JBRCC-Mutiara Rini Speedway GP & EP Challenge - 11 April 2015
#16
Tech Rookie
GP
1. ZiD/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT2283007/southern crew-X
2. Kimie/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT7882025/southern crew-X
3. Miwan/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X
4. Faisal/Capricorn CO3/orcan/2.4G/PT####/southern crew-X
5. Ayob JB/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X@JBRCC
6. Albert/Capricorn Co3/RB/PT####/southern crew-X@JBRCC
7. Amir/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
8. Kest/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
9. Rawi/Capricorn Co2/Nova/PT3352260/southern crew-X@JBRCC
10. Ijat/Capricorn Co1/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
11. Epin/Capricorn Co2/Xceed/PT####/southern crew-X@JBRCC
12. Halim garage/Capricorn Co2/Nova/PT3419533/southern crew-X@JBRCC
13. Zalliq/MTX6/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
14. Uncle Lee/Xray/Nova/PT####
15. Mutakin/Kyosho/Nova/JBRCC
16. Amie/XRAY/OS/TEAM JB
17. Aloy/xray/nova/JBRCC
18. Ah Kun/xray/nova
19. Azlan Teluk Intan/748/Nova/PT######
20. Scott / TM / STS / PTxxx / ScotTuned Academy
21. Shukur/Capricorn/Nova/PT####/Team Capricorn
EP
1. Ahmad/Team Durengo/PT****/STA
2. Arman Soljer/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
3. Anuar/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
4. Nizam /ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
5. Cat'z Farez/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
6. Salim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
7. Naim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
8. Auzan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
9. Jaya/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
10. Raihan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
11. Madir/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
12. Halim Hafni / TRF419 / 8051965 / TRF Malaysia
13. Jonest Wong / Yokomo
14. Ken Ng / Yokomo
Salam kepada warga RC, terpaksa withdraw dari EP race atas sebab2 yang tak dapat di elakan. Gud luck to all racers.
__________________
Mess With The Best....Die Like The Rest...
Kimie RC @ No. 4, Jln. Tampoi 5, Tampoi Industrial Park, 81200 Johor Bahru
Tel : 012-7205554, 0167554445
Email : [email protected]
Crew-X @ JBRCC
1. ZiD/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT2283007/southern crew-X
2. Kimie/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT7882025/southern crew-X
3. Miwan/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X
4. Faisal/Capricorn CO3/orcan/2.4G/PT####/southern crew-X
5. Ayob JB/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X@JBRCC
6. Albert/Capricorn Co3/RB/PT####/southern crew-X@JBRCC
7. Amir/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
8. Kest/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
9. Rawi/Capricorn Co2/Nova/PT3352260/southern crew-X@JBRCC
10. Ijat/Capricorn Co1/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
11. Epin/Capricorn Co2/Xceed/PT####/southern crew-X@JBRCC
12. Halim garage/Capricorn Co2/Nova/PT3419533/southern crew-X@JBRCC
13. Zalliq/MTX6/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
14. Uncle Lee/Xray/Nova/PT####
15. Mutakin/Kyosho/Nova/JBRCC
16. Amie/XRAY/OS/TEAM JB
17. Aloy/xray/nova/JBRCC
18. Ah Kun/xray/nova
19. Azlan Teluk Intan/748/Nova/PT######
20. Scott / TM / STS / PTxxx / ScotTuned Academy
21. Shukur/Capricorn/Nova/PT####/Team Capricorn
EP
1. Ahmad/Team Durengo/PT****/STA
2. Arman Soljer/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
3. Anuar/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
4. Nizam /ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
5. Cat'z Farez/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
6. Salim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
7. Naim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
8. Auzan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
9. Jaya/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
10. Raihan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
11. Madir/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
12. Halim Hafni / TRF419 / 8051965 / TRF Malaysia
13. Jonest Wong / Yokomo
14. Ken Ng / Yokomo
Salam kepada warga RC, terpaksa withdraw dari EP race atas sebab2 yang tak dapat di elakan. Gud luck to all racers.
__________________
Mess With The Best....Die Like The Rest...
