / TRF419 / PT***** / Team TAMIYA Aboo Motorsport*
3. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
4. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
5. Norazam / ARC10 / PT****** / Team ARC Underground (RCAC)
6. Riffat Hijazi / bd7 / PT4974770 / Kuching
7. Michael lim/Xray T4 15/Pt 6075988/Team Xray RC Planet
8. Hafiz Melaka/BD7 15/PT******/Team Yokomo Malaysia
9. Asmad /yok/2973895/KL
10. Nik Ehzan / BD7 / Pt ****** / Team Yokomo Malaysia HSRCC
11. Azman Azam / Team Durango DETC410 / PT******
12. Adrian / Team Durango DETC410 / PT*******
13. Man Kola/BD715/PT4142723/PPRCC
14.
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zul KKB/Xray/PT6972051/HSRCC/KKB
2. Ery KKB/xray/PT*******/HSRCC/KKB
3. Chedet/xray T4/PT9416558/Melaka
4. Mario muo/ tamiya trf/Pt******/Melaka
5. Haidah Hafni / bd7 / pt5858410 / Kuching
6. AdiGenki/bd7/ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
7. Suah /Xray T4 15/ ptxxxxx/Team Xray RC Planet
8. WandyMo/BD7lusuh/PTxxxxxx/Team Yokomo MRCC
9. Shahrul/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
10. Bana/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
11. Abg Bai/BD 5ive /ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
12. Akim/Xray T415/ptxxxxxx/team Xray MRCC
13. Awie/bD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
14. Boy Hazlene / Team Durango DETC410 / PT*******
15. Amm Melaka/Yokomo BD 7/PT 2170025/Team Yokomo Malaysia/MRCC
16. Nuar/BD7/PTxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
17. Nizam / ARC R10 / PT**** / EP JB
18. Ahmad JB / ARC R10 / PT**** / EP JB
19. Arman / ARC R10 / PT****/EP JB
20. Adik Haikal / T4/PTxxxxx/Kotaraja.
21.Nanashanana/ awesomatix/pt*****/ scotuner ipoh
22. Acoi / Team Durango DETC410 / PT*******
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Ateromen SRCT/BD7/PT6605200/Sondol RC Team/KL
2. Shukri SRCT/BD7/PT3720780/Sondol RC Team/KL
3. Nabil SRCT/T4/PT5536688/Sondol RC Team/KL
4. Ajiq SRCT/T4/PT4359856/Sondol RC Team/KL
5. Alif SRCT/TC 6.2/PT Rent/Sondol RC Team/KL
6. Zack Uzaini/TRF418/PT4222421/HSRCC/KKB
7. Huda Hafiz/BD7/PT6431173/TeamYokomo MRCC/Melake
8. Azam Nordin/BD7/PT rent/ Team Sembang/ KL
9. Eiji/ T4 14/ PT rent/ Team Sembang / KL
10. Wazir HKL/ T4 14/ PTxxxxxxx/ Team Sembang/ KL
11. Kris / RGT / BD7 / PT3348689 / KL
12.Yazid/BD7/6244726/PPRCC
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zaidi NS/Mo5V2/Pt*******/Team Kentang
2. Faizal Bush/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
3. Rozan/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
4. Amm Melaka/Tamiya M05/PT 3175977/Team MRCC Melaka
5. Lah /m05/PT****/Pprcc/MPR
6. Din /m05/PT******/DarulamanRC
7. Wak Rosaidi/M-05
8. Halim Hafni/M-05
9. Akmal/M05/PPRCC/PT******
10. Man Cobra/Gambado/PPRCC/PT6092040
11.Joe Aziz / M-05 / PT5441397 / Geng Songkok TITIWANGSA[/QUOTE]
Name/Car/PT/Club/State
1. Naz/BD7/PT 5150395
2. Heikal / TRF419 / PT***** / Team TAMIYA Aboo Motorsport*
3. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
4. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
5. Norazam / ARC10 / PT****** / Team ARC Underground (RCAC)
6. Riffat Hijazi / bd7 / PT4974770 / Kuching
7. Michael lim/Xray T4 15/Pt 6075988/Team Xray RC Planet
8. Hafiz Melaka/BD7 15/PT******/Team Yokomo Malaysia
9. Asmad /yok/2973895/KL
10. Nik Ehzan / BD7 / Pt ****** / Team Yokomo Malaysia HSRCC
11. Azman Azam / Team Durango DETC410 / PT******
12. Adrian / Team Durango DETC410 / PT*******
13. Man Kola/BD715/PT4142723/PPRCC
14.
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zul KKB/Xray/PT6972051/HSRCC/KKB
2. Ery KKB/xray/PT*******/HSRCC/KKB
3. Chedet/xray T4/PT9416558/Melaka
4. Mario muo/ tamiya trf/Pt******/Melaka
5. Haidah Hafni / bd7 / pt5858410 / Kuching
6. AdiGenki/bd7/ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
7. Suah /Xray T4 15/ ptxxxxx/Team Xray RC Planet
8. WandyMo/BD7lusuh/PTxxxxxx/Team Yokomo MRCC
9. Shahrul/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
10. Bana/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
11. Abg Bai/BD 5ive /ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
12. Akim/Xray T415/ptxxxxxx/team Xray MRCC
13. Awie/bD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
14. Boy Hazlene / Team Durango DETC410 / PT*******
15. Amm Melaka/Yokomo BD 7/PT 2170025/Team Yokomo Malaysia/MRCC
16. Nuar/BD7/PTxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
17. Nizam / ARC R10 / PT**** / EP JB
18. Ahmad JB / ARC R10 / PT**** / EP JB
19. Arman / ARC R10 / PT****/EP JB
20. Adik Haikal / T4/PTxxxxx/Kotaraja.
21.Nanashanana/ awesomatix/pt*****/ scotuner ipoh
22. Acoi / Team Durango DETC410 / PT*******
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Ateromen SRCT/BD7/PT6605200/Sondol RC Team/KL
2. Shukri SRCT/BD7/PT3720780/Sondol RC Team/KL
3. Nabil SRCT/T4/PT5536688/Sondol RC Team/KL
4. Ajiq SRCT/T4/PT4359856/Sondol RC Team/KL
5. Alif SRCT/TC 6.2/PT Rent/Sondol RC Team/KL
6. Zack Uzaini/TRF418/PT4222421/HSRCC/KKB
7. Huda Hafiz/BD7/PT6431173/TeamYokomo MRCC/Melake
8. Azam Nordin/BD7/PT rent/ Team Sembang/ KL
9. Eiji/ T4 14/ PT rent/ Team Sembang / KL
10. Wazir HKL/ T4 14/ PTxxxxxxx/ Team Sembang/ KL
11. Kris / RGT / BD7 / PT3348689 / KL
12.Yazid/BD7/6244726/PPRCC
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zaidi NS/Mo5V2/Pt*******/Team Kentang
2. Faizal Bush/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
3. Rozan/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
4. Amm Melaka/Tamiya M05/PT 3175977/Team MRCC Melaka
5. Lah /m05/PT****/Pprcc/MPR
6. Din /m05/PT******/DarulamanRC
7. Wak Rosaidi/M-05
8. Halim Hafni/M-05
9. Akmal/M05/PPRCC/PT******
10. Man Cobra/Gambado/PPRCC/PT6092040
11.Joe Aziz / M-05 / PT5441397 / Geng Songkok TITIWANGSA[/QUOTE]
#55
Touring Car - Modified
Name/Car/PT/Club/State
1. Naz/BD7/PT 5150395
2. Heikal / TRF419 / PT***** / Team TAMIYA Aboo Motorsport*
3. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
4. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
5. Norazam / ARC10 / PT****** / Team ARC Underground (RCAC)
6. Riffat Hijazi / bd7 / PT4974770 / Kuching
7. Michael lim/Xray T4 15/Pt 6075988/Team Xray RC Planet
8. Hafiz Melaka/BD7 15/PT******/Team Yokomo Malaysia
9. Asmad /yok/2973895/KL
10. Nik Ehzan / BD7 / Pt ****** / Team Yokomo Malaysia HSRCC
11. Azman Azam / Team Durango DETC410 / PT******
12. Adrian / Team Durango DETC410 / PT*******
13. Man Kola/BD715/PT4142723/PPRCC
14.
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zul KKB/Xray/PT6972051/HSRCC/KKB