Kimie RC @ No. 4, Jln. Tampoi 5, Tampoi Industrial Park, 81200 Johor Bahru
Tel : 012-7205554, 0167554445
Email : [email protected]
Crew-X @ JBRCC
#17
sluuuup
#19
#21
#22
GP
1. ZiD/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT2283007/southern crew-X
2. Kimie/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT7882025/southern crew-X
3. Miwan/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X
4. Faisal/Capricorn CO3/orcan/2.4G/PT####/southern crew-X
5. Ayob JB/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X@JBRCC
6. Albert/Capricorn Co3/RB/PT####/southern crew-X@JBRCC
7. Amir/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
8. Kest/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
9. Rawi/Capricorn Co2/Nova/PT3352260/southern crew-X@JBRCC
10. Ijat/Capricorn Co1/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
11. Epin/Capricorn Co2/Xceed/PT####/southern crew-X@JBRCC
12. Halim garage/Capricorn Co2/Nova/PT3419533/southern crew-X@JBRCC
13. Zalliq/MTX6/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
14. Uncle Lee/Xray/Nova/PT####
15. Mutakin/Kyosho/Nova/JBRCC
16. Amie/XRAY/OS/TEAM JB
17. Aloy/xray/nova/JBRCC
18. Ah Kun/xray/nova
19. Azlan Teluk Intan/748/Nova/PT######
20. Scott / TM / STS / PTxxx / ScotTuned Academy
21. Shukur/Capricorn/Nova/PT####/Team Capricorn
EP
1. Ahmad/Team Durengo/PT****/STA
2. Arman Soljer/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
3. Anuar/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
4. Nizam /ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
5. Cat'z Farez/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
6. Salim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
7. Naim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
8. Auzan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
9. Jaya/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
10. Raihan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
11. Madir/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
12. Halim Hafni / TRF419 / 8051965 / TRF Malaysia
13. Jonest Wong / Yokomo
14. Ken Ng / Yokomo
15. Mus/RGT R2/PT****/Lanun SRC
1. ZiD/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT2283007/southern crew-X
2. Kimie/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT7882025/southern crew-X
3. Miwan/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X
4. Faisal/Capricorn CO3/orcan/2.4G/PT####/southern crew-X
5. Ayob JB/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X@JBRCC
6. Albert/Capricorn Co3/RB/PT####/southern crew-X@JBRCC
7. Amir/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
8. Kest/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
9. Rawi/Capricorn Co2/Nova/PT3352260/southern crew-X@JBRCC
10. Ijat/Capricorn Co1/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
11. Epin/Capricorn Co2/Xceed/PT####/southern crew-X@JBRCC
12. Halim garage/Capricorn Co2/Nova/PT3419533/southern crew-X@JBRCC
13. Zalliq/MTX6/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
14. Uncle Lee/Xray/Nova/PT####
15. Mutakin/Kyosho/Nova/JBRCC
16. Amie/XRAY/OS/TEAM JB
17. Aloy/xray/nova/JBRCC
18. Ah Kun/xray/nova
19. Azlan Teluk Intan/748/Nova/PT######
20. Scott / TM / STS / PTxxx / ScotTuned Academy
21. Shukur/Capricorn/Nova/PT####/Team Capricorn
EP
1. Ahmad/Team Durengo/PT****/STA
2. Arman Soljer/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
3. Anuar/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
4. Nizam /ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
5. Cat'z Farez/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
6. Salim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
7. Naim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
8. Auzan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
9. Jaya/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
10. Raihan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
11. Madir/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
12. Halim Hafni / TRF419 / 8051965 / TRF Malaysia
13. Jonest Wong / Yokomo
14. Ken Ng / Yokomo
15. Mus/RGT R2/PT****/Lanun SRC
#23
Tech Master
iTrader: (1)
GP
1. ZiD/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT2283007/southern crew-X
2. Kimie/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT7882025/southern crew-X
3. Miwan/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X
4. Faisal/Capricorn CO3/orcan/2.4G/PT####/southern crew-X
5. Ayob JB/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X@JBRCC
6. Albert/Capricorn Co3/RB/PT####/southern crew-X@JBRCC
7. Amir/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
8. Kest/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
9. Rawi/Capricorn Co2/Nova/PT3352260/southern crew-X@JBRCC
10. Ijat/Capricorn Co1/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
11. Epin/Capricorn Co2/Xceed/PT####/southern crew-X@JBRCC
12. Halim garage/Capricorn Co2/Nova/PT3419533/southern crew-X@JBRCC
13. Zalliq/MTX6/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
14. Uncle Lee/Xray/Nova/PT####
15. Mutakin/Kyosho/Nova/JBRCC
16. Amie/XRAY/OS/TEAM JB
17. Aloy/xray/nova/JBRCC
18. Ah Kun/xray/nova
19. Azlan Teluk Intan/748/Nova/PT######
20. Scott / TM / STS / PTxxx / ScotTuned Academy
21. Shukur/Capricorn/Nova/PT####/Team Capricorn
EP
1. Ahmad/Team Durengo/PT****/STA
2. Arman Soljer/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
3. Anuar/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
4. Nizam /ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
5. Cat'z Farez/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
6. Salim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
7. Naim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