2. Ery KKB/xray/PT*******/HSRCC/KKB
3. Chedet/xray T4/PT9416558/Melaka
4. Mario muo/ tamiya trf/Pt******/Melaka
5. Haidah Hafni / bd7 / pt5858410 / Kuching
6. AdiGenki/bd7/ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
7. Suah /Xray T4 15/ ptxxxxx/Team Xray RC Planet
8. WandyMo/BD7lusuh/PTxxxxxx/Team Yokomo MRCC
9. Shahrul/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
10. Bana/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
11. Abg Bai/BD 5ive /ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
12. Akim/Xray T415/ptxxxxxx/team Xray MRCC
13. Awie/bD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
14. Boy Hazlene / Team Durango DETC410 / PT*******
15. Amm Melaka/Yokomo BD 7/PT 2170025/Team Yokomo Malaysia/MRCC
16. Nuar/BD7/PTxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
17. Nizam / ARC R10 / PT**** / EP JB
18. Ahmad JB / ARC R10 / PT**** / EP JB
19. Arman / ARC R10 / PT****/EP JB
20. Adik Haikal / T4/PTxxxxx/Kotaraja.
21.Nanashanana/ awesomatix/pt*****/ scotuner ipoh
22. Acoi / Team Durango DETC410 / PT*******
23. Faizal tangkak /trf/pt****/ mrcc melaka
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Ateromen SRCT/BD7/PT6605200/Sondol RC Team/KL
2. Shukri SRCT/BD7/PT3720780/Sondol RC Team/KL
3. Nabil SRCT/T4/PT5536688/Sondol RC Team/KL
4. Ajiq SRCT/T4/PT4359856/Sondol RC Team/KL
5. Alif SRCT/TC 6.2/PT Rent/Sondol RC Team/KL
6. Zack Uzaini/TRF418/PT4222421/HSRCC/KKB
7. Huda Hafiz/BD7/PT6431173/TeamYokomo MRCC/Melake
8. Azam Nordin/BD7/PT rent/ Team Sembang/ KL
9. Eiji/ T4 14/ PT rent/ Team Sembang / KL
10. Wazir HKL/ T4 14/ PTxxxxxxx/ Team Sembang/ KL
11. Kris / RGT / BD7 / PT3348689 / KL
12.Yazid/BD7/6244726/PPRCC
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zaidi NS/Mo5V2/Pt*******/Team Kentang
2. Faizal Bush/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
3. Rozan/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
4. Amm Melaka/Tamiya M05/PT 3175977/Team MRCC Melaka
5. Lah /m05/PT****/Pprcc/MPR
6. Din /m05/PT******/DarulamanRC
7. Wak Rosaidi/M-05
8. Halim Hafni/M-05
9. Akmal/M05/PPRCC/PT******
10. Man Cobra/Gambado/PPRCC/PT6092040
11.Joe Aziz / M-05 / PT5441397 / Geng Songkok TITIWANGSA
Name/Car/PT/Club/State
1. Naz/BD7/PT 5150395
2. Heikal / TRF419 / PT***** / Team TAMIYA Aboo Motorsport*
3. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
4. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
5. Norazam / ARC10 / PT****** / Team ARC Underground (RCAC)
6. Riffat Hijazi / bd7 / PT4974770 / Kuching
7. Michael lim/Xray T4 15/Pt 6075988/Team Xray RC Planet
8. Hafiz Melaka/BD7 15/PT******/Team Yokomo Malaysia
9. Asmad /yok/2973895/KL
10. Nik Ehzan / BD7 / Pt ****** / Team Yokomo Malaysia HSRCC
11. Azman Azam / Team Durango DETC410 / PT******
12. Adrian / Team Durango DETC410 / PT*******
13. Man Kola/BD715/PT4142723/PPRCC
14.
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zul KKB/Xray/PT6972051/HSRCC/KKB
2. Ery KKB/xray/PT*******/HSRCC/KKB
3. Chedet/xray T4/PT9416558/Melaka
4. Mario muo/ tamiya trf/Pt******/Melaka
5. Haidah Hafni / bd7 / pt5858410 / Kuching
6. AdiGenki/bd7/ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
7. Suah /Xray T4 15/ ptxxxxx/Team Xray RC Planet
8. WandyMo/BD7lusuh/PTxxxxxx/Team Yokomo MRCC
9. Shahrul/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
10. Bana/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
11. Abg Bai/BD 5ive /ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
12. Akim/Xray T415/ptxxxxxx/team Xray MRCC
13. Awie/bD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
14. Boy Hazlene / Team Durango DETC410 / PT*******
15. Amm Melaka/Yokomo BD 7/PT 2170025/Team Yokomo Malaysia/MRCC
16. Nuar/BD7/PTxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
17. Nizam / ARC R10 / PT**** / EP JB
18. Ahmad JB / ARC R10 / PT**** / EP JB
19. Arman / ARC R10 / PT****/EP JB
20. Adik Haikal / T4/PTxxxxx/Kotaraja.
21.Nanashanana/ awesomatix/pt*****/ scotuner ipoh
22. Acoi / Team Durango DETC410 / PT*******
23. Faizal tangkak /trf/pt****/ mrcc melaka
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Ateromen SRCT/BD7/PT6605200/Sondol RC Team/KL
2. Shukri SRCT/BD7/PT3720780/Sondol RC Team/KL
3. Nabil SRCT/T4/PT5536688/Sondol RC Team/KL
4. Ajiq SRCT/T4/PT4359856/Sondol RC Team/KL
5. Alif SRCT/TC 6.2/PT Rent/Sondol RC Team/KL
6. Zack Uzaini/TRF418/PT4222421/HSRCC/KKB
7. Huda Hafiz/BD7/PT6431173/TeamYokomo MRCC/Melake
8. Azam Nordin/BD7/PT rent/ Team Sembang/ KL
9. Eiji/ T4 14/ PT rent/ Team Sembang / KL
10. Wazir HKL/ T4 14/ PTxxxxxxx/ Team Sembang/ KL
11. Kris / RGT / BD7 / PT3348689 / KL
12.Yazid/BD7/6244726/PPRCC
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zaidi NS/Mo5V2/Pt*******/Team Kentang
2. Faizal Bush/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
3. Rozan/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
4. Amm Melaka/Tamiya M05/PT 3175977/Team MRCC Melaka
5. Lah /m05/PT****/Pprcc/MPR
6. Din /m05/PT******/DarulamanRC
7. Wak Rosaidi/M-05
8. Halim Hafni/M-05
9. Akmal/M05/PPRCC/PT******
10. Man Cobra/Gambado/PPRCC/PT6092040
11.Joe Aziz / M-05 / PT5441397 / Geng Songkok TITIWANGSA
#56
Touring Car - Modified
Name/Car/PT/Club/State
1. Naz/BD7/PT 5150395
2. Heikal / TRF419 / PT***** / Team TAMIYA Aboo Motorsport*
3. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
4. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
5. Norazam / ARC10 / PT****** / Team ARC Underground (RCAC)
6. Riffat Hijazi / bd7 / PT4974770 / Kuching
7. Michael lim/Xray T4 15/Pt 6075988/Team Xray RC Planet
8. Hafiz Melaka/BD7 15/PT******/Team Yokomo Malaysia
9. Asmad /yok/2973895/KL
10. Nik Ehzan / BD7 / Pt ****** / Team Yokomo Malaysia HSRCC
11. Azman Azam / Team Durango DETC410 / PT******
12. Adrian / Team Durango DETC410 / PT*******
13. Man Kola/BD715/PT4142723/PPRCC
14.
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zul KKB/Xray/PT6972051/HSRCC/KKB
2. Ery KKB/xray/PT*******/HSRCC/KKB
3. Chedet/xray T4/PT9416558/Melaka
4. Mario muo/ tamiya trf/Pt******/Melaka
5. Haidah Hafni / bd7 / pt5858410 / Kuching
6. AdiGenki/bd7/ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
7. Suah /Xray T4 15/ ptxxxxx/Team Xray RC Planet
8. WandyMo/BD7lusuh/PTxxxxxx/Team Yokomo MRCC
9. Shahrul/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
10. Bana/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
11. Abg Bai/BD 5ive /ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
12. Akim/Xray T415/ptxxxxxx/team Xray MRCC
13. Awie/bD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
14. Boy Hazlene / Team Durango DETC410 / PT*******
15. Amm Melaka/Yokomo BD 7/PT 2170025/Team Yokomo Malaysia/MRCC
16. Nuar/BD7/PTxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
17. Nizam / ARC R10 / PT**** / EP JB
18. Ahmad JB / ARC R10 / PT**** / EP JB
19. Arman / ARC R10 / PT****/EP JB
20. Adik Haikal / T4/PTxxxxx/Kotaraja.
21.Nanashanana/ awesomatix/pt*****/ scotuner ipoh
22. Acoi / Team Durango DETC410 / PT*******
23. Faizal tangkak /trf/pt****/ mrcc Melaka
24. Cikgu / Yokomo / PT rent / TeamSembang/SEL
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Ateromen SRCT/BD7/PT6605200/Sondol RC Team/KL
2. Shukri SRCT/BD7/PT3720780/Sondol RC Team/KL
3. Nabil SRCT/T4/PT5536688/Sondol RC Team/KL
4. Ajiq SRCT/T4/PT4359856/Sondol RC Team/KL
5. Alif SRCT/TC 6.2/PT Rent/Sondol RC Team/KL
6. Zack Uzaini/TRF418/PT4222421/HSRCC/KKB
7. Huda Hafiz/BD7/PT6431173/TeamYokomo MRCC/Melake
8. Azam Nordin/BD7/PT rent/ Team Sembang/ SEL
9. Eiji/ T4 14/ PT rent/ Team Sembang / SEL
10. Wazir HKL/ T4 14/ PTxxxxxxx/ Team Sembang/ SEL
11. Kris / RGT / BD7 / PT3348689 / KL
12.Yazid/BD7/6244726/PPRCC
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zaidi NS/Mo5V2/Pt*******/Team Kentang
2. Faizal Bush/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
3. Rozan/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
4. Amm Melaka/Tamiya M05/PT 3175977/Team MRCC Melaka
5. Lah /m05/PT****/Pprcc/MPR
6. Din /m05/PT******/DarulamanRC
7. Wak Rosaidi/M-05
8. Halim Hafni/M-05
9. Akmal/M05/PPRCC/PT******
10. Man Cobra/Gambado/PPRCC/PT6092040
11.Joe Aziz / M-05 / PT5441397 / Geng Songkok TITIWANGSA
Name/Car/PT/Club/State
1. Naz/BD7/PT 5150395
2. Heikal / TRF419 / PT***** / Team TAMIYA Aboo Motorsport*
3. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
4. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
5. Norazam / ARC10 / PT****** / Team ARC Underground (RCAC)
6. Riffat Hijazi / bd7 / PT4974770 / Kuching
7. Michael lim/Xray T4 15/Pt 6075988/Team Xray RC Planet
8. Hafiz Melaka/BD7 15/PT******/Team Yokomo Malaysia
9. Asmad /yok/2973895/KL
10. Nik Ehzan / BD7 / Pt ****** / Team Yokomo Malaysia HSRCC
11. Azman Azam / Team Durango DETC410 / PT******
12. Adrian / Team Durango DETC410 / PT*******
13. Man Kola/BD715/PT4142723/PPRCC
14.
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zul KKB/Xray/PT6972051/HSRCC/KKB