8. Auzan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
9. Jaya/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
10. Raihan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
11. Madir/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
12. --withdraw--
13. Jonest Wong / Yokomo
14. Ken Ng / Yokomo
15. Mus/RGT R2/PT****/Lanun SRC
1. ZiD/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT2283007/southern crew-X
2. Kimie/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT7882025/southern crew-X
3. Miwan/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X
4. Faisal/Capricorn CO3/orcan/2.4G/PT####/southern crew-X
5. Ayob JB/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X@JBRCC
6. Albert/Capricorn Co3/RB/PT####/southern crew-X@JBRCC
7. Amir/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
8. Kest/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
9. Rawi/Capricorn Co2/Nova/PT3352260/southern crew-X@JBRCC
10. Ijat/Capricorn Co1/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
11. Epin/Capricorn Co2/Xceed/PT####/southern crew-X@JBRCC
12. Halim garage/Capricorn Co2/Nova/PT3419533/southern crew-X@JBRCC
13. Zalliq/MTX6/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
14. Uncle Lee/Xray/Nova/PT####
15. Mutakin/Kyosho/Nova/JBRCC
16. Amie/XRAY/OS/TEAM JB
17. Aloy/xray/nova/JBRCC
18. Ah Kun/xray/nova
19. Azlan Teluk Intan/748/Nova/PT######
20. Scott / TM / STS / PTxxx / ScotTuned Academy
21. Shukur/Capricorn/Nova/PT####/Team Capricorn
EP
1. Ahmad/Team Durengo/PT****/STA
2. Arman Soljer/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
3. Anuar/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
4. Nizam /ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
5. Cat'z Farez/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
6. Salim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
7. Naim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
8. Auzan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
9. Jaya/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
10. Raihan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
11. Madir/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
12. --withdraw--
13. Jonest Wong / Yokomo
14. Ken Ng / Yokomo
15. Mus/RGT R2/PT****/Lanun SRC
#24
GP
1. ZiD/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT2283007/southern crew-X
2. Kimie/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT7882025/southern crew-X
3. Miwan/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X
4. Faisal/Capricorn CO3/orcan/2.4G/PT####/southern crew-X
5. Ayob JB/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X@JBRCC
6. Albert/Capricorn Co3/RB/PT####/southern crew-X@JBRCC
7. Amir/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
8. Kest/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
9. Rawi/Capricorn Co2/Nova/PT3352260/southern crew-X@JBRCC
10. Ijat/Capricorn Co1/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
11. Epin/Capricorn Co2/Xceed/PT####/southern crew-X@JBRCC
12. Halim garage/Capricorn Co2/Nova/PT3419533/southern crew-X@JBRCC
13. Zalliq/MTX6/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
14. Uncle Lee/Xray/Nova/PT####
15. Mutakin/Kyosho/Nova/JBRCC
16. Amie/XRAY/OS/TEAM JB
17. Aloy/xray/nova/JBRCC
18. Ah Kun/xray/nova
19. Azlan Teluk Intan/748/Nova/PT######
20. Scott / TM / STS / PTxxx / ScotTuned Academy
21. Shukur/Capricorn/Nova/PT####/Team Capricorn
22. Eass / Xray NT1 / RBM3 / PT ******* / SRC - tentative
EP
1. Ahmad/Team Durengo/PT****/STA
2. Arman Soljer/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
3. Anuar/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
4. Nizam /ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
5. Cat'z Farez/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
6. Salim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
7. Naim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
8. Auzan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
9. Jaya/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
10. Raihan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
11. Madir/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
12. --withdraw--
13. Jonest Wong / Yokomo
14. Ken Ng / Yokomo
15. Mus/RGT R2/PT****/Lanun SRC
1. ZiD/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT2283007/southern crew-X
2. Kimie/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT7882025/southern crew-X
3. Miwan/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X
4. Faisal/Capricorn CO3/orcan/2.4G/PT####/southern crew-X
5. Ayob JB/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X@JBRCC
6. Albert/Capricorn Co3/RB/PT####/southern crew-X@JBRCC
7. Amir/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
8. Kest/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
9. Rawi/Capricorn Co2/Nova/PT3352260/southern crew-X@JBRCC
10. Ijat/Capricorn Co1/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
11. Epin/Capricorn Co2/Xceed/PT####/southern crew-X@JBRCC
12. Halim garage/Capricorn Co2/Nova/PT3419533/southern crew-X@JBRCC
13. Zalliq/MTX6/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
14. Uncle Lee/Xray/Nova/PT####
15. Mutakin/Kyosho/Nova/JBRCC
16. Amie/XRAY/OS/TEAM JB
17. Aloy/xray/nova/JBRCC
18. Ah Kun/xray/nova
19. Azlan Teluk Intan/748/Nova/PT######
20. Scott / TM / STS / PTxxx / ScotTuned Academy
21. Shukur/Capricorn/Nova/PT####/Team Capricorn
22. Eass / Xray NT1 / RBM3 / PT ******* / SRC - tentative
EP
1. Ahmad/Team Durengo/PT****/STA
2. Arman Soljer/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
3. Anuar/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
4. Nizam /ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
5. Cat'z Farez/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
6. Salim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
7. Naim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
8. Auzan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
9. Jaya/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
10. Raihan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
11. Madir/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
12. --withdraw--
13. Jonest Wong / Yokomo
14. Ken Ng / Yokomo
15. Mus/RGT R2/PT****/Lanun SRC
#25
GP
1. ZiD/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT2283007/southern crew-X
2. Kimie/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT7882025/southern crew-X
3. Miwan/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X
4. Faisal/Capricorn CO3/orcan/2.4G/PT####/southern crew-X
5. Ayob JB/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X@JBRCC
6. Albert/Capricorn Co3/RB/PT####/southern crew-X@JBRCC
7. Amir/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
8. Kest/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
9. Rawi/Capricorn Co2/Nova/PT3352260/southern crew-X@JBRCC
10. Ijat/Capricorn Co1/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
11. Epin/Capricorn Co2/Xceed/PT####/southern crew-X@JBRCC
12. Halim garage/Capricorn Co2/Nova/PT3419533/southern crew-X@JBRCC
13. Zalliq/MTX6/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
14. Uncle Lee/Xray/Nova/PT####
15. Mutakin/Kyosho/Nova/JBRCC
16. Amie/XRAY/OS/TEAM JB
17. Aloy/xray/nova/JBRCC
18. Ah Kun/xray/nova
19. Azlan Teluk Intan/748/Nova/PT######
20. Scott / TM / STS / PTxxx / ScotTuned Academy
21. Shukur/Capricorn/Nova/PT####/Team Capricorn
22. Eass / Xray NT1 / RBM3 / PT ******* / SRC - tentative
23. Ken Ng / XRAY NT1 / REDS / PT 2468066 / Tentative
EP
1. Ahmad/Team Durengo/PT****/STA
2. Arman Soljer/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
3. Anuar/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
4. Nizam /ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
5. Cat'z Farez/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
6. Salim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
7. Naim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
8. Auzan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
9. Jaya/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
10. Raihan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
11. Madir/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
12. Jonest Wong / Yokomo
13. Ken Ng / Yokomo
14. Mus/RGT R2/PT****/Lanun SRC
1. ZiD/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT2283007/southern crew-X
2. Kimie/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT7882025/southern crew-X
3. Miwan/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X
4. Faisal/Capricorn CO3/orcan/2.4G/PT####/southern crew-X
5. Ayob JB/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X@JBRCC
6. Albert/Capricorn Co3/RB/PT####/southern crew-X@JBRCC
7. Amir/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
8. Kest/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
9. Rawi/Capricorn Co2/Nova/PT3352260/southern crew-X@JBRCC
10. Ijat/Capricorn Co1/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
11. Epin/Capricorn Co2/Xceed/PT####/southern crew-X@JBRCC
12. Halim garage/Capricorn Co2/Nova/PT3419533/southern crew-X@JBRCC
13. Zalliq/MTX6/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
14. Uncle Lee/Xray/Nova/PT####
15. Mutakin/Kyosho/Nova/JBRCC
16. Amie/XRAY/OS/TEAM JB
17. Aloy/xray/nova/JBRCC
18. Ah Kun/xray/nova
19. Azlan Teluk Intan/748/Nova/PT######
20. Scott / TM / STS / PTxxx / ScotTuned Academy
21. Shukur/Capricorn/Nova/PT####/Team Capricorn
22. Eass / Xray NT1 / RBM3 / PT ******* / SRC - tentative
23. Ken Ng / XRAY NT1 / REDS / PT 2468066 / Tentative
EP
1. Ahmad/Team Durengo/PT****/STA
2. Arman Soljer/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
3. Anuar/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
4. Nizam /ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
5. Cat'z Farez/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
6. Salim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
7. Naim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
8. Auzan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
9. Jaya/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
10. Raihan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
11. Madir/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
12. Jonest Wong / Yokomo
13. Ken Ng / Yokomo
14. Mus/RGT R2/PT****/Lanun SRC
#26
GP
1. ZiD/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT2283007/southern crew-X
2. Kimie/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT7882025/southern crew-X
3. Miwan/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X
4. Faisal/Capricorn CO3/orcan/2.4G/PT####/southern crew-X
5. Ayob JB/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X@JBRCC
6. Albert/Capricorn Co3/RB/PT####/southern crew-X@JBRCC
7. Amir/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
8. Kest/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
9. Rawi/Capricorn Co2/Nova/PT3352260/southern crew-X@JBRCC
10. Ijat/Capricorn Co1/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
11. Epin/Capricorn Co2/Xceed/PT####/southern crew-X@JBRCC
12. Halim garage/Capricorn Co2/Nova/PT3419533/southern crew-X@JBRCC
13. Zalliq/MTX6/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
14. Uncle Lee/Xray/Nova/PT####
15. Mutakin/Kyosho/Nova/JBRCC
16. Amie/XRAY/OS/TEAM JB
17. Aloy/xray/nova/JBRCC
18. Ah Kun/xray/nova
19. Azlan Teluk Intan/748/Nova/PT######
20. Scott / TM / STS / PTxxx / ScotTuned Academy