2. Ery KKB/xray/PT*******/HSRCC/KKB
3. Chedet/xray T4/PT9416558/Melaka
4. Mario muo/ tamiya trf/Pt******/Melaka
5. Haidah Hafni / bd7 / pt5858410 / Kuching
6. AdiGenki/bd7/ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
7. Suah /Xray T4 15/ ptxxxxx/Team Xray RC Planet
8. WandyMo/BD7lusuh/PTxxxxxx/Team Yokomo MRCC
9. Shahrul/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
10. Bana/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
11. Abg Bai/BD 5ive /ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
12. Akim/Xray T415/ptxxxxxx/team Xray MRCC
13. Awie/bD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
14. Boy Hazlene / Team Durango DETC410 / PT*******
15. Amm Melaka/Yokomo BD 7/PT 2170025/Team Yokomo Malaysia/MRCC
16. Nuar/BD7/PTxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
17. Nizam / ARC R10 / PT**** / EP JB
18. Ahmad JB / ARC R10 / PT**** / EP JB
19. Arman / ARC R10 / PT****/EP JB
20. Adik Haikal / T4/PTxxxxx/Kotaraja.
21.Nanashanana/ awesomatix/pt*****/ scotuner ipoh
22. Acoi / Team Durango DETC410 / PT*******
23. Faizal tangkak /trf/pt****/ mrcc Melaka
24. Cikgu / Yokomo / PT rent / TeamSembang/SEL
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Ateromen SRCT/BD7/PT6605200/Sondol RC Team/KL
2. Shukri SRCT/BD7/PT3720780/Sondol RC Team/KL
3. Nabil SRCT/T4/PT5536688/Sondol RC Team/KL
4. Ajiq SRCT/T4/PT4359856/Sondol RC Team/KL
5. Alif SRCT/TC 6.2/PT Rent/Sondol RC Team/KL
6. Zack Uzaini/TRF418/PT4222421/HSRCC/KKB
7. Huda Hafiz/BD7/PT6431173/TeamYokomo MRCC/Melake
8. Azam Nordin/BD7/PT rent/ Team Sembang/ SEL
9. Eiji/ T4 14/ PT rent/ Team Sembang / SEL
10. Wazir HKL/ T4 14/ PTxxxxxxx/ Team Sembang/ SEL
11. Kris / RGT / BD7 / PT3348689 / KL
12.Yazid/BD7/6244726/PPRCC
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zaidi NS/Mo5V2/Pt*******/Team Kentang
2. Faizal Bush/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
3. Rozan/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
4. Amm Melaka/Tamiya M05/PT 3175977/Team MRCC Melaka
5. Lah /m05/PT****/Pprcc/MPR
6. Din /m05/PT******/DarulamanRC
7. Wak Rosaidi/M-05
8. Halim Hafni/M-05
9. Akmal/M05/PPRCC/PT******
10. Man Cobra/Gambado/PPRCC/PT6092040
11.Joe Aziz / M-05 / PT5441397 / Geng Songkok TITIWANGSA
#57
Touring Car - Modified
Name/Car/PT/Club/State
1. Naz/BD7/PT 5150395
2. Heikal / TRF419 / PT***** / Team TAMIYA Aboo Motorsport*
3. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
4. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
5. Norazam / ARC10 / PT****** / Team ARC Underground (RCAC)
6. Riffat Hijazi / bd7 / PT4974770 / Kuching
7. Michael lim/Xray T4 15/Pt 6075988/Team Xray RC Planet
8. Hafiz Melaka/BD7 15/PT******/Team Yokomo Malaysia
9. Asmad /yok/2973895/KL
10. Nik Ehzan / BD7 / Pt ****** / Team Yokomo Malaysia HSRCC
11. Azman Azam / Team Durango DETC410 / PT******
12. Adrian / Team Durango DETC410 / PT*******
13.
14.
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zul KKB/Xray/PT6972051/HSRCC/KKB
2. Ery KKB/xray/PT*******/HSRCC/KKB
3. Chedet/xray T4/PT9416558/Melaka
4. Mario muo/ tamiya trf/Pt******/Melaka
5. Haidah Hafni / bd7 / pt5858410 / Kuching
6. AdiGenki/bd7/ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
7. Suah /Xray T4 15/ ptxxxxx/Team Xray RC Planet
8. WandyMo/BD7lusuh/PTxxxxxx/Team Yokomo MRCC
9. Shahrul/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
10. Bana/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
11. Abg Bai/BD 5ive /ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
12. Akim/Xray T415/ptxxxxxx/team Xray MRCC
13. Awie/bD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
14. Boy Hazlene / Team Durango DETC410 / PT*******
15. Amm Melaka/Yokomo BD 7/PT 2170025/Team Yokomo Malaysia/MRCC
16. Nuar/BD7/PTxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
17. Nizam / ARC R10 / PT**** / EP JB
18. Ahmad JB / ARC R10 / PT**** / EP JB
19. Arman / ARC R10 / PT****/EP JB
20. Adik Haikal / T4/PTxxxxx/Kotaraja.
21.Nanashanana/ awesomatix/pt*****/ scotuner ipoh
22. Acoi / Team Durango DETC410 / PT*******
23. Faizal tangkak /trf/pt****/ mrcc Melaka
24. Cikgu / Yokomo / PT rent / TeamSembang/SEL
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Ateromen SRCT/BD7/PT6605200/Sondol RC Team/KL
2. Shukri SRCT/BD7/PT3720780/Sondol RC Team/KL
3. Nabil SRCT/T4/PT5536688/Sondol RC Team/KL
4. Ajiq SRCT/T4/PT4359856/Sondol RC Team/KL
5. Alif SRCT/TC 6.2/PT Rent/Sondol RC Team/KL
6. Zack Uzaini/TRF418/PT4222421/HSRCC/KKB
7. Huda Hafiz/BD7/PT6431173/TeamYokomo MRCC/Melake
8. Azam Nordin/BD7/PT rent/ Team Sembang/ SEL
9. Eiji/ T4 14/ PT rent/ Team Sembang / SEL
10. Wazir HKL/ T4 14/ PTxxxxxxx/ Team Sembang/ SEL
11. Kris / RGT / BD7 / PT3348689 / KL
12.Yazid/BD7/6244726/PPRCC
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zaidi NS/Mo5V2/Pt*******/Team Kentang
2. Faizal Bush/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
3. Rozan/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
4. Amm Melaka/Tamiya M05/PT 3175977/Team MRCC Melaka
5. Lah /m05/PT****/Pprcc/MPR
6. Din /m05/PT******/DarulamanRC
7. Wak Rosaidi/M-05
8. Halim Hafni/M-05
9. Akmal/M05/PPRCC/PT******
10. Joe Aziz / M-05 / PT5441397 / Geng Songkok TITIWANGSA
Name/Car/PT/Club/State
1. Naz/BD7/PT 5150395
2. Heikal / TRF419 / PT***** / Team TAMIYA Aboo Motorsport*
3. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
4. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
5. Norazam / ARC10 / PT****** / Team ARC Underground (RCAC)
6. Riffat Hijazi / bd7 / PT4974770 / Kuching
7. Michael lim/Xray T4 15/Pt 6075988/Team Xray RC Planet
8. Hafiz Melaka/BD7 15/PT******/Team Yokomo Malaysia
9. Asmad /yok/2973895/KL
10. Nik Ehzan / BD7 / Pt ****** / Team Yokomo Malaysia HSRCC
11. Azman Azam / Team Durango DETC410 / PT******
12. Adrian / Team Durango DETC410 / PT*******
13.