21. Shukur/Capricorn/Nova/PT####/Team Capricorn
22. Eass / Xray NT1 / RBM3 / PT ******* / SRC - tentative
23. Ken Ng / XRAY NT1 / REDS / PT 2468066 / Tentative
EP
1. Ahmad/Team Durengo/PT****/STA
2. Arman Soljer/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
3. Anuar/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
4. Nizam /ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
5. Cat'z Farez/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
6. Salim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
7. Naim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
8. Auzan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
9. Jaya/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
10. Raihan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
11. Madir/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
12. Jonest Wong / Yokomo
13. Ken Ng / Yokomo
14. Mus/RGT R2/PT****/Lanun SRC
15. Michael Lo/A700 Evo2/PT2222228/Team Awesomatix ORCA
16. Wong KokWai/A700 Evo2/PT******/Team Awesomatix ORCA
17. Louis Tan/A700 Evo2/PT******/Team PJ
18. Nicholas Lim/A700 Evo/PT******/Team PJ
19. Max Teo/A700 Evo2/PT******/Team PJ
1. ZiD/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT2283007/southern crew-X
2. Kimie/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT7882025/southern crew-X
3. Miwan/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X
4. Faisal/Capricorn CO3/orcan/2.4G/PT####/southern crew-X
5. Ayob JB/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X@JBRCC
6. Albert/Capricorn Co3/RB/PT####/southern crew-X@JBRCC
7. Amir/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
8. Kest/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
9. Rawi/Capricorn Co2/Nova/PT3352260/southern crew-X@JBRCC
10. Ijat/Capricorn Co1/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
11. Epin/Capricorn Co2/Xceed/PT####/southern crew-X@JBRCC
12. Halim garage/Capricorn Co2/Nova/PT3419533/southern crew-X@JBRCC
13. Zalliq/MTX6/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
14. Uncle Lee/Xray/Nova/PT####
15. Mutakin/Kyosho/Nova/JBRCC
16. Amie/XRAY/OS/TEAM JB
17. Aloy/xray/nova/JBRCC
18. Ah Kun/xray/nova
19. Azlan Teluk Intan/748/Nova/PT######
20. Scott / TM / STS / PTxxx / ScotTuned Academy
21. Shukur/Capricorn/Nova/PT####/Team Capricorn
22. Eass / Xray NT1 / RBM3 / PT ******* / SRC - tentative
23. Ken Ng / XRAY NT1 / REDS / PT 2468066 / Tentative
EP
1. Ahmad/Team Durengo/PT****/STA
2. Arman Soljer/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
3. Anuar/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
4. Nizam /ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
5. Cat'z Farez/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
6. Salim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
7. Naim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
8. Auzan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
9. Jaya/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
10. Raihan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
11. Madir/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
12. Jonest Wong / Yokomo
13. Ken Ng / Yokomo
14. Mus/RGT R2/PT****/Lanun SRC
15. Michael Lo/A700 Evo2/PT2222228/Team Awesomatix ORCA
16. Wong KokWai/A700 Evo2/PT******/Team Awesomatix ORCA
17. Louis Tan/A700 Evo2/PT******/Team PJ
18. Nicholas Lim/A700 Evo/PT******/Team PJ
19. Max Teo/A700 Evo2/PT******/Team PJ
#27
#26
04-05-2015 11:56 PM by mikecan8
GP
1. ZiD/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT2283007/southern crew-X
2. Kimie/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT7882025/southern crew-X
3. Miwan/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X
4. Faisal/Capricorn CO3/orcan/2.4G/PT####/southern crew-X
5. Ayob JB/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X@JBRCC
6. Albert/Capricorn Co3/RB/PT####/southern crew-X@JBRCC
7. Amir/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
8. Kest/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
9. Rawi/Capricorn Co2/Nova/PT3352260/southern crew-X@JBRCC
10. Ijat/Capricorn Co1/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
11. Epin/Capricorn Co2/Xceed/PT####/southern crew-X@JBRCC
12. Halim garage/Capricorn Co2/Nova/PT3419533/southern crew-X@JBRCC
13. Zalliq/MTX6/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
14. Uncle Lee/Xray/Nova/PT####
15. Mutakin/Kyosho/Nova/JBRCC
16. Amie/XRAY/OS/TEAM JB
17. Aloy/xray/nova/JBRCC
18. Ah Kun/xray/nova
19. Azlan Teluk Intan/748/Nova/PT######
20. Scott / TM / STS / PTxxx / ScotTuned Academy
21. Shukur/Capricorn/Nova/PT####/Team Capricorn
22. Eass / Xray NT1 / RBM3 / PT ******* / SRC - tentative
23. Ken Ng / XRAY NT1 / REDS / PT 2468066 / Tentative
24. Taufiqh / MTX6 / Mito / 2.4 / pt xxxxxxx / RRF
25. Yat Rydos / MTX6 / Virtus / 2.4 / pt 4583630 / RRF
26. Zairy Rockstar / MTX6 / Maxima V / 2.4 / pt 3955573/ RRF
EP
1. Ahmad/Team Durengo/PT****/STA
2. Arman Soljer/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
3. Anuar/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
4. Nizam /ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
5. Cat'z Farez/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
6. Salim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
7. Naim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
8. Auzan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
9. Jaya/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
10. Raihan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
11. Madir/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
12. Jonest Wong / Yokomo
13. Ken Ng / Yokomo
14. Mus/RGT R2/PT****/Lanun SRC
15. Michael Lo/A700 Evo2/PT2222228/Team Awesomatix ORCA
16. Wong KokWai/A700 Evo2/PT******/Team Awesomatix ORCA
17. Louis Tan/A700 Evo2/PT******/Team PJ
18. Nicholas Lim/A700 Evo/PT******/Team PJ
19. Max Teo/A700 Evo2/PT******/Team PJ
04-05-2015 11:56 PM by mikecan8
GP
1. ZiD/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT2283007/southern crew-X
2. Kimie/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT7882025/southern crew-X
3. Miwan/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X
4. Faisal/Capricorn CO3/orcan/2.4G/PT####/southern crew-X
5. Ayob JB/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X@JBRCC
6. Albert/Capricorn Co3/RB/PT####/southern crew-X@JBRCC
7. Amir/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
8. Kest/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
9. Rawi/Capricorn Co2/Nova/PT3352260/southern crew-X@JBRCC
10. Ijat/Capricorn Co1/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
11. Epin/Capricorn Co2/Xceed/PT####/southern crew-X@JBRCC
12. Halim garage/Capricorn Co2/Nova/PT3419533/southern crew-X@JBRCC
13. Zalliq/MTX6/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
14. Uncle Lee/Xray/Nova/PT####
15. Mutakin/Kyosho/Nova/JBRCC
16. Amie/XRAY/OS/TEAM JB
17. Aloy/xray/nova/JBRCC
18. Ah Kun/xray/nova
19. Azlan Teluk Intan/748/Nova/PT######
20. Scott / TM / STS / PTxxx / ScotTuned Academy
21. Shukur/Capricorn/Nova/PT####/Team Capricorn
22. Eass / Xray NT1 / RBM3 / PT ******* / SRC - tentative
23. Ken Ng / XRAY NT1 / REDS / PT 2468066 / Tentative
24. Taufiqh / MTX6 / Mito / 2.4 / pt xxxxxxx / RRF
25. Yat Rydos / MTX6 / Virtus / 2.4 / pt 4583630 / RRF
26. Zairy Rockstar / MTX6 / Maxima V / 2.4 / pt 3955573/ RRF
EP
1. Ahmad/Team Durengo/PT****/STA
2. Arman Soljer/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
3. Anuar/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
4. Nizam /ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
5. Cat'z Farez/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
6. Salim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
7. Naim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
8. Auzan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
9. Jaya/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
10. Raihan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
11. Madir/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
12. Jonest Wong / Yokomo
13. Ken Ng / Yokomo
14. Mus/RGT R2/PT****/Lanun SRC
15. Michael Lo/A700 Evo2/PT2222228/Team Awesomatix ORCA
16. Wong KokWai/A700 Evo2/PT******/Team Awesomatix ORCA
17. Louis Tan/A700 Evo2/PT******/Team PJ
18. Nicholas Lim/A700 Evo/PT******/Team PJ
19. Max Teo/A700 Evo2/PT******/Team PJ
Last edited by luci_fer57; 04-06-2015 at 09:45 AM. Reason: Number edit
#28
GP
1. ZiD/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT2283007/southern crew-X
2. Kimie/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT7882025/southern crew-X
3. Miwan/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X
4. Faisal/Capricorn CO3/orcan/2.4G/PT####/southern crew-X
5. Ayob JB/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X@JBRCC
6. Albert/Capricorn Co3/RB/PT####/southern crew-X@JBRCC
7. Amir/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
8. Kest/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
9. Rawi/Capricorn Co2/Nova/PT3352260/southern crew-X@JBRCC
10. Ijat/Capricorn Co1/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
11. Epin/Capricorn Co2/Xceed/PT####/southern crew-X@JBRCC
12. Halim garage/Capricorn Co2/Nova/PT3419533/southern crew-X@JBRCC
13. Zalliq/MTX6/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
14. Uncle Lee/Xray/Nova/PT####
15. Mutakin/Kyosho/Nova/JBRCC
16. Amie/XRAY/OS/TEAM JB
17. Aloy/xray/nova/JBRCC
18. Ah Kun/xray/nova
19. Azlan Teluk Intan/748/Nova/PT######
20. Scott / TM / STS / PTxxx / ScotTuned Academy
21. Shukur/Capricorn/Nova/PT####/Team Capricorn
22. Eass / Xray NT1 / RBM3 / PT ******* / SRC - tentative
23. Ken Ng / XRAY NT1 / REDS / PT 2468066 / Tentative
24. Taufiqh / MTX6 / Mito / 2.4 / pt xxxxxxx / RRF
25. Yat Rydos / MTX6 / Virtus / 2.4 / pt 4583630 / RRF
26. Zairy Rockstar / MTX6 / Maxima V / 2.4 / pt 3955573/ RRF
27. Ben / NT1 / Nova /2.4 / RCAC
EP
1. Ahmad/Team Durengo/PT****/STA
2. Arman Soljer/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
3. Anuar/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
4. Nizam /ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
5. Cat'z Farez/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
6. Salim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
7. Naim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
8. Auzan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
9. Jaya/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
10. Raihan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
11. Madir/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
12. Jonest Wong / Yokomo
13. Ken Ng / Yokomo
14. Mus/RGT R2/PT****/Lanun SRC
15. Michael Lo/A700 Evo2/PT2222228/Team Awesomatix ORCA
16. Wong KokWai/A700 Evo2/PT******/Team Awesomatix ORCA
17. Louis Tan/A700 Evo2/PT******/Team PJ
18. Nicholas Lim/A700 Evo/PT******/Team PJ
19. Max Teo/A700 Evo2/PT******/Team PJ / 10%
1. ZiD/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT2283007/southern crew-X
2. Kimie/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT7882025/southern crew-X
3. Miwan/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X
4. Faisal/Capricorn CO3/orcan/2.4G/PT####/southern crew-X
5. Ayob JB/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X@JBRCC
6. Albert/Capricorn Co3/RB/PT####/southern crew-X@JBRCC
7. Amir/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
8. Kest/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