14.
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zul KKB/Xray/PT6972051/HSRCC/KKB
2. Ery KKB/xray/PT*******/HSRCC/KKB
3. Chedet/xray T4/PT9416558/Melaka
4. Mario muo/ tamiya trf/Pt******/Melaka
5. Haidah Hafni / bd7 / pt5858410 / Kuching
6. AdiGenki/bd7/ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
7. Suah /Xray T4 15/ ptxxxxx/Team Xray RC Planet
8. WandyMo/BD7lusuh/PTxxxxxx/Team Yokomo MRCC
9. Shahrul/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
10. Bana/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
11. Abg Bai/BD 5ive /ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
12. Akim/Xray T415/ptxxxxxx/team Xray MRCC
13. Awie/bD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
14. Boy Hazlene / Team Durango DETC410 / PT*******
15. Amm Melaka/Yokomo BD 7/PT 2170025/Team Yokomo Malaysia/MRCC
16. Nuar/BD7/PTxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
17. Nizam / ARC R10 / PT**** / EP JB
18. Ahmad JB / ARC R10 / PT**** / EP JB
19. Arman / ARC R10 / PT****/EP JB
20. Adik Haikal / T4/PTxxxxx/Kotaraja.
21.Nanashanana/ awesomatix/pt*****/ scotuner ipoh
22. Acoi / Team Durango DETC410 / PT*******
23. Faizal tangkak /trf/pt****/ mrcc Melaka
24. Cikgu / Yokomo / PT rent / TeamSembang/SEL
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Ateromen SRCT/BD7/PT6605200/Sondol RC Team/KL
2. Shukri SRCT/BD7/PT3720780/Sondol RC Team/KL
3. Nabil SRCT/T4/PT5536688/Sondol RC Team/KL
4. Ajiq SRCT/T4/PT4359856/Sondol RC Team/KL
5. Alif SRCT/TC 6.2/PT Rent/Sondol RC Team/KL
6. Zack Uzaini/TRF418/PT4222421/HSRCC/KKB
7. Huda Hafiz/BD7/PT6431173/TeamYokomo MRCC/Melake
8. Azam Nordin/BD7/PT rent/ Team Sembang/ SEL
9. Eiji/ T4 14/ PT rent/ Team Sembang / SEL
10. Wazir HKL/ T4 14/ PTxxxxxxx/ Team Sembang/ SEL
11. Kris / RGT / BD7 / PT3348689 / KL
12.Yazid/BD7/6244726/PPRCC
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zaidi NS/Mo5V2/Pt*******/Team Kentang
2. Faizal Bush/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
3. Rozan/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
4. Amm Melaka/Tamiya M05/PT 3175977/Team MRCC Melaka
5. Lah /m05/PT****/Pprcc/MPR
6. Din /m05/PT******/DarulamanRC
7. Wak Rosaidi/M-05
8. Halim Hafni/M-05
9. Akmal/M05/PPRCC/PT******
10. Joe Aziz / M-05 / PT5441397 / Geng Songkok TITIWANGSA
#58
Touring Car - Modified
Name/Car/PT/Club/State
1. Naz/BD7/PT 5150395
2. Heikal / TRF419 / PT***** / Team TAMIYA Aboo Motorsport*
3. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
4. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
5. Norazam / ARC10 / PT****** / Team ARC Underground (RCAC)
6. Riffat Hijazi / bd7 / PT4974770 / Kuching
7. Michael lim/Xray T4 15/Pt 6075988/Team Xray RC Planet
8. Hafiz Melaka/BD7 15/PT******/Team Yokomo Malaysia
9. Asmad /yok/2973895/KL
10. Nik Ehzan / BD7 / Pt ****** / Team Yokomo Malaysia HSRCC
11. Azman Azam / Team Durango DETC410 / PT******
12. Adrian / Team Durango DETC410 / PT*******
13.
14.
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zul KKB/Xray/PT6972051/HSRCC/KKB
2. Ery KKB/xray/PT*******/HSRCC/KKB
3. Chedet/xray T4/PT9416558/Melaka
4. Mario muo/ tamiya trf/Pt******/Melaka
5. Haidah Hafni / bd7 / pt5858410 / Kuching
6. AdiGenki/bd7/ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
7. Suah /Xray T4 15/ ptxxxxx/Team Xray RC Planet
8. WandyMo/BD7lusuh/PTxxxxxx/Team Yokomo MRCC
9. Shahrul/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
10. Bana/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
11. Abg Bai/BD 5ive /ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
12. Akim/Xray T415/ptxxxxxx/team Xray MRCC
13. Awie/bD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
14. Boy Hazlene / Team Durango DETC410 / PT*******
15. Amm Melaka/Yokomo BD 7/PT 2170025/Team Yokomo Malaysia/MRCC
16. Nuar/BD7/PTxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
17. Nizam / ARC R10 / PT**** / EP JB
18. Ahmad JB / ARC R10 / PT**** / EP JB
19. Arman / ARC R10 / PT****/EP JB
20. Adik Haikal / T4/PTxxxxx/Kotaraja.
21. Nanashanana/ awesomatix/pt*****/ scotuner ipoh
22. Acoi / Team Durango DETC410 / PT*******
23. Faizal tangkak /trf/pt****/ mrcc Melaka
24. Cikgu / Yokomo / PT rent / TeamSembang/SEL
25. Roslan / Xray / PT***** / Team KR
26. Bani / Yokomo BD7 / PT**** / Team Yokomo Malaysia
27.