9. Rawi/Capricorn Co2/Nova/PT3352260/southern crew-X@JBRCC
10. Ijat/Capricorn Co1/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
11. Epin/Capricorn Co2/Xceed/PT####/southern crew-X@JBRCC
12. Halim garage/Capricorn Co2/Nova/PT3419533/southern crew-X@JBRCC
13. Zalliq/MTX6/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
14. Uncle Lee/Xray/Nova/PT####
15. Mutakin/Kyosho/Nova/JBRCC
16. Amie/XRAY/OS/TEAM JB
17. Aloy/xray/nova/JBRCC
18. Ah Kun/xray/nova
19. Azlan Teluk Intan/748/Nova/PT######
20. Scott / TM / STS / PTxxx / ScotTuned Academy
21. Shukur/Capricorn/Nova/PT####/Team Capricorn
22. Eass / Xray NT1 / RBM3 / PT ******* / SRC - tentative
23. Ken Ng / XRAY NT1 / REDS / PT 2468066 / Tentative
24. Taufiqh / MTX6 / Mito / 2.4 / pt xxxxxxx / RRF
25. Yat Rydos / MTX6 / Virtus / 2.4 / pt 4583630 / RRF
26. Zairy Rockstar / MTX6 / Maxima V / 2.4 / pt 3955573/ RRF
27. Ben / NT1 / Nova /2.4 / RCAC
EP
1. Ahmad/Team Durengo/PT****/STA
2. Arman Soljer/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
3. Anuar/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
4. Nizam /ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
5. Cat'z Farez/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
6. Salim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
7. Naim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
8. Auzan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
9. Jaya/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
10. Raihan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
11. Madir/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
12. Jonest Wong / Yokomo
13. Ken Ng / Yokomo
14. Mus/RGT R2/PT****/Lanun SRC
15. Michael Lo/A700 Evo2/PT2222228/Team Awesomatix ORCA
16. Wong KokWai/A700 Evo2/PT******/Team Awesomatix ORCA
17. Louis Tan/A700 Evo2/PT******/Team PJ
18. Nicholas Lim/A700 Evo/PT******/Team PJ
19. Max Teo/A700 Evo2/PT******/Team PJ / 10%
#29
GP
1. ZiD/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT2283007/southern crew-X
2. Kimie/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT7882025/southern crew-X
3. Miwan/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X
4. Faisal/Capricorn CO3/orcan/2.4G/PT####/southern crew-X
5. Ayob JB/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X@JBRCC
6. Albert/Capricorn Co3/RB/PT####/southern crew-X@JBRCC
7. Amir/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
8. Kest/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
9. Rawi/Capricorn Co2/Nova/PT3352260/southern crew-X@JBRCC
10. Ijat/Capricorn Co1/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
11. Epin/Capricorn Co2/Xceed/PT####/southern crew-X@JBRCC
12. Halim garage/Capricorn Co2/Nova/PT3419533/southern crew-X@JBRCC
13. Zalliq/MTX6/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
14. Uncle Lee/Xray/Nova/PT####
15. Mutakin/Kyosho/Nova/JBRCC
16. Amie/XRAY/OS/TEAM JB
17. Aloy/xray/nova/JBRCC
18. Ah Kun/xray/nova
19. Azlan Teluk Intan/748/Nova/PT######
20. Scott / TM / STS / PTxxx / ScotTuned Academy
21. Shukur/Capricorn/Nova/PT####/Team Capricorn
22. Eass / Xray NT1 / RBM3 / PT ******* / SRC - tentative
23. Ken Ng / XRAY NT1 / REDS / PT 2468066 / Tentative
24. Ben / NT1 / Nova /2.4 / RCAC
EP
1. Ahmad/Team Durengo/PT****/STA
2. Arman Soljer/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
3. Anuar/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
4. Nizam /ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
5. Cat'z Farez/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
6. Salim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
7. Naim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
8. Auzan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
9. Jaya/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
10. Raihan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
11. Madir/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
12. Jonest Wong / Yokomo
13. Ken Ng / Yokomo
14. Mus/RGT R2/PT****/Lanun SRC
15. Michael Lo/A700 Evo2/PT2222228/Team Awesomatix ORCA
16. Wong KokWai/A700 Evo2/PT******/Team Awesomatix ORCA
17. Louis Tan/A700 Evo2/PT******/Team PJ
18. Nicholas Lim/A700 Evo/PT******/Team PJ
19. Max Teo/A700 Evo2/PT******/Team PJ / 10%
1. ZiD/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT2283007/southern crew-X
2. Kimie/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT7882025/southern crew-X
3. Miwan/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X
4. Faisal/Capricorn CO3/orcan/2.4G/PT####/southern crew-X
5. Ayob JB/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X@JBRCC
6. Albert/Capricorn Co3/RB/PT####/southern crew-X@JBRCC
7. Amir/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
8. Kest/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
9. Rawi/Capricorn Co2/Nova/PT3352260/southern crew-X@JBRCC
10. Ijat/Capricorn Co1/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
11. Epin/Capricorn Co2/Xceed/PT####/southern crew-X@JBRCC
12. Halim garage/Capricorn Co2/Nova/PT3419533/southern crew-X@JBRCC
13. Zalliq/MTX6/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
14. Uncle Lee/Xray/Nova/PT####
15. Mutakin/Kyosho/Nova/JBRCC
16. Amie/XRAY/OS/TEAM JB
17. Aloy/xray/nova/JBRCC
18. Ah Kun/xray/nova
19. Azlan Teluk Intan/748/Nova/PT######
20. Scott / TM / STS / PTxxx / ScotTuned Academy
21. Shukur/Capricorn/Nova/PT####/Team Capricorn
22. Eass / Xray NT1 / RBM3 / PT ******* / SRC - tentative
23. Ken Ng / XRAY NT1 / REDS / PT 2468066 / Tentative
24. Ben / NT1 / Nova /2.4 / RCAC
EP
1. Ahmad/Team Durengo/PT****/STA
2. Arman Soljer/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
3. Anuar/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