28.
29.
30.
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Ateromen SRCT/BD7/PT6605200/Sondol RC Team/KL
2. Shukri SRCT/BD7/PT3720780/Sondol RC Team/KL
3. Nabil SRCT/T4/PT5536688/Sondol RC Team/KL
4. Ajiq SRCT/T4/PT4359856/Sondol RC Team/KL
5. Alif SRCT/TC 6.2/PT Rent/Sondol RC Team/KL
6. Zack Uzaini/TRF418/PT4222421/HSRCC/KKB
7. Huda Hafiz/BD7/PT6431173/TeamYokomo MRCC/Melake
8. Azam Nordin/BD7/PT rent/ Team Sembang/ SEL
9. Eiji/ T4 14/ PT rent/ Team Sembang / SEL
10. Wazir HKL/ T4 14/ PTxxxxxxx/ Team Sembang/ SEL
11. Kris / RGT / BD7 / PT3348689 / KL
12.Yazid/BD7/6244726/PPRCC
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zaidi NS/Mo5V2/Pt*******/Team Kentang
2. Faizal Bush/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
3. Rozan/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
4. Amm Melaka/Tamiya M05/PT 3175977/Team MRCC Melaka
5. Lah /m05/PT****/Pprcc/MPR
6. Din /m05/PT******/DarulamanRC
7. Wak Rosaidi/M-05
8. Halim Hafni/M-05
9. Akmal/M05/PPRCC/PT******
10. Joe Aziz / M-05 / PT5441397 / Geng Songkok TITIWANGSA
Name/Car/PT/Club/State
1. Naz/BD7/PT 5150395
2. Heikal / TRF419 / PT***** / Team TAMIYA Aboo Motorsport*
3. Shahrin / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
4. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven (RCAC)
5. Norazam / ARC10 / PT****** / Team ARC Underground (RCAC)
6. Riffat Hijazi / bd7 / PT4974770 / Kuching
7. Michael lim/Xray T4 15/Pt 6075988/Team Xray RC Planet
8. Hafiz Melaka/BD7 15/PT******/Team Yokomo Malaysia
9. Asmad /yok/2973895/KL
10. Nik Ehzan / BD7 / Pt ****** / Team Yokomo Malaysia HSRCC
11. Azman Azam / Team Durango DETC410 / PT******
12. Adrian / Team Durango DETC410 / PT*******
13.
14.
Touring Car - SuperStock (13.5t boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zul KKB/Xray/PT6972051/HSRCC/KKB
2. Ery KKB/xray/PT*******/HSRCC/KKB
3. Chedet/xray T4/PT9416558/Melaka
4. Mario muo/ tamiya trf/Pt******/Melaka
5. Haidah Hafni / bd7 / pt5858410 / Kuching
6. AdiGenki/bd7/ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
7. Suah /Xray T4 15/ ptxxxxx/Team Xray RC Planet
8. WandyMo/BD7lusuh/PTxxxxxx/Team Yokomo MRCC
9. Shahrul/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
10. Bana/BD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
11. Abg Bai/BD 5ive /ptxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
12. Akim/Xray T415/ptxxxxxx/team Xray MRCC
13. Awie/bD7/ptxxxxx/Team Yokomo MRCC
14. Boy Hazlene / Team Durango DETC410 / PT*******
15. Amm Melaka/Yokomo BD 7/PT 2170025/Team Yokomo Malaysia/MRCC
16. Nuar/BD7/PTxxxxxxx/Team Yokomo MRCC
17. Nizam / ARC R10 / PT**** / EP JB
18. Ahmad JB / ARC R10 / PT**** / EP JB
19. Arman / ARC R10 / PT****/EP JB
20. Adik Haikal / T4/PTxxxxx/Kotaraja.
21. Nanashanana/ awesomatix/pt*****/ scotuner ipoh
22. Acoi / Team Durango DETC410 / PT*******
23. Faizal tangkak /trf/pt****/ mrcc Melaka
24. Cikgu / Yokomo / PT rent / TeamSembang/SEL
25. Roslan / Xray / PT***** / Team KR
26. Bani / Yokomo BD7 / PT**** / Team Yokomo Malaysia
27.
28.
29.
30.