4. Nizam /ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
5. Cat'z Farez/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
6. Salim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
7. Naim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
8. Auzan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
9. Jaya/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
10. Raihan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
11. Madir/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
12. Jonest Wong / Yokomo
13. Ken Ng / Yokomo
14. Mus/RGT R2/PT****/Lanun SRC
15. Michael Lo/A700 Evo2/PT2222228/Team Awesomatix ORCA
16. Wong KokWai/A700 Evo2/PT******/Team Awesomatix ORCA
17. Louis Tan/A700 Evo2/PT******/Team PJ
18. Nicholas Lim/A700 Evo/PT******/Team PJ
19. Max Teo/A700 Evo2/PT******/Team PJ / 10%
#30
GP
1. ZiD/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT2283007/southern crew-X
2. Kimie/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT7882025/southern crew-X
3. Miwan/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X
4. Faisal/Capricorn CO3/orcan/2.4G/PT####/southern crew-X
5. Ayob JB/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X@JBRCC
6. Albert/Capricorn Co3/RB/PT####/southern crew-X@JBRCC
7. Amir/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
8. Kest/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
9. Rawi/Capricorn Co2/Nova/PT3352260/southern crew-X@JBRCC
10. Ijat/Capricorn Co1/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
11. Epin/Capricorn Co2/Xceed/PT####/southern crew-X@JBRCC
12. Halim garage/Capricorn Co2/Nova/PT3419533/southern crew-X@JBRCC
13. Zalliq/MTX6/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
14. Uncle Lee/Xray/Nova/PT####
15. Mutakin/Kyosho/Nova/JBRCC
16. Amie/XRAY/OS/TEAM JB
17. Aloy/xray/nova/JBRCC
18. Ah Kun/xray/nova
19. Azlan Teluk Intan/748/Nova/PT######
20. Scott / TM / STS / PTxxx / ScotTuned Academy
21. Shukur/Capricorn/Nova/PT####/Team Capricorn
22. Eass / Xray NT1 / RBM3 / PT ******* / SRC - tentative
23. Ken Ng / XRAY NT1 / REDS / PT 2468066 / Tentative
24. Ben / NT1 / Nova /2.4 / RCAC
EP
1. Ahmad/Team Durengo/PT****/STA
2. Arman Soljer/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
3. Anuar/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
4. Nizam /ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
5. Cat'z Farez/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
6. Salim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
7. Naim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
8. Auzan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
9. Jaya/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
10. Raihan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
11. Madir/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
12. Jonest Wong / Yokomo
13. Ken Ng / Yokomo
14. Mus/RGT R2/PT****/Lanun SRC
15. Michael Lo/A700 Evo2/PT2222228/Team Awesomatix ORCA
16. Wong KokWai/A700 Evo2/PT******/Team Awesomatix ORCA
17. Louis Tan/A700 Evo2/PT******/Team PJ
18. Nicholas Lim/A700 Evo/PT******/Team PJ
19. Max Teo/A700 Evo2/PT******/Team PJ / 10%
20. Shahrin / BD7 / PT****** / Team Yokomo Hobby Haven
21. Norazam / ARC10 / PT***** / Team ARC Underground
22. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven
1. ZiD/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT2283007/southern crew-X
2. Kimie/Capricorn CO3/XRD/2.4G/PT7882025/southern crew-X
3. Miwan/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X
4. Faisal/Capricorn CO3/orcan/2.4G/PT####/southern crew-X
5. Ayob JB/Capricorn CO3/Nova/2.4G/PT####/southern crew-X@JBRCC
6. Albert/Capricorn Co3/RB/PT####/southern crew-X@JBRCC
7. Amir/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
8. Kest/Capricorn Co2/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
9. Rawi/Capricorn Co2/Nova/PT3352260/southern crew-X@JBRCC
10. Ijat/Capricorn Co1/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
11. Epin/Capricorn Co2/Xceed/PT####/southern crew-X@JBRCC
12. Halim garage/Capricorn Co2/Nova/PT3419533/southern crew-X@JBRCC
13. Zalliq/MTX6/Nova/PT####/southern crew-X@JBRCC
14. Uncle Lee/Xray/Nova/PT####
15. Mutakin/Kyosho/Nova/JBRCC
16. Amie/XRAY/OS/TEAM JB
17. Aloy/xray/nova/JBRCC
18. Ah Kun/xray/nova
19. Azlan Teluk Intan/748/Nova/PT######
20. Scott / TM / STS / PTxxx / ScotTuned Academy
21. Shukur/Capricorn/Nova/PT####/Team Capricorn
22. Eass / Xray NT1 / RBM3 / PT ******* / SRC - tentative
23. Ken Ng / XRAY NT1 / REDS / PT 2468066 / Tentative
24. Ben / NT1 / Nova /2.4 / RCAC
EP
1. Ahmad/Team Durengo/PT****/STA
2. Arman Soljer/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
3. Anuar/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
4. Nizam /ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
5. Cat'z Farez/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
6. Salim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
7. Naim/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
8. Auzan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
9. Jaya/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
10. Raihan/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
11. Madir/ARC R10/PT****/ TEAM ARC JB
12. Jonest Wong / Yokomo
13. Ken Ng / Yokomo
14. Mus/RGT R2/PT****/Lanun SRC
15. Michael Lo/A700 Evo2/PT2222228/Team Awesomatix ORCA
16. Wong KokWai/A700 Evo2/PT******/Team Awesomatix ORCA
17. Louis Tan/A700 Evo2/PT******/Team PJ
18. Nicholas Lim/A700 Evo/PT******/Team PJ
19. Max Teo/A700 Evo2/PT******/Team PJ / 10%
20. Shahrin / BD7 / PT****** / Team Yokomo Hobby Haven
21. Norazam / ARC10 / PT***** / Team ARC Underground
22. Azhar / BD7 / PT***** / Team Yokomo Hobby Haven