Touring Car - Stock (13.5 non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Ateromen SRCT/BD7/PT6605200/Sondol RC Team/KL
2. Shukri SRCT/BD7/PT3720780/Sondol RC Team/KL
3. Nabil SRCT/T4/PT5536688/Sondol RC Team/KL
4. Ajiq SRCT/T4/PT4359856/Sondol RC Team/KL
5. Alif SRCT/TC 6.2/PT Rent/Sondol RC Team/KL
6. Zack Uzaini/TRF418/PT4222421/HSRCC/KKB
7. Huda Hafiz/BD7/PT6431173/TeamYokomo MRCC/Melake
8. Azam Nordin/BD7/PT rent/ Team Sembang/ SEL
9. Eiji/ T4 14/ PT rent/ Team Sembang / SEL
10. Wazir HKL/ T4 14/ PTxxxxxxx/ Team Sembang/ SEL
11. Kris / RGT / BD7 / PT3348689 / KL
12.Yazid/BD7/6244726/PPRCC
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Mini 2WD (13.5t non-boosted)
Name/Car/PT/Club/State
1. Zaidi NS/Mo5V2/Pt*******/Team Kentang
2. Faizal Bush/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
3. Rozan/Mo5V2/Pt******/Team Kentang
4. Amm Melaka/Tamiya M05/PT 3175977/Team MRCC Melaka
5. Lah /m05/PT****/Pprcc/MPR
6. Din /m05/PT******/DarulamanRC
7. Wak Rosaidi/M-05
8. Halim Hafni/M-05
9. Akmal/M05/PPRCC/PT******
10. Joe Aziz / M-05 / PT5441397 / Geng Songkok TITIWANGSA
#59
Terima kasih kepada semua yang hadir dan bertanding di MNC EP Rd 2 di Gangsa Melaka. Tanpa anda, MNC tidak akan dapat diadakan.
Walaupun agak hampa dengan keadaan cuaca di sebelah pagi, dengan izin Allah, cuaca kembali panas dan event dapat bermula jam 1.00pm dan selesai semua Heats dan Finals pada jam 6.00pm. Alhamdullillah....
Semoga dipanjangkan umur dan kita dapat berjumpa lagi di MNC EP Rd 3, Mutiara Rini, Johor Bahru pada 7 Jun 2015.
Walaupun agak hampa dengan keadaan cuaca di sebelah pagi, dengan izin Allah, cuaca kembali panas dan event dapat bermula jam 1.00pm dan selesai semua Heats dan Finals pada jam 6.00pm. Alhamdullillah....
Semoga dipanjangkan umur dan kita dapat berjumpa lagi di MNC EP Rd 3, Mutiara Rini, Johor Bahru pada 7 Jun 2015.
#60
Tech Master
iTrader: (1)
Results
Mini-2WD (M-Chassis)
A-Main
1. Wak Rose
2. Lah PPRCC (TQ)
3. Epin Abas
4. Joe Aziz
5. Akmal PPRCC
6. Halim Hafni
7. Amm Melaka
Stock Touring
A-Main
1. Hazriq SRCT
2. Eiji
3. Zack Uzaini (TQ)
4. Alif SRCT
5. Yazid
6. Azam Nordin
7. Ateromen
8. Shukri SRCT
9. Wazir HKL
10. Huda Hafiz
B-Main
1. Nabil SRCT
Super Stock Touring
A-Main
1. Abg Bai (TQ)
2. Arman Ahmad
3. Wandy Moore
4. Adik Haikal
5. Chedet
6. Amir KR
7. Adigenki
8. Roslan KR
9. Boy Hazlyne
10 Amm Melaka
B-Main
1. Nuar MRCC
2. Suah
3. Zul KKB
4. Ahmad JB
5. Nana
6. Faizal Tangkak
7. Sharul Nizam
8. Nizam
9. Bana Melaka
10. Bani Yokomo
C-Main
1. Haidah Hafni
2. Cikgu
3. Akim MRCC
4. KZ RMM
5. Ery KKB
6. Acoi
Modified Touring
A-Main
1. Shahrin (TQ)
2. Norazam
3. Azhar J
4. Asmad
5. Hafiz Melaka
6. Michael Lim
7. Nik Ejan
8. Riffat Hijazi
9. Naz Nizal
10. Azman Azam
B-Main
1. Adrian Khaw
Thank You Drivers and see you in the next round...
A-Main
1. Wak Rose
2. Lah PPRCC (TQ)
3. Epin Abas
4. Joe Aziz
5. Akmal PPRCC
6. Halim Hafni
7. Amm Melaka
Stock Touring
A-Main
1. Hazriq SRCT
2. Eiji
3. Zack Uzaini (TQ)
4. Alif SRCT
5. Yazid
6. Azam Nordin
7. Ateromen
8. Shukri SRCT
9. Wazir HKL
10. Huda Hafiz
B-Main
1. Nabil SRCT
Super Stock Touring
A-Main
1. Abg Bai (TQ)
2. Arman Ahmad
3. Wandy Moore
4. Adik Haikal
5. Chedet
6. Amir KR
7. Adigenki
8. Roslan KR
9. Boy Hazlyne
10 Amm Melaka
B-Main
1. Nuar MRCC
2. Suah
3. Zul KKB
4. Ahmad JB
5. Nana
6. Faizal Tangkak
7. Sharul Nizam
8. Nizam
9. Bana Melaka
10. Bani Yokomo
C-Main
1. Haidah Hafni
2. Cikgu
3. Akim MRCC
4. KZ RMM
5. Ery KKB
6. Acoi
Modified Touring
A-Main
1. Shahrin (TQ)
2. Norazam
3. Azhar J
4. Asmad
5. Hafiz Melaka
6. Michael Lim
7. Nik Ejan
8. Riffat Hijazi
9. Naz Nizal
10. Azman Azam
B-Main
1. Adrian Khaw
Thank You Drivers and see you in the next round